Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

nie ma Beja, Lorcjego :/ ale wysyłanie wsparć do przejętych miast jest najśmieszniejsze :)
tzn nie ma więcej osób ale to oni nas zagrzewają do walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

nie ma Beja, Lorcjego :/ ale wysyłanie wsparć do przejętych miast jest najśmieszniejsze :)
tzn nie ma więcej osób ale to oni nas zagrzewają do walki.

wogole ci nie rozumiem
myslisz ze tylko u was kogos nie ma?
oswiece cie w takim razie ale w kazdym z sojuszy sa gracze nieaktywni i na urlopie
a wsparcie to pare dni temu jak wam miasta zabieralismy to ladnie plywalo :)
hmmm ale po kolonie to raczej juz nic nie pomoze ;P
wiec spojrz pierw do siebie i na swoj sojusz
a od RBH to wara
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ile osób jest nieaktywnych w Camorra a ile w RBH, dotego u was nieaktywni to głównie gracze po 40k pkt więc jak ma się to odnosić do graczy 300k pkt ? pkt nie grają jasne ale powiedz jak taki co ma np 10k pkt obroni się przed tym co ma 80k pkt. + Nie wszyscy przejmowali bo slotów brak :)
No i my nie atakujemy tylko was, raczej staramy się nie prosić o deff sojuszników a z tych wsparć co do mnie płyną to wam pomaga Ftf i Roma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ile osób jest nieaktywnych w Camorra a ile w RBH, dotego u was nieaktywni to głównie gracze po 40k pkt więc jak ma się to odnosić do graczy 300k pkt ? pkt nie grają jasne ale powiedz jak taki co ma np 10k pkt obroni się przed tym co ma 80k pkt. + Nie wszyscy przejmowali bo slotów brak :)
No i my nie atakujemy tylko was, raczej staramy się nie prosić o deff sojuszników a z tych wsparć co do mnie płyną to wam pomaga Ftf i Roma
no my wogole graczy po 300k nie mamy wiec nie mozemy miec nieaktywnych rozumiem?
ci mali gracze jakos chca sie wam przeciwstawiac z czego jestem dumny
wy to byscie pewnie chcieli czekac juz na EC i w miedzyczasie zbierac wszystkich wyrozniajacych sie graczy
zero walki tylko gniecenie w miedzyczasie tych malutkich
niektorzy sprzedadza swoj wlasny sojusz by byc w top1
a inni z kolei beda bronic sie do ostatniej wioski pozostajac wiernym swoim idea

szczycicie sie atomsfera w sojuszu dla mnie jednak jestescie w znacznej czesci zlepkiem uciekinierow
ktorzy przy waszym niepowodzeniu tak jak przyszli tak szybko podkula ogonek i uciekna
jak juz ktos wspomnial
zobaczymy jak bedziecie sobie radzic jak pojawia sie trudnosci i niepowodzenia
jak narazie rozumiem fajnie jak ten gracz 300k bije mniejszych i panuje swietna atmosfera :D

co do nas i i naszej aktywnosci to uwierz mi ze sklad RBH prawie sie przetasowal
nie ma juz graczy ktorzy stanowili niegdys trzon sojuszu
ale pobawimy sie z wami jeszcze :)
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Moi drodzy sojusznicy i wrogowie. Dopadła mnie dzis kolejna porazka moje konto ArsenalFootballClub zostało zhackowane, wiec chciałbym uprzedzic, że cokolwiek z tego konta bedzie pisane, lub robione, nie dotyczy mojej osoby.
Pozdrawiam wszystkich
skorpion
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No i da się "kłócić" ale dla mnie to spieranie się bez wyzwisk jakie leciały na mnie przy podbijaniu niektórych ludzi z JendrzejGrup kiedy coś znaczyli
RBH kiedyś było masówką teraz się zmieniło i powstało to co jest teraz a zgaduje że z tego "czegoś" mógłby być dobry chleb ale opóźnienie w rozwoju robi swoje. Co do "zlepki uciekinierów" to ile osób jest tą zlepką a ile sojuszem ? jakieś 30-40 osób jest z nami od samego początku (od bonusu ochronnego) cześć przeszła ale jak mówiłem. Podaj jakiś topowy sojusz który nie zbiera graczy z podbitych sojuszy, gdybyśmy nie zbierali tak ludzi zostało by nas ~~35
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

@Skellin
ale ja nie mowie tu o graczach pokonanych a typowo o graczach ktorzy mogli by z wami walczyc a wybrali taka droge jak wybrali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Przeglądnij forum, 40 buntów w E.T i coraz to nowsze przejęcia. Off się szybciej robił niż u E.T deff więc kwestią czasu było zabranie im miast.
Unbrekabele ? to samo, kacper świetny strateg ale wymiękł jak większość.
Cesariani? mmm tu możesz mieć racje chrono wiedział jak ogarniać ale jego ludzie to były świerzaki mający pierwszy kontakt z grą więc on.
JendrzejGrup? nikogo z tamtąd nie mamy
A z reszty nie pamiętam żebyśmy kogoś brali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A ja jestem dumny z mojego sojuszu. Można powiedzieć że dwukrotnie mniej miast niż Cam, a trzymamy się dzielnie. Najpierw powalczyliśmy w ofensywie a teraz w obronie nie odpuszczamy. Nie powiem - jest ciężko - widać że nie trzeba nikogo u was do ataków przekonywać. Jednak sporo wybroniliśmy i to w trudnych sytuacjach.
:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Demony wojny następcami Cesarian ? wysyłają po 20 ataków a żaden nie wchodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No ciekawie się dzieje twórca Cam kończy grę. Może to się odbić na sojuszu bo Pydyntyn to postać nietuzinkowa.
To dziś my pijemy zdrowie capo di tutti capi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No ciekawie się dzieje twórca Cam kończy grę. Może to się odbić na sojuszu bo Pydyntyn to postać nietuzinkowa.
To dziś my pijemy zdrowie capo di tutti capi.

