Prezentacje Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
goldot.png
Cykliczny konkurs na najlepszą prezentację sojuszu

rrrfa.png
1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum (ze szczególnym naciskiem na §4 Treści
niedozwolone)
oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. Celem konkursu jest przedstawienie swojego sojuszu w jak najlepszym świetle na wskazanych
wzorach lub własnych pracach.
3. Prezentacja musi zawierać najważniejsze informacje:
- nazwa sojuszu;
- herb sojuszu;
- krótki opis.
Ponadto powinna, ale nie musi zawierać jeszcze:
- kto jest założycielem, dyplomatą itp.;
- liczbę członków;
- na jakich morzach operuje;
- motto, hasło przewodnie sojuszu.
4.Osoba wysyłająca pracę na konkurs deklaruje, że jest członkiem prezentowanego Sojuszu, a
jednocześnie autorem pracy.
5. Forma prezentacji jest dowolna, aczkolwiek powinna być zwarta, czyli musi się znajdować w
jednym poście.
6. Prace należy wklejać do Prezentacji Sojuszu danego świata. Jest to jedyne miejsce, gdzie dana praca może zostać oceniona.
7. Aby zgłosić pracę do konkursu, należy w ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkursu wkleić w tym temacie odpowiedni link do danej prezentacji sojuszu. Prace będzie można oceniać przez 5 dni po zamknięciu przyjmowania prac.
8. Prezentacje, które zostaną zgłoszone do konkursu, nie mogą być starsze niż miesiąc w momencie zgłoszenia ich do konkursu. Również nie będą brane pod uwagę prezentacje, które brały udział w poprzednich edycjach konkursu.
9. Konkurs ma formą cykliczną, a o terminach kolejnych edycji będziemy informować z
wyprzedzeniem.
10. Prezentacja nie musi, a wręcz nie powinna składać się z samej części graficznej lub samej części tekstowej.
11. Zostaną przyznane dwie nagrody: Prezentacja Jury i Prezentacja Publiczności.
12. Zwycięzca Prezentacji Jury zostanie wybrany przez komisję, które będzie się składać z 3
członków teamu i 4 forumowiczów (zostaną nimi cztery pierwsze osoby, które zgłoszą swoją chęć wzięcia udziału w ocenie prac na PW do Elastynki).
13. Zwycięzca Prezentacji Publiczności zostanie wybrany przez forumowiczów, którzy mogą
glosować oddając głos w ankiecie publicznej. Głosować mogą osoby, które napisały co najmniej
jeden post na forum.
14. Prowadzącą konkurs jest Elastynka i do niej należy się zwracać z wszelkimi wątpliwościami i
pytaniami. Pytania można kierować również w temacie konkursowym.
15. W tym miejscu znajdziecie wzory i pomoce do stworzenia prezentacji, jednak nie są one
obowiązkowe.

Ważne terminy:
Całkowity czas konkurs (wraz z oceną): od 14.09.2013 do 27.09.2013
Zgłoszenie się do oceniania prac: od 14.09.2013 do 22.09.2013 (kto pierwszy, ten lepszy)
Czas na umieszczenie prezentacji sojuszu: od 14.08.2013 do 22.09.2013
Termin zgłoszenia pracy poprzez wklejenie linka do prezentacji: od 14.09.2013 do 22.09.2013
Ocena prac: od 23.09.2013 do 27.09.2013


linia.gif


NAGRODY:

Zwycięzcy Prezentacji Jury oraz Prezentacji Publiczności każdej edycji otrzymają nagrodę rzeczową, 50 sztuk złota oraz specjalną rangę
mistrztworczosci.png
, którą będą "nosili" do czasu poznania wyników kolejnej edycji konkursu.


Administracja forum zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w powyższym Regulaminie w dowolnym momencie.
W przypadku pytań/wątpliwości należy je zgłaszać na bieżąco do Elastynki.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

7. Aby zgłosić pracę do konkursu, należy w ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkursu wkleić w tym temacie odpowiedni link do danej prezentacji sojuszu. Prace będzie można oceniać przez 5 dni po zamknięciu przyjmowania prac.
Jak na razie nie widzę żadnej prezentacji, chyba powinniście wysłać raport do gry z informacją o konkursie pewnie ktoś zrobiłby jakąś prezentację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Drodzy gracze,

informujemy, iż konkurs zostaje przedlużony, a czas na stworzenie prezentacji kończy się z dniem 1.10.2013.

Powodzenia!
 

