Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą prędkości zakończenia dominacji z szybkiej (67,5 dni) na wolną (112,5 dni)?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Myślę że w pierwszym zdaniu należy podziękować supkowi że ten wyszedł na przeciw, naszym oczekiwaniom i dał nam świetną platformę do zabawy.
Z pewnością będziemy bawić się wybornie.
Dziękujemy :)

Jednak do pełnego zadowolenia brakuję nam - a przynajmniej w dużej mierze, chyba tylko tego aby serwerem tym, cieszyć się jak najdłużej.
Stąd na szybko i jeszcze na gorąco pisana propozycja o zmianie jednego z ustawień.
Mianowicie chodzi o prędkość rozpoczęcia dominacji, jest ona szybka co oznacza że dominacja rozpocznie się po 67,5 dniach. Na serwerze o tak ofensywnym charakterze, doskonałym by było gdyba dominacja ta rozpoczynałaby się po 112,5 dniach a więc aby była ona nie szybka, a wolna.

Pamiętam że na forum, propozycja o podobnym charakterze była już tworzona. Dotyczyła ona zmiany prędkości handlu na serwerze Chania. Została ona odrzucona z powodu utworzenia jej już "po starcie" wyżej wymienionego serwa.
W tym przypadku otwarcie to, jeszcze nie miało miejsca i rozumiem że jako społeczność mamy szanse dodatkowo ulepszyć ten serwer i mamy możliwość wypowiedzenia się w tym temacie, przynajmniej do czasu otwarcia.

To na prawdę dobry serwer który może przynieść spore korzyści "Górze" jak i nam graczom, ogrom srogiej zabawy.
Niech trwa to dłużej ;)
 

DeletedUser35664

Guest
Agreścik to zrobił specjalnie xD
Stracił moje zaufanie.

Loguję się tu prawie codziennie i takiej aktywności dawno nie widziałem.
Widać temat cieszy się zainteresowaniem :)

Zrzut ekranu 2023-08-21 o 21.41.50.png
 
  • Zakończenie: Dominacja (szybka)
  • System podboju: Nowy
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK
  • Wioski z punktami walki: TAK
  • Anty-timing: +/- 10s
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 5 / 4 / 3
  • Ochrona początkowa: 3 dni
  • Limit członków sojuszu: 40
  • Morale: NIEAKTYWNE
  • Bonus nocny: 23:00 - 06:00
  • Czas kolonizacji: 8 h
  • Czas przejmowania miast: 8h podburzanie + 8h bunt właściwy
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
  • Artefakt: Róg obfitości
  • Bonusy dodatkowe: +15% off kawalerzyści, +15% off satyry, 20% off/deff triremy
Ustawienia takie jak chciał gracz z nowego systemu a wam nadal coś nie pasuje
 

DeletedUser35664

Guest
Dla mnie to generuję dodatkowy ruch w komentarzach :)
Ludzie oznaczają, wspominają w postach mówią, że błąd... a ostatecznie mam free komentarze w temacie który mnie interesuję.
Liczy się zewnętrzne wrażenie.
 

DeletedUser35664

Guest
Nie no, temat jest bardzo gorący i nie ma co kierować się emocjami. Zaczekajmy jeszcze jakiś czas, więcej graczy się wypowie a i sam supek będzie miał czas na zastanowienie się nad tematem.

Jeśli są to ustawienia wysłane przez supek i przyklepane przez ich górę, to podejrzewam że nie jest prostym odkręcić temat i coś zmieniać.
Mam nadzieje że staję się to łatwiejsze wraz rosnącą ilością głosów "za/tak".

Ja sam po prostu będę czekał na wieści ze strony supka.
A tymczasem... cieszmy się z super ustawień :)
 
Pani dorocia dziekuję za uwzględnienie mojej propozycji. Niestety nikt się chyba nie spodziewał, że start świata jesiennego zostanie zaplanowany tak szybko, dlatego tutaj warto się pochylić nad propozycją zmiany ustawień. Część z nas wraca z urlopów, część dopiero leci w podróż, więc zmiana prędkości zakończenia pozwoli spóźnialskim dołączyć troszkę później. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry