[Ulepszenie] Zakładanie miasta

  • Rozpoczynający wątek niusiek925
  • Data rozpoczęcia

Jak uważacie?

  • Dobre pomysł

    Głosy: 1 4,3%
  • Zły pomysł

    Głosy: 22 95,7%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co powiecie na to żeby nowo założone miasta miało poziom rozbudowy równy np.3000pkt.Mało kto zakłada miasta,znaczna większość podbija je,bo kolonizacja jest mało opłacalna.Dlatego moja propozycja urozmaiciła by grę i pozwoliła by łatwiej rozwijać się słabszym graczom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakładanie miasta

Jedyna szkopułka - wymień teraz równo budynki, które będą odpowiadały punktowo. Na nie, ponieważ wystarczy taka ilość punktów, która jest podana. Po co mamy mieć wyręczony przynajmniej miesiąc w grze, skoro wykolonizujemy miasto?

P.S: Dodaj ankietę :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakładanie miasta

Miesiąc???Nie wiem czy to jest nawet tydzień.Ta możliwość zrównoważyła by trochę grę bo nowi gracze na już dość długo istniejących światach mieli by szanse sprawnie się rozwijać bo przecież gracz nie podbije miasta sam mając jedno.
A jak dobrać poziom rozbudowania budynków to zostawiam to admin. grepolis(nie musi być koniecznie 3000pkt równie dobrze może być 2500,3500 lub 2800).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zakładanie miasta

Na nie, jak widzisz taka opcje na swiecie z predkoscia 1 i poczatkowym etapie gry? Zlotnik zjedzie wszystkich rowno i po ptokach. Poza tym tyle pkt ogolnie to duzo na kazda predkosc na poczatku gry.
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Zakładanie miasta

chyba raczej nie do zrealizowania pomysł
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Zakładanie miasta

nie za bardzo podoba mi się ten pomysł...
 

DeletedUser20484

Guest
Odp: Zakładanie miasta

Co by się działa na światach x 1 xD
Na nie.
 
Odp: Zakładanie miasta

propozycja dość ciekawa chyba tylko dla graczy świata Hiperborea gdzie mogą podbijać szaraki i zakładać nowe miasta a jak wiadomo rozbudowa takiego małego miasta jest dość czasochłonna
na innych światach uważam to za zbędny element bo ta gra polega na podbijaniu wrogich miast a nie na budowaniu ich od podstaw, jaki sens miało by w tedy podbijanie wroga co ma miasto 2k jak można sobie zbudować je za 3 zwłaszcza w początkowej fazie gry gdy startuje serwer

wiat Hiperborea na Tak
reszta światów na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry