Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

W Jarmarku zrobił się jeden wielki syf to zasługa wielu fuzji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie do końca bo co u mnie to wystąpił u mnie problem z połączeniem z internetem w niedziele o godzinie 2.00 tak mi się zamuli jak nigdy a rano o 5.00 go nie było aż do teraz a Wiedziałem kiedy klon idzie i to nie stanowiło dużego problemu żeby wstawić klina los tak chciał mieliście farta.

Weź się ucho ogarnij . Niedługo powiecie że wiatr był zachodni i wiało nam w żagle . A prawda jest taka że dostaliście po dupie a oczywiście odwracacie kota ogonem . Jak nie miałeś neta trzeba był iść do kafejki internetowej i grać . A nie teraz się tłumaczyć .
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie szukam wymówki ,bo wiedziałem kiedy klon idzie raz po drugie ostatni atak był 2minuty przed klonem a klon szedł z małą obstawą i wystarczyło straż powołać.do dotyczy pierwszego miasta
a co do drugiego to bunt został zrobiony w niedziele a mnie nie było a jak patrze na raporty to też był wielki fart bo mnie nie było
i dlatego mówię że nie liście farta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie szukam wymówki ,bo wiedziałem kiedy klon idzie raz po drugie ostatni atak był 2minuty przed klonem a klon szedł z małą obstawą i wystarczyło straż powołać.do dotyczy pierwszego miasta
a co do drugiego to bunt został zrobiony w niedziele a mnie nie było a jak patrze na raporty to też był wielki fart bo mnie nie było
i dlatego mówię że nie liście farta

Tak , tak wszystko wiedziałeś a miasta stracone nie ośmieszaj się już .
Dobre stare przysłowie - Polak mądry po szkodzie . Zachlałeś pewnie pałę i nie dałeś rady grać hahahahah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja powiem, że nie rozumiem tej dyskusji, czy mam rozumieć, że jeden ucho broni wszystkich cudaków. Bzdura. Prawda jest taka że SETA to zgrany sojusz i jak bronią to wszyscy (kilka zmasowanych ataków wybronili na cudaki) a jak atakują to wszyscy - stąd przejęcie 3 miast na cudakach. A JARMARK, niezgrani, nezdyscyplinowani gracze. Przykład - gdy SETA atakuje CUDAKA gracze jarmarku kiszą w swoich miastach biremy, przykład znam z morza 25M gdzie jeden z graczy kisi ponad 1000 birem i jeszcze koledzy mu ślą po 20 godzin drogi na wsparcie kolejne 1000 birem- a tym czasie padają miasta na cudakach, no comments
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Bo po jaką .... były te całe fuzje JE powinien zostać JE i nie łączyć się z WD a reszta fuzji to totalna desperacja każdy sojusz by budował swój cud a tak zostały 3 sojusze ETA zeszła na psy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No cóż Panowie i Panie takie jest życie gra toczy się dalej i nie ma jeszcze zwycięscy. Ale teraz widzę że nasz koalicja podjęła bardzo słuszne decyzje . I tak jak powiedzieli przedmówcy aktywność i jeszcze raz aktywność .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Możemy pisać że syf u was zrobił się przez tak licznę fuzję ale nie zapominajmy że my nie mniej ich przeprowadziliśmy a sytuację mamy zgoła inną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Bo po jaką .... były te całe fuzje JE powinien zostać JE i nie łączyć się z WD a reszta fuzji to totalna desperacja każdy sojusz by budował swój cud a tak zostały 3 sojusze ETA zeszła na psy

Zgadzam się, sytuacja byłaby dużo ciekawsza, gdyby sojusze zdecydowały się budować własne cuda. Prawdopodobnie skończyłoby się to tak, ze nikt nie zbudowałby 4. Połączenie WD i JE wywołało lawinę i sytuację jaką mamy teraz.
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

FART I FARTTo był i tyle zdanie nie zmienię ale wy zaczęliście rozmowie a ja ją kończę i nie mam zamiaru tu więcej pisać bo grepolis schodzi na psy była kiedyś demokracja teraz jej nie ma ale jak mi nie ufacie to trudno ja wam zaufam i niby wasza wygrania
ps.szkoda że nie mam nikogo zaufanego wszyscy odeszli jak to możliwe?
sam zostałem;(ale tradycje trzeba kontynuować .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Idź kurczę spać, to nie czas na rozważania o demokracji, której tutaj miejsca być nie powinno :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

FART I FARTTo był i tyle zdanie nie zmienię ale wy zaczęliście rozmowie a ja ją kończę i nie mam zamiaru tu więcej pisać bo grepolis schodzi na psy była kiedyś demokracja teraz jej nie ma ale jak mi nie ufacie to trudno ja wam zaufam i niby wasza wygrania
ps.szkoda że nie mam nikogo zaufanego wszyscy odeszli jak to możliwe?
sam zostałem;(ale tradycje trzeba kontynuować .

Nie mogę już czytać tych Twoich marnych wypocin . Co by nie było , brak neta czy trzęsienie ziemi to przegrałeś bitwę o miasta na cudaku i żadne Twoje głupie gadanie tego nie zmieni . Za cienki w uszach jesteś i tyle . A jak znam życie i to co słyszałem to pewnie zapiłeś i nie byłeś w stanie grać . I skoro już masz neta to dawaj odbijaj te miasta a nie siedzisz i się tłumaczysz .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

fascynujące są te dywagacje, niektórzy nawet tak gają swoje role iż sami uwierzyli iż graczem są od początku:)
Dziw bierze, że dawna seta to w dużej mierze Kissarmi:) ale widać niektórzy pojęli jak zacierać ślady:)
Pewnie nie jeden cudak w secie ma coś na sumieniu;)
A sama wielka Seta już tylko supportem walczy:)
Paradoks goni paradoks.
Dobrze że w końcu ktoś z Sety napisał iż jednak były liczne fuzję z Setą, i nie piszę tu o ostatnim okresie

I tak by to wyglądało na koniec, z porządnego serwera został jeden wielki syf:)
na czele którego berło twierdzą cwaniaczki które paradoksalnie afiszują się swoją "syfowatością"

miło było coś znów tu przeczytać:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ojojoj czuć w tekście ból.

Najwyraźniej kolega którego nikt nie kojarzy a ponoć był ważną osobą na M25 :p ma kompleks SEty

niektórzy nie radzą sobie z emocjami:eek:

tak walczymy supportem,że miasto za miastem tracą.Support im zabiera,tylko im nie mów bo to tajemnica.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ojojoj czuć w tekście ból.

Najwyraźniej kolega którego nikt nie kojarzy a ponoć był ważną osobą na M25 :p ma kompleks SEty

niektórzy nie radzą sobie z emocjami:eek:

tak walczymy supportem,że miasto za miastem tracą.Support im zabiera,tylko im nie mów bo to tajemnica.

Dokładnie tak jest Desi , zal tyłek ściska . Muszę napisać do supportu dzisiaj żeby wycofali wojsko z miasta , które chcę przejąć . Hahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dzięki za grę na super świecie :) Widzimy się na ŚB :)


kT6Rz.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hej ludziska co tu tak cicho . Chyba rzeczywiście ten świat umarł .
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ile Miller razy kłamał, ile Kwach obietnic złamał, ile Beger owsa zjadła, ile Kalisz nosi sadła, ile Łapiński wziął na boku, tyle szczęścia w Nowym Roku :D

Pozdrawiam Szeryf ;)
 
Do góry