za malo podstawowych opcji

  • Rozpoczynający wątek przemek210297
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
zamkneliscie nam tematy o aktywnosci i w pytanich czemu ans ignorujecie... mowi sie trudno. Ale dajcie nam troche "po spamowac" ( nie doslownie oczywiscie ) na temat brakow w grze bo ich jest na prawde sporo np aktywnosc lub funkcja dyplomaty ;/ no az szkoda ze tego nie am bo gra ogolnie jest fajna. Brakuje mi też rozmow nas graczy z teamem. Więc zapraszam do "spamowania" o brakahc w grze


a i jeszcze dowiedzialem sie ze ktos ma sprawe w sądzie za udzielanie sie na forum no szok kompletny no ale coz nie znam szczegolow wiec nie bede sie wypowiadal za ostro ;)
 

DeletedUser

Guest
co do mitów nie będę się wypowiadać...
co do ignorowania forumowiczów - niestety zaprzeczyć nie można:mad:

spodziewam się że temat niebawem zostanie zamknięty - co zresztą w najmniejszym stopniu mnie nie zdziwi:D

jako kontynuację błędów podaję, że system nie nalicza punktów walki tak "wielce" niezbędnych do podnoszenia kultury - w przypadku famienia gracza niestety punkty nie są nabijane
 

DeletedUser

Guest
Owszem są nabijane, chyba że wystawił do obrony Milicję :p
 

DeletedUser

Guest
zamkneliscie nam tematy o aktywnosci i w pytanich czemu ans ignorujecie... mowi sie trudno
nie sądzę by to pasowało do:
Forum Grepolis > Agora > Błędy w grze

na temat brakow w grze bo ich jest na prawde sporo np aktywnosc lub funkcja dyplomaty ;/
braki to nie błędy (j.w.)

Brakuje mi też rozmow nas graczy z teamem. Więc zapraszam do "spamowania" o brakahc w grze
gdybyś pisał normalnie zamiast spamować na pewno support potraktowałby cię poważniej. poza tym przypominam, że od supportu niewiele zależy. nie my piszemy tą grę. propozycję możemy podać dalej ale to czy zostanie zrealizowana i kiedy nie zależy już od nas.
co do spamowania - odradzam:) po pierwsze jest karalne, po drugie tylko pogorszy sprawę, bo nikt normalny poważnie do spamerów nie podchodzi.
 

DeletedUser

Guest
kurczk moze znasz andrev1 bo chyba jets z suportu i z nim pisalem dal mi pozwolenie na pisanie tutaj o tych sprawach wiec wiesz nie jestes tu sam moze jakas komunikacja by sie wam przydala.... no a jak chcesz mi dac kolejnego bana albo ktos z twoich kolegow za PORADY no to juz wasz problem z ocenianiem ale mam nadzieje ze nei dasz mi bana za rzecz normalną :D



auburn 26-03-10 o godzinie 20:37

Corona Regni Poloniae. Ban za banem. Czerwona płachta na support. Teraz ban z gry do czerwca. Sprawa będzie w sądzie. Nie wiem czy wiesz ale tutaj też czytają.


no on gar na alfie ;p chcecie to sprawdzcie ;p ja wiem to od neigo nie wyzsałem z palca :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czy to jest brak czy to jest błąd

dlaczego okręty ogniowe np nie mogą zniszczyć statków transportowych przeciwnika przy ataku, znowu ukłon w kierunku obrońców?
może powinni wprowadzić abordaż i będziemy je przejmować w atakach :) :D
 

DeletedUser

Guest
@przemek210297:
znam andrev1. wyrażałem jedynie swoje osobiste zdanie na temat postu (dla mnie braki to nie błędy). jeśli andrev1 ci pozwolił tu pisać - nie widzę problemu. zbanować ciebie nie mam możliwości i póki co nie mam za co.

mówisz o pomyśle aktywności - to, że jest w innych grach nie znaczy, że będzie tutaj (choć osobiście chciałbym). to, czy pomysł wejdzie w życie i z którą n-tą aktualizacją nie zależy już od supportu (co wielokrotnie było wspominane). nawet jeśli 99,9% głosujących było na tak, to jedyne co support może zrobić to podać pomysł 'górze'. wam zostaje jedynie bezsensowne 'spamowanie', które i tak nic nie wniesie, więc nie rozumiem sensu jego istnienia:)