Zgadza się kończę grę, niestety real wzywa a w sumie stety ponieważ druga połowa serca mego niedługo zamieszka ze mną i chciał bym jej poświęcić cały czas i nacieszyć się jej pięknym uśmiechem, cudnymi oczami oraz biciem jej serca. Będzie bardzo mi brakować mych przyjaciół z sojuszu, bardzo się z nimi związałem i Was również moi przeciwnicy bo z wieloma z Was dobry kontakt miałem mimo iż po drugiej stronie barykady byliście. Dziękuję za słowa uznania, jest mi bardzo miło :)

Co Wam mogę powiedzieć ... pamiętajmy by mimo przeciwnych stron zawsze zachować człowieczeństwo


Dziękuję Wszystkim za wspólną grę , wiele bardzo intensywnych doznań tu doznałem od stresu aż po płacz ze śmiechu i moi sojusznicy i moi przeciwnicy dużo pięknych chwil mi tutaj dali za co jestem Wam bardzo wdzięczny :) Zawsze w serduszku będę miło wspominał te chwile oraz Was.

Może jeszcze kiedyś się spotkamy :)

Wasze zdrówko :) życzę miłej zabawy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

jednego komarka mniej ;P
hehe
a tak juz powazniej to powodzenia w rl :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nuda na tym świecie się zrobiła :eek:
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

fakt, wielu graczy się wykruszyło ze względu na szkołę część poleci w październiku...wielka szkoda
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Martunia też do szkoły musiała iść :eek: Fakt! Można farmić na setki sposobów :eek:

Kod:
[font=Courier New][b](09.09.2012 10:19) 51.Iron Giant City atakuje miasto 2.2. PROSIACZEK (Marta996*)[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]51.Iron Giant City[/b] [b]Evelin77[/b] [b]Roma[/b] Morale: 100 % Szczęście: 27 %
[img]http://www.potusek.eu/grepolis/img.php?type=f&list=A1.C1.F1[/img]
 1000   728    65 
[color=#b50307]    0     0     0 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]2.2. PROSIACZEK[/b] [b]Marta996*[/b] [b]Camorra[/b]  
[i]Brak[/i]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Zdobyte surowce:
[img]undefinedfS1S2S3.png[/img]
 7926  9361  7227 
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.potusek.eu/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.potusek.eu/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.7 created by Potusek[/font]


Kod:
[font=Courier New][b](09.09.2012 12:41) 52.Sphinxara City atakuje miasto 2.1. KUBUŚ PUCHATEK (Marta996*)[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]52.Sphinxara City[/b] [b]Evelin77[/b] [b]Roma[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -9 %[/color]
[img]http://www.potusek.eu/grepolis/img.php?type=f&list=C2.A2.G2.C1[/img]
    1     3     1    78 
[color=#b50307]    0     0     0     4 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]2.1. KUBUŚ PUCHATEK[/b] [b]Marta996*[/b] [b]Camorra[/b] Mur miejski: 4 (-0) 
[i]Brak[/i]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.potusek.eu/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
      480        0      300        4        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.potusek.eu/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.7 created by Potusek[/font]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No Pewnie, że pięknie:) takiego niby super gracza stać tylko na to żeby zabrać miasto nieaktywnej Marcie. Nie wiem czy jest tutaj się czym szczycić. Lepiej niech ludziska zajrzą na Twoje statystyki na grepo stats. Co do Twojej osoby Evelin Poznałem się na Tobie i jesteś zwykłą szują która tylko patrzy gdzie będzie mu lepiej nie patrząc na to co stanie się ze swoimi kompanami. Oby mniej takich graczy jak Ty a będzie lepiej. Szczycisz się tym że zabrałes miasto nieaktywnemu graczowi zresztą sam pokazałeś w raportach jakim wojskiem dysponujesz. taki z Ciebie kozak? odstąpie Ci trzy lub jak wolisz cztery miasta w moim rewirze zobaczymy ile jesteś wart w starciu ze mną. graczowi nieaktywnemu nie jest frajdą zabrać miasto ale Tobie tylko tyle pozostało za to Ty straciłeś ich bez liku. Także jak pisałem wyżej zapraszam do mnie niech każdy kozak na forum pokaże co potrafi!!!! są chętni?? może Ty evelin graczu za dyche który piszesz do każdego sojuszu wiadomości przeciw Camorra? większej Łajzy od Ciebie jeszcze tutaj na grepo nie widziałem i piszę to tutaj żeby każdy sobie to przeczytał o wielkim wojowniku co 5 miast podbija na jednej wyspie.. Zapraszam do siebie a pokaże Ci co Camorra potrafi.
 
Do góry