Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak wielu Judaszy nosi ten Swiat to szkoda gadać. Szkoda ,że w realu jest to samo. Te same mendy zgrywają sie na przyjaciół i smiejac sie do Ciebie rżną Ci zonę . Miłej zabawy Seta-sprzedawczyki Szczepta i Balkan. Brak mi słów pogardy "gracze".

Czy tylko ja nie potrafie sobie odpowiedzieć czy to tylko napisane ogólnikowo,czy konkretnie?

Zgadza się.Na Judaszy nie ma siły :].Etyka każe się powstrzymać więc się powstrzymam,dla "dobra" pewnych spraw.

Szacunek dla Ciebie.Po tej samej stronie pozostałeś do końca.
 

DeletedUser

Guest
Jak wielu Judaszy nosi ten Swiat to szkoda gadać. Szkoda ,że w realu jest to samo. Te same mendy zgrywają sie na przyjaciół i smiejac sie do Ciebie rżną Ci zonę . Miłej zabawy Seta-sprzedawczyki Szczepta i Balkan. Brak mi słów pogardy "gracze".


Powiem Ci tak czego byś nie powiedział , to uważam że sam sobie winny jesteś.
Wyzywasz innych graczy a Ty co robiłeś grałeś uczciwie ??? I chcę żebyś wiedział to przeze mnie masz globala , ja Cię zgłosiłem nie cierpię takich , którzy sobie nie radzą jednym kontem i pomagają innymi . I nawet w moim sojuszu jak się dowiem że ktoś gra multi to sam go zgłoszę . Więc nie rób mi tu wrzutów na temat szczepty ani balkana . Postąpili słusznie zmienili sojusz zamiast walczyć tak jak Ty na kilku kontach żeby się utrzymać . Więc powodzonk konto zostało zbanowane .

Jak wielu Judaszy nosi ten Swiat to szkoda gadać. Szkoda ,że w realu jest to samo. Te same mendy zgrywają sie na przyjaciół i smiejac sie do Ciebie rżną Ci zonę . Miłej zabawy Seta-sprzedawczyki Szczepta i Balkan. Brak mi słów pogardy "gracze".

Musiałeś mieć bardzo przykre doświadczenia skoro tak się o żonie wypowiadasz .
I co do Twojego stwierdzenia seta-sprzedawczyki , chciałbym żebyś rozwinął swoją wypowiedz jak w ogóle jesteś w stanie . Teraz zaczynasz wyzywać jak dostałeś globala a wcześniej nie przyszło Ci na myśl żeby grać uczciwie co . I kogo nazywasz sprzedawczykiem Ty zasrany multikontowcu co ??? Jak chcesz popatrzeć na sprzedawczyka to otwórz oczy jak zęby myjesz to go zobaczysz .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Swoją drogą, Panowie Szczepta i Balkan nie pierwszy raz uciekają z sojuszu, kiedy robi się ciężko ;)
 

DeletedUser4737

Guest
hehe evelin masz racje ale mnie wyrzucili za pisanie głupot niby panterroru ale kto musi wiedzieć jak było ten wie ale ja wracam do wardevils jednak mnie szanują tak jak ja ich niestety ale ktoś stary musi wrócić do sojuszu jestem za tym żeby stanąć w trudnej sytuacji i walczyć przeciw secie sorki ale lubie walke sami wiecie
 

DeletedUser

Guest
Gdyby nie wpisy twoich kolegów z WD pomyślałbym że masz 14 lat i wahania nastrojów.Także wybrałeś lewą stronę rzeki i za to odpowiesz przed husarią Sety.
 

DeletedUser

Guest
Szczepta zasilił SEta? ... buhahaha ... z tego powodu prawie mam ochotę wrócić, więc Panowie i Panie szybciej rozbierajcie moje wioski :rolleyes:
 

DeletedUser7708

Guest
hehe evelin masz racje ale mnie wyrzucili za pisanie głupot niby panterroru ale kto musi wiedzieć jak było ten wie ale ja wracam do wardevils jednak mnie szanują tak jak ja ich niestety ale ktoś stary musi wrócić do sojuszu jestem za tym żeby stanąć w trudnej sytuacji i walczyć przeciw secie sorki ale lubie walke sami wiecie

no i teraz przegiąłeś...pożegnaj sie z Etą.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego ku....cze mój wpis znowu został usunięty . Proszę moderatora o wyjaśnienie było w nim napisane że mam gracza uchonokia w zasięgu swoich wojsk co w tym złego . Zaczynacie mnie denerwować na tym forum . Może wpis był nie na temat co ??? trzeba było nie zamykać innych tematów gdzie można było sie spokojnie wypowiadać jesteście gorsi od Stalina i Hitlera .
 

DeletedUser

Guest
Moderator jednak nie dopatrzył się nic złego w wyzywaniu innych graczy od "sprzedawczyków".

Dziwne......
 

DeletedUser

Guest
Moderator jednak nie dopatrzył się nic złego w wyzywaniu innych graczy od "sprzedawczyków".

Dziwne......

Tak inni wyzywają jak chcą od zasrańców , sprzedawczyków a mój wpis , który dotyczył gry został usunięty jakaś paranoja . Kiedyś robiłem zrzuty każdego z moich wpisów . przestałem teraz żałuje , wrócę do tej metody .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No i WD stało się zależne od JE:p możemy więc ogłosić zwycięstwo SEty,bo jak inaczej nazwać ucieczke pod skrzydła Jarmarku,jak nie ratowaniem się? ten moment musiał nadejść:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Na razie zmienili nazwę ale jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz to owszem można uznać wyższość Seta nad WD .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie ja napisałem zasrany multikontowcu .

A jak byś śledził wszystko to byś wiedział , o który post chodzi.

Zapytaj swój nowy nabytek szczeptę na ilu kontach gra , tyle że biega miedzy pokojami dzieci w każdym kompie inny nick. :)
 

DeletedUser7708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Spoko, zajmijmy się ciekawszymi tematami...szczemar powiedz na jakim koncie teraz grasz bo ciężko znaleźć dobrego przeciwnika i wieje nudą ;)
 
Do góry