DeletedUser18513

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

No spoko tylko czemu ja info o tym konkursie w grze dostałem dopiero 1h przed zakończeniem składania prac?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No spoko tylko czemu ja info o tym konkursie w grze dostałem dopiero 1h przed zakończeniem składania prac?
Ok już ogarnąłem że termin się wydłużył;)
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Ja tak sobie myślę, że dla takiej nagrody to aż szkoda czasu....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

JaroWarman ma rację. Przynajmniej te 100 sztuk złota mogliście przeznaczyć aby można było kupić za nie chociaż zarządcę czy kapitana, a za 50 sztuk niektórzy to nic nie zrobią z tym złotem :D
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

A cóż Sojusz będzie z tego miał...wymiernego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Zyska nowych sojuszniów, być może :)
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Na Naszym świecie sytuacja jest jasna...i myślę, że na większości światów również. Wynika to z tego, że w dużej części ludzie przechodzą z jednego świata na kolejny...ludzie znają się z innych światów i tak zawiązywane są w wielu przypadkach sojusze.
Taka prezentacja w niczym nie pomoże...
Powiem Ci tak: dla tych, którzy chcą być aktywni, Grepo wymaga poświęceń. Jedni poświęcają tylko swój czas, inni również czas dla bliskich, a niektórzy dużo pieniędzy...
Żeby komuś chciało się poświecić jeszcze więcej czasu, nagroda powinna to rekompensować....choćby w jakimś stopniu.
Nie ma "marchewki"...nie ma "bata"....;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

A mnie w dalszym stopniu wydaje się, że warto :)
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Ehhh...masz racje - wydaje Ci się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Chcialem zglosic wczoraj prace ale tak jak powiedzial JaroWarman nie warto za duzo bym musial zrobic poprawek a nagroda nie rekompensuje czasu jaki bym musial poswiecic temu :( sory ale przyznanie komus zlota was nic nie kosztuje bo to tylko wirtualna waluta a jej ilosc mozecie wpisac i gotowe, a to co my robimy to jednak zabiera czas.

Podobne odczucia mam co do pomysłow ulepszajacych gre, szczerze mowiac za kogos "odwalamy robote" - zaraz powiecie ze to tylko i wylacznie dla naszego dobra itp, ale jakby sie mocniej zastanowic to gdyby nie bylo takiej mozliwosci zebysmy nie wymyslali do gry czegos nowego to bylby sztab ludzi (chociaz teraz tez napewno jest z ta roznica ze im placa za to) ktory glowilby sie co tu zrobic zeby gracze dalej chcieli w to grac, a tak to rzuci sie temat na forum i niech ludzie mysla, kombinuja :). Co dwie glowy to nie jedna tylko jak juz powiedzialem my z tego nic zbytnio nie mamy oprocz tego ze czasem z laski swojej dacie kilka zlotych monet i macie cieszcie sie.


Jak juz mowilem was to nic nie kosztuje danie w nagrodzie wiecej zlota bo co to takiego wklikac konto xyz dostaja 100 zlota - i koniec tyle z waszej strony. Nas niestety kosztuje to troszke wiecej.
 
Odp: Prezentacje Sojuszy

Udział w konkursie jest dobrowolny :) Jest sporo graczy, którzy stworzyli prezentacje swoich sojuszy mimo tego, że jedyną ich zapłatą była satysfakcja i radość podczas ich tworzenia. Tym razem zaproponowaliśmy konkurs, aby wyróżnić te prezentacje, które są najlepsze i zwrócić na nie uwagę. Bo chyba dobry sojuszu potrafi zrobić lepszą prezentację, niż kiepski sojusz?
Nagrody są jedynie symboliczne, bo przecież wydaje mi się, że nie o nie tutaj chodzi. Nieraz gracze pisali mi, że nie chcą być odbierani jako materialiści i dlatego nie biorą udziału w tym, czy tamtym konkursie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

za bardzo nie czaję co do pkt 7 jaki to jest link

6. Prace należy wklejać do Prezentacji Sojuszu danego świata. Jest to jedyne miejsce, gdzie dana praca może zostać oceniona.
7.Aby zgłosić pracę do konkursu, należy w ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkursu wkleić w tym temacie odpowiedni link do danej prezentacji sojuszu.
 

Załączniki

  • darx-pact.png
    darx-pact.png
    573,7 KB · Wyświetlenia: 90
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Udział w konkursie jest dobrowolny :) Jest sporo graczy, którzy stworzyli prezentacje swoich sojuszy mimo tego, że jedyną ich zapłatą była satysfakcja i radość podczas ich tworzenia.

