Prezentacje Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Quassimodo czy jestes w sojuszu Darx Pact? Jeśli tak to na jakim świecie bo prowadzący sojuszu są moi znajomi włąsciwie cała rada jest mi bardzo dobrze znana grałem z nimi razem na itace
Tak
świat Lamia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

a co w tym takiego fajnego ? podkład ? ocena 2/10 za wysiłek z podkładem pod tekst ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Nowa prezentacja Triady jest całkiem dobra i nie wiem czy nie jest lepsza niż ta Bogów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przynajmniej nie ma takich cytatów " Jeżeli jesteś aktywnym graczem lubiącym zadymy,lubisz gnębić wrogów,znęcać się nad farmami" :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

a co w tym takiego fajnego ? podkład ? ocena 2/10 za wysiłek z podkładem pod tekst ;)

Bardzo konstruktywna krytyka, podziwiam. Poza tym to nie jest temat do oceniania, tylko do wstawiania prac.
Chcesz skomentować i ocenić moją pracę? Zapraszam do mojego tematu.
I więcej szacunku, bo jak na razie to sprawiasz tylko wrażenie nadętego ignoranta.

Pozdrawiam

Postscriptum do ogółu: Tylu mamy graczy, a tak mało prezentacji bierze udział w konkursie... to już nie tylko chodzi o nagrodę, ale o samą zabawę. Come on, guys! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Przypominam, że aby wziąć udział w konkursie, należy wkleić tylko link do prezentacji, która znjduje się w temacie światowym ! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Mam pytanie, co dalej z konkursem? Jakieś oficjalne wyniki, decyzja jury itd.? ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

hehe ten konkurs zakończony już ??
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

No wiesz to takie napięcie kto wygra :D
 
Do góry