Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Spartaker po całym dniu rozmyślań stwierdził że man zbyt mało dowodów by zdemaskować mordercę . Gdy wrócił z balkonu doszła do niego straszna wiadomość . Został oskarżony o zabójstwo. No cóż miał w takiej sytuacji zrobić ?
Stwierdził.że morderca chce znów zabić dwie osoby na raz nie mógł na to pozwolić dlatego też oskarżył
CichegoPana.
O to że zabija bez winnych ludzi .

Niestety cień który widział Cichy nie mógł należeć do spartakera, ponieważ on jak zwykle.o tej godzinie śpi. Bierze swoje zielone tabletki na sen i tyle z jego nocnego życia . Bierze te tabletki z powodu strachu przed ciemnością, a ostatnie noce były bardzo pochmurne dlatego też nie wychodził spokoju .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan oznajmił:

- To może Ty bierzesz jakieś oszustwa? Wiem, że te zielone tabletki mają przeterminowany termin, ropap podczas wcześniejszych zabaw popchnął mnie do Twojego pokoju i kazał mi patrzeć na Twoje tabletki. Były napisane, że są do 2 lutego 2012 roku, a teraz mamy rok 2013 :) I jak to wyjaśnisz?! Hę? - zapytał spartakera.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Greg wtrącił tylko, że mamy 2014 rok i poszedł spać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan przyznał mu rację. Dostał prawie zawału, jak się dowiedział, że ma być mordercą. Dodał:

- Dlaczego niby ja miałbym być mordercą? Ropapa bym nie zabił, bo bawił się ze mną w najlepsze. Z NoCośTy byłem cały czas, a micky83 jest mi nieznany, a nieznanych zawsze chcę poznać. Dlaczego ja ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

zapisuje się do kolejnej rundy jeśli będzie :p
tylko nie do konca rozumiem o czym tutaj piszą uczniowie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan przyznał mu rację. Dostał prawie zawału, jak się dowiedział, że ma być mordercą. Dodał:

- Dlaczego niby ja miałbym być mordercą? Ropapa bym nie zabił, bo bawił się ze mną w najlepsze. Z NoCośTy byłem cały czas, a micky83 jest mi nieznany, a nieznanych zawsze chcę poznać. Dlaczego ja ?

A dlaczego ja miałby zabijać ? -Zapytał spartaker. Wie że jest samotnikiem, ale nie oznacza to że jest mordercą. Po za tym jego tabletki nie mogą być przeterminowane, bo kupił je przed wyjazdem . A data mogła oznaczać ich wprowadzenie na rynek.
Spartaker oskarżył Cichegopana tylko dla tego że pozbywa się on niewygodnych uczniów .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan oznajmił:

- Ok, oskarżysz kogoś innego i będzie ok. Później ja oskarżę tą osobę co ty, podoba Ci się taka opcja? - zapytał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Niestety spartaker już nie miał czasu by rozmawiać i jego honor nie pozwoliłby na to.
Zaczął się szykować spać, a w jego myślach kłębił się niepokój. Czyżby przeczuwał coś złego ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

CichyPan rzekł ostatecznie:

- Czuję się obrażony, jak sądzicie, że jestem mordercą. Przecież jestem dobry sądząc, że TheKkok2 nie jest mordercą. Czego Wy ode mnie chcecie?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Czy to moja ostatnia noc?-kuburek
Moja ostatnia minuta?
Czy jutro się obudzę?
Raczej nie.
Wziął tabletki nasenne i poszedł spać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

To najgorsza ze wszystkich nocy. Dlaczego? Dzisiaj giną trzy niczemu winne osoby

Morderca przyszedł nocą i zabił nacpanego tabletkami kuburka.
Wy natomiast wymierzyliscie sprawiedliwość zabijając CichyPan, tak się stało, że był przy.Jim spartaker, próbował go uratować, na nic.
Zostało Was tak niewielu. nadal nie wiecie kto zabijają?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

suchareski poszedł wczoraj wcześniej spać czując się winny śmiercie TheKkoka kiedy dowiedział się o śmierci cichego, kubarka i spartakera poczuł się jak by to on umarł. Jego najlepszy przyjaciel Cichy... nie żyje [*]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

I tak oto Doszliśmy do końca historii. Po raz kolejny daliście ciała. Nie odnalezliscie mordercy. Był nim gregory97. Tyle ofiar, tyle czasu, tyle podejrzeń...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Mówiłem wam ze to gregory :p byłem popularsem stad to wiedzialem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Zgadnijcie kim ja byłem :)

Po pierwsze jak mógłbym zabić ropapa? Gdybym go zabił, popełniłbym największy błąd mojego życia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Ja strzelałam na ropapa albo gregorego ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Ja chciałem oskarżyć najpierw Grega, później spartakera, specjalnie oskarżyłem Auditoree, później Grega i znów spartakera :)

Myliłem się ;C
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Cieszę się że wszyscy mnie podejrzewaliście, a nikt nie zabił :rolleyes:

Co by zakończyć historię:
Greg wszedł do pokoju Suchara z ciężkim glanem w ręce oraz szminką na ustach, krzycząc:
-Wszystkim wam organizowałem imprezy kiedy tylko chcieliście, wszyscy się na nich świetnie bawiliście i wszyscy udawaliście przyjaciół aby się na nie dostać. Ale tego jedynego ważnego dla mnie dnia, kiedy miałem 18-tkę wszyscy mnie olaliście, bo leżałem w szpitalu po złamaniu żeber tym o to glanem, za tą o to szminkę na policzku! Nikt nie przyszedł mnie nawet odwiedzić, czekałem na tą zemstę dużo czasu, aby móc zabić was wszystkich za jednym zamachem, a przy tym pokazać wam co znaczy strach. Każdy z was pomimo tego, że był w towarzystwie całej klasy, był samotny, bo w każdym widział zabójcę, tak samo samotny jak ja wtedy. Między naszymi sytuacjami jest tylko jedna różnica: ja przeżyłem, wy nie- mówiąc to uniósł ciężkiego glana do góry i zakończył żywot Suchara.

PS. Kkok, po Twojej wypowiedzi domyśliłem się kim jesteś i dlatego musiałeś zginąć i to nie z ręki mordercy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Zaklęte dusze

Krótka ta zabaw była:(
Zapisujcie się na wojnę spamu tam się pobawimy :)
 
Do góry