Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

to jest na temat o sojuszach masz osobny post a procz sigmy to nie wiem kto jest z top5 bo to sie zmienia co chwila sigma jak to sigma na kazdym swiecie trzyma poziom
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Też uważam, że to stwierdzenie faktu, a nie podlizywanie się. SB posiada wyjątkowo dużą liczbę aktywnych graczy i konsekwentnie gra według ustalonego planu. Do tego dochodzi jeszcze mądre prowadzenie sojuszu. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie, ale moim zdaniem liczy się aktywność, a tego Sigmie nie brakuje :)
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Też uważam, że to stwierdzenie faktu, a nie podlizywanie się. SB posiada wyjątkowo dużą liczbę aktywnych graczy i konsekwentnie gra według ustalonego planu. Do tego dochodzi jeszcze mądre prowadzenie sojuszu. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie, ale moim zdaniem liczy się aktywność, a tego Sigmie nie brakuje :)

samochwala :D nie oczywiscie zartuje taki dobry nastroj po niedzielnym blancie heh ale zgadzam sie z toba nie jest to pierwszy serwer gdzie mam doczynienia z wami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

samochwala :D nie oczywiscie zartuje taki dobry nastroj po niedzielnym blancie heh ale zgadzam sie z toba nie jest to pierwszy serwer gdzie mam doczynienia z wami

e tam, ja tu za to widzę w innych sojuszach równie fajnych graczy
smiley_emoticons_winken4.gif

To są dopiero początki, świat będzie trochę trwał. Wszystko lubi się zmieniać , a tymczasem dopijam kawę bo..
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no to fakt jest kilku bardzo ciekawych graczy
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Też uważam, że to stwierdzenie faktu, a nie podlizywanie się. SB posiada wyjątkowo dużą liczbę aktywnych graczy i konsekwentnie gra według ustalonego planu. Do tego dochodzi jeszcze mądre prowadzenie sojuszu. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie, ale moim zdaniem liczy się aktywność, a tego Sigmie nie brakuje :)

A wogole ktos Was atakuje czy tylko wszyscy prosza sie o pakty ?
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ja dzis sco2 probuje ugryzc wbilem 7 buntow jednemu graczowi zobaczymy co wyjdzie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ja dzis sco2 probuje ugryzc wbilem 7 buntow jednemu graczowi zobaczymy co wyjdzie :)

nie ma sie czym chwalic, na tym swiecie wyglada na to ze jest tylko jeden sojusz godny uwagi i napewno nie jest to sco2 : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gmk bo Ci uszy poczerwienieją jeszcze - gdzie byłeś na tym świecie i gdzie byłeś na Pelli .
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
.
Nie będę przypominała
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Roznie bywa, musialem skonczyc tu i przerwac na Pelli. takie zycie, tlumaczyl sie nie bede, madrzy i Ci co wiedza zrozumieja
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

nie ma sie czym chwalic, na tym swiecie wyglada na to ze jest tylko jeden sojusz godny uwagi i napewno nie jest to sco2 : )


Masz racje mój drogi kolego że nie jest to ani sco 2 ani sco 1 bo my jesteśmy za słabi, graczy u nas dobrych nie ma nie było i nie będzie, co do 7 buntów to fakt już sie martwimy że potracimy te miasta bo jak tu sobie dać rade, to nasza katastrofa, chyba resa grupowego walniemy bo cóż nam pozostało myślałem, że w grepo pójdzie mi łatwo jak w simsy chciałem zacieśnić więzy z każdym ale mnie nie lubią, widać za cienki jestem w uszach no cóż jak sie poduczę trochę to wrócę może wtedy gadać ze mną będą chcieli, puki co muszę oddać pokłony dla Likaonów i całego świata bo uczą mnie gry.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A wogole ktos Was atakuje czy tylko wszyscy prosza sie o pakty ?

Co do wojen to nie jestem rzecznikiem prasowym Sigmy i nie wiem czy mi wolno o nich mówić :D aktualnie jestem na urlopie i mogło się sporo zmienić, ale wcześniej było kogo bić :) poza tym każdy może na statsach sprawdzić, że na samych festynach raczej nie lecimy :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co do wojen to nie jestem rzecznikiem prasowym Sigmy i nie wiem czy mi wolno o nich mówić :D aktualnie jestem na urlopie i mogło się sporo zmienić, ale wcześniej było kogo bić :) poza tym każdy może na statsach sprawdzić, że na samych festynach raczej nie lecimy :p

To ze Wy mieliscie kogo bic to nie watpie. Raczej pytalem czy ktos chociaz probowal bic Was, bo wyglada mi ze nie bardzo.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Na początku świata było ciężko, ale jakoś nam się udało przetrwać ten burzliwy okres :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Na początku świata było ciężko, ale jakoś nam się udało przetrwać ten burzliwy okres :)
hehe, no tak. Dobra polityka. Ale to juz teraz niewazne. A teraz juz nikt nawet nie probuje. Zreszta graczy na obrzezach macie niezle zadefowanych. Ciezko ugryzc . Tak sobie poszpiegowalem dla sportu i na M45 zadefowani jak ja : )
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Przezorny zawsze zabezpieczony
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

o czym ta gadka taka prawda że na sparcie żaden sojusz nie wychylił nosa do trudnej walki jak nawet jakiś sojusz przystąpi do walki z innym to ma takie układy że zabezpieczony jest przez 4 inne soje obecne grepo to parodia koalicja koalicje pogania by tylko przetrwać i w razie co tyłek chronić
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Juz wiem z kim walczy SB : ) Sojusz NIE.... Ambitnie : )
 
Do góry