Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

he he
Przy takim ucinaniu rozmowy to nie będzie tu o czym pisać. Sytuacja na świecie jest raczej niezmienna od jego początku.
Więc z następnymi wpisami poczekajmy na jego koniec :)

No chyba że TOP1 świata jakiś kryzys wewnętrzny wstrząśnie to wtedy coś się odmieni.
ET jako chyba jedyna do tej pory ekipa była tak blisko Cam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Ci gracze w Gregoolympia którzy są wyjąktowi to:
==KOZAK==
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A ja jestem zwyczajnie dumna ze swojego nowego przywódcy ;) Jestem poza całym bagnem i mogę wreszcie skupić się na grze, a nie na sojuszu. Są tacy, którzy za mnie myślą, kombinują, działają i doceniam korzyści z tego stanu rzeczy. A ja wreszcie mogę szlifować swoją taktykę gry, która jak dziś z pokorą stwierdziłam pod wpływem pewnego Skrzydlatego Pana daleka jest od doskonałości, nawet nie wiedziałam, że aż tak daleka. I ten świat wreszcie jest piękny i daje radość ;)
Pokora jak się okazuje też bywa miłym doradcą w działaniach militarnych ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

<tutaj był niby obraźliwy tekst jakby co>

Ale fakt że Camorra jest dobrze zorganizowana i dużo rozrywki potrafili zapewnić gdy byłem w sojuszach anty:D Gdyby nie Wy to nic by się nie działo ciekawego w moich okolicach;) dziękuje wszystkim za grę i życzę sukcesów w grze i w życiu:)

EDIT
No fajna obraza była, nie wiem jak mam to ująć w sposób radosny i pochwalny bym i tym razem nie miał usuniętego postu. Ale gratuluję czasu reakcji, gdybyście jeszcze tak odpowiadali w temacie pytania, nie mam na myśli tematów przeciwko administratorom ale zwykłe pytania dotyczące gry, to byłoby wspaniale. Proszę nie traktuj tego jako obrazę;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Chi

dawno juz tutaj sie nie wypowiadalem i troche sie pozmienialo od czasu mojego urlopu ;)

a ze juz nie gram juz na tym swiecie sie nie wtracalem tutaj w dyskusje :cool:

ale jest jeden watek ktory nie daje mi spokoju :mad:

wiec tak zeby nie spamowac :eek:

chodzi mi o watek dotyczacy Jarka (skorpion3948)

skropiona znam juz troche gralismy razem na paru swiatach i nigdy nie okazal tchozem albo sprzedajna :p

Jarek to typowy facet z jajami moze jak by grepo mialo wiecej takich graczy jak on by lepiej sie gralo

wiec Martus jak kogos nie znasz dobrze to nie wypowiadaj sie zle na jego temat prosze cie ;)

oki juz nie spamuje :eek:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

dawno juz tutaj sie nie wypowiadalem i troche sie pozmienialo od czasu mojego urlopu ;)

a ze juz nie gram juz na tym swiecie sie nie wtracalem tutaj w dyskusje :cool:

ale jest jeden watek ktory nie daje mi spokoju :mad:

wiec tak zeby nie spamowac :eek:

chodzi mi o watek dotyczacy Jarka (skorpion3948)

skropiona znam juz troche gralismy razem na paru swiatach i nigdy nie okazal tchozem albo sprzedajna :p

Jarek to typowy facet z jajami moze jak by grepo mialo wiecej takich graczy jak on by lepiej sie gralo

wiec Martus jak kogos nie znasz dobrze to nie wypowiadaj sie zle na jego temat prosze cie ;)

oki juz nie spamuje :eek:

Adrianie masz rację, nie grasz i nie wiesz co się wydarzyło, więc nie powinieneś się wypowiadać.
Nie uważam, że Jarek (Skorpion) jest tchórzem, ale niemniej jednak mam do niego trochę żalu i pretensji. Nie tyle co do dwójki innych osób, m. in. do jego żony jednak wiem, że on też był wplątany w ten "smutny cyrk", który się rozegrał w RBH. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie i proszę nie wracajmy więcej do tego, bo tak naprawdę dla nikogo nie jest to przyjemne.
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Norbert Został najety W Akcji Pomagam NiepełnoSprytnym.
Jego zadaniem Jest Pisanie w momencie napiecia na Forum zeby rozładowac Sytuacje.
Akcja Sponsorowana jest Przez BIEDRONKE i Płaca mu Euro Gąbkami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

sama jesteś najęta , ja tu pisze o sytuacjach chcę być dziennikarzem
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

tyle stron czytania,
z wieloma stwierdzeniami (niektórymi skierowanymi do mojej osoby) się nie zgodzę ale mam urlop/wakacje i nie mam czasu ich tu wypisywać...

gra pokaże jeszcze go ma rację.

do zobaczenia za jakiś tydzień:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

tyle stron czytania,
z wieloma stwierdzeniami (niektórymi skierowanymi do mojej osoby) się nie zgodzę ale mam urlop/wakacje i nie mam czasu ich tu wypisywać...

gra pokaże jeszcze go ma rację.

do zobaczenia za jakiś tydzień:)

Życzę ci dobrego tygodnia





czytaj niżej

żart
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dzięki ja stawiam piwo a na Mobile to AF jest słaby.
 
Do góry