I wiele tych prezentacji byla zrobiona na odpieprz a te lepsze zyskaly w pewnym sensi nagrode - pochwaly itp od graczy.

Tym razem zaproponowaliśmy konkurs, aby wyróżnić te prezentacje, które są najlepsze i zwrócić na nie uwagę. Bo chyba dobry sojuszu potrafi zrobić lepszą prezentację, niż kiepski sojusz?
Nagrody są jedynie symboliczne, bo przecież wydaje mi się, że nie o nie tutaj chodzi.

Biorąc udzial w konkursie to wlasnie o te nagrody chodzi ;) jezeli by o to nie chodzilo to bysmy sobie chetniej robili takie prace w odpowiednich dzialach jak np. prezentacje sojuszu ;). Ja sam zrobilem kilka prezentacji i TAK jestem zadowolony ze swoich prac tym bardziej ze grafika sie wogole nie zajmuje i nie mialem do czynienia z programami do jej obrobki, ale skoro juz poswiecilem czas temu i poswiecil bym znowu z powodu KONKURSU to niech to bedzie juz docenione bardziej;) a satysfakcja i radość napewno bedzie wieksza :p

Nieraz gracze pisali mi, że nie chcą być odbierani jako materialiści i dlatego nie biorą udziału w tym, czy tamtym konkursie.

udzial w konkursie moga wziasc nie wiadomo czy wygraja nagrody przyjac nie musza... wiec pisanie ze nie biora bo nie sa materialistami to niezla sciema ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Quassimodo - regulamin sie klania :) co do prezentacji to ladna :)


6. Prace należy wklejać do Prezentacji Sojuszu danego świata. Jest to jedyne miejsce, gdzie dana praca może zostać oceniona.
7.Aby zgłosić pracę do konkursu, należy w ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkursu wkleić w tym temacie odpowiedni link do danej prezentacji sojuszu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Ludziki smutno Was się czyta. Jeśli uznaliście, że nie warto się starać, bo nagrody Wam się nie podobają to ok. Tylko po co psujecie radość innym tymi swoimi słowami? Wiele osób zrobiło prezentacje, bo chcą, niezależnie od nagrody.

Jedno jest pewne - Polak potrafi... zepsuć każdą radość i jeszcze o tym dyskutować :(
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

za bardzo nie czaję co do pkt 7 jaki to jest link

6. Prace należy wklejać do Prezentacji Sojuszu danego świata. Jest to jedyne miejsce, gdzie dana praca może zostać oceniona.
7.Aby zgłosić pracę do konkursu, należy w ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkursu wkleić w tym temacie odpowiedni link do danej prezentacji sojuszu.

Quassimodo czy jestes w sojuszu Darx Pact? Jeśli tak to na jakim świecie bo prowadzący sojuszu są moi znajomi włąsciwie cała rada jest mi bardzo dobrze znana grałem z nimi razem na itace
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Ludziki smutno Was się czyta. Jeśli uznaliście, że nie warto się starać, bo nagrody Wam się nie podobają to ok. Tylko po co psujecie radość innym tymi swoimi słowami? Wiele osób zrobiło prezentacje, bo chcą, niezależnie od nagrody.

Jedno jest pewne - Polak potrafi... zepsuć każdą radość i jeszcze o tym dyskutować :(

no tak widzisz taki to polski naród :(
a ja jednak myśle że warto spróbować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezentacje Sojuszy

Napisałem do Elastynki na PW, jednak zero odzewu z jej strony, a ja potrzebuję na szybko kilku informacji...

Mam kilka pytań:

1. Jeśli aktualnie herb sojuszu jest "w budowie", to musi być zawarta jego niedokończona forma w projekcie, czy mogę to pominąć?
2. Gdzie dokładnie mam zapostować swoją pracę? Link to wiem, że tutaj. A jeśli na Itace mamy sojusz, to gdzie? http://forum.pl.grepolis.com/forumdisplay.php?149-Prezentacje-oraz-poszukiwanie-sojuszy tutaj?
3. Mój projekt jest zrobiony w całości jako obraz (treść też jest, po prostu wszystko jest zwarte w formacie obrazu). Jeśli zauważyłbym jakieś niedopatrzenie, to czy jest możliwość zmiany/korekty projektu? Przynajmniej do czasu nadsyłania prac?
 
Do góry