Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

dzenifer, byłaś jednak bezwzględna wobec sojuszników, przez to odeszło wielu graczy z romy w tym ja, osobiście uważam że rozwaliłaś romę wraz z tobie kilku podobnymi klakierami

Bo za miętkie chłopaki byliście i tyle, patelnia na was zadziałała :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ja słyszałem, że feeduje w kuchni.

//usunięto nieregulaminową cytat
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Bo za miętkie chłopaki byliście i tyle, patelnia na was zadziałała :)

"bo to zła kobieta była" ;)

Winner ty n00bku powinieneś pracować dla Playboya. Dzięki Tobie mieliśmy dużo nowych sojuszów na efezie (kobiety z romy musiały przecież gdzieś uciekać :p).

Och nskris jakbyś był tak aktywny na fo sojuszu jak jesteś teraz tutaj to byś nie został wyrzucony z romy, dlatego idź w pokoju i nie grzesz więcej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Nie no proszę Cię, nie odbieraj mi korony, to ja jestem ta NAJŹLEJSZA Z NAJŹLEJSZYCH :eek::eek::eek:

Trzeba się mnie bać bo gryzę, szczypię, wyzywam, wywalam na zbity pyszczek, biję i każę bić, jestem absolutnie najwredniejszą osobą na grepo
ale najgorsze jest to, że śmiem zawsze mieć własne zdanie i to na każdy temat :p a jeszcze najgorsze jest to, że muszę go zawsze wypowiedzieć/wypisać

Tak, trzeba się mnie BAĆ :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Nie napisałam, że nie chcę, ale w sumie przebić Martę to niezłe wyzwanie, więc się chyba wycofam ;P
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No weź, nie bądź mięczakiem, nie wycofuj się :p

TRZEBA BYŚ TWARDĄ A NIE MIĘTKĄ!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Już skulka przeze mnie odszedł z gry i to jest moje największe zuuoooooooooo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Huh?
Opowiedz tę historię, bo mnie zaciekawiłaś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Przecież ją dobrze znasz :) Zabrałam mu wszystkie miasta, bo był niegrzeczny, a potem wcieliłam się w role Robin Hooda i rozdałam biedniejszym graczom z romy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Skulka jest tylko dobra w ataku, w obronie to kiepak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No no, twoja wersja nieco różni się od mojej, chyba że po tym, jak skulce się usunęło konto wrócił i wtedy przegrał.

Albo była jakaś inna skulka niż Schoolgirl, choć nie kojarzę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Zapomniałam, że Ty skulkę znasz najlepiej ze wszystkich. Widocznie jednak nie powiedział Ci wszystkiego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Pomijając fakt znajomości, osobiście swoje konto usunąłem jakiś tydzień po skulce a byłem w tym samym sojuszu. Sytuację znałem. Pamiętam nawet, że czekał z usunięciem konta do momentu aż każdy zarezerwuje miasto, by zbyt długo szare nie były.

Good Job Robinie :)
 
Do góry