@Rychuu:
to nie ukłon w stronę obrońcy. po prostu 'system' nie rozróżnia tego, która łódź transportowa komu jest przypisana.
jeśli jest taka sytuacja: jedna lub parę osób wspiera pewnego obrońcę wojskiem z morza (a więc musi wysłać transportowce) to wojska te muszą jakoś wrócić do swoich miast, nawet jeśli agresor wygrał bitwę morską. i tak np. pewien gracz wysłał kumplowi 5-6 rydwanów (czyli tyle ile można przewieść 1 transportowcem bez/z kojami) jako wsparcie i po walce część tego wsparcie przeżyła (agresor wygrał bitwę morską i jego armia dobiła do brzegu, ale przegrała). gdyby zatopiono transportowce, wojska utkwiłyby w danym mieście. myślę, że gdybyś to ty był wpierającym, nie chciałbyś by zabrano ci możliwość zawrócenia wojska. czemu wszyscy stawiają się tylko w pozycji agresora... przyjdzie czas, że i wy staniecie się ofiarą...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A wracajac do tego na co mi pozwolil andrev1 no to moze podizelimy sie pomoca bo ja jestem aktualnie w trudnej sytuacji w sojuszu ;/


gdyz zrobilem selekcje na pkt no i ok ale teraz chwile przerwy i nie wiem kto jets aktywny ( mozna wiedziec kieyd zglosiliscie pomysl do tworcow ? chce po prostu wiedziec z ciekawosci jak mozna ;) ) no i stats no oczywiscie ale ja teraz tez pkt nie wbijalem wogole prawie bo robilem wojsko więc teraz mysle sobie jak to sprawdzic ? moze ktos powie mi czy istnieje cos takiego np. ststystkyka wydawania surowcow znaczy ich uzytku ???


ja sobie dac rady nie moge teraz i kombinuje na wszystkie sposoby ale na razie nic nie wykombinowalem ;/


za pomoc bede wdzieczny ;););)
 

DeletedUser

Guest
Ja sprawdzam właśnie na GrepoStats lub wysyłam wiadomości
Widać kto odczytał, a kto nie
 

DeletedUser

Guest
no tak mozna ale ciekaw jestem czy jest cos bardziej konkretnego ;) bo by bylo fajnie no a jak nie bedzie to zostaja prymitywne metody i czekanie na aktywacje aktywnosci przez tworcow gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Bardziej konkretnego nie ma :p
Było już kilka propozycji z tym związanych i pozostaje czekać
 

DeletedUser

Guest
Ja sprawdzam właśnie na GrepoStats lub wysyłam wiadomości
Widać kto odczytał, a kto nie

Grepostats pokazuje jedynie przyrost punktów. można się logować codziennie i nie rosnąć w punkty.

wiadomości - w grupowej niestety nie okazuje kto odebrał a pojedyncze wysyłanie wszystkim jest męczące:)

dobrym mixem jest sprawdzanie komu nie przybywa pkt od paru dni i wysyłanie takiemu delikwentowi wiadomości. jeśli długo nie odpisuje (24-48h) można posłać na niego atak. jeśli włączył urlop lub jest zbanowany z ochroną przed atakami, atak nie zostanie wysłany.
 

DeletedUser

Guest
No co tu tak cicho ??? :p


A pytanko czego wam najbarzdiej barkuje aktywnosci dyplomacji itp. moze byc po pare punktów ;p


Mi aktywnosci dyplomacji i tego ze statki nie maja ladownosci bo sie do tego przyzwyczailem na ika ;p
 

DeletedUser

Guest
co tak cicho?
moze po prostu ludzie nie lubią spamu?

ika... zapamiętajcie sobie, że grepolis to nie bugariam. ludzie z IG nie będą ściągać takich rozwiązań od konkurencji:) prędzej z plemion coś przejdzie, bo to pierwsze dziecko innogames.
 

DeletedUser

Guest
a ty o spamie no se gadja bez przerwy ale w tym momencie ty spamujesz !


A tearz to ten tamat zostaje na pewno przeze mnei i lamusa opuszczony bo raczej zajmiemy sie barzdiej wasyzm wejscie na jego konto....!

w tamtym temacie wiecej wyjasnilem wiec tam sobie czytaj i znow narzekaj ze kazdy spamuje no racje tak najlatwiej no ale coz moze ktos sie udzieli tam z konkretna odpowiedzia co do nasyzhc wontow co do formy wjescia...



wiec czekamy tam na odpowiedz
 
Do góry