World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Nie grałem ale może pobiore ^^
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Zacząłem sobie w to pykać, jak na razie ogarniam grę - mam T2 light
Nie wiem tylko jak zdobyć coś ciężkiego

co do polaków to jest jakiś Polski klan ?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Zacząłem sobie w to pykać, jak na razie ogarniam grę - mam T2 light
Nie wiem tylko jak zdobyć coś ciężkiego

co do polaków to jest jakiś Polski klan ?

Pewnie jest, ale musiałbyś poszukać, ja np. znałem Polski klan mimo to gracze mieli angielskie nicki ..
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja... teraz tog ll dają za 15 dni grania i w kazdym dniu ma byc 5 zwycięstw
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja nowy tam jestem i nie wiem za dużo jeszcze :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

To proste najepiej na początek robic dwie trzy linie czołgow najlepiej z niemiec i rosji (jak zrobisz z rosji kv1 to gra sie zaczyna;)) polecam lekkie francuskie czolgi (elc amx i kazde po nim) gra jest swietna choc czasami nie za bardzo dobrze rzuca system losowania w bitwach ale jest ok.
(Uwaga: jak sie gra juz pare miesiency moze zacząć się nudzic )
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja tak pogrywam czasem, najdzie mnie ochota to przez 2-3tyg pojeżdżę, a potem pół roku przerwy, miesiąc gry, przerwa itd...
Lekkimi francuskimi fajnie się gra ale głównie "dla funu", nie są najłatwiejsze do robienia kredytów, a co do KV-1 to potwierdzam- świetny czołg z niezłymi losowaniami i nadaje się do zarabiania ^^
W tym momencie mam 2xVIII (IS-3 i t-44) + odblokowane/nie kupione IX po nich, elca i amx12t (V i VI), większość ruskich do VI tieru włączenie (poza artami), trochę brytyjskich i niemieckich :)
W sumie najbardziej do gustu mi przypadł zwykły IS, a teraz ciągnie mnie do t-54, tylko koszty trochę przerażają :p

A co do zaczynania to hamerykańskie też dobre, szczególnie niszczyciel T18 i brytyjskie (choćby Matilda) tylko tu mnie ciężko były Churchila I przemęczyć i zrezygnował z tej linii. Choć suma sumarum też najbardziej polecam rosyjskie i niemieckie. ;D

A polskich klanów jest mnóstwo, najprościej na forum znaleźć ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja tak pogrywam czasem, najdzie mnie ochota to przez 2-3tyg pojeżdżę, a potem pół roku przerwy, miesiąc gry, przerwa itd...
Lekkimi francuskimi fajnie się gra ale głównie "dla funu", nie są najłatwiejsze do robienia kredytów, a co do KV-1 to potwierdzam- świetny czołg z niezłymi losowaniami i nadaje się do zarabiania ^^
W tym momencie mam 2xVIII (IS-3 i t-44) + odblokowane/nie kupione IX po nich, elca i amx12t (V i VI), większość ruskich do VI tieru włączenie (poza artami), trochę brytyjskich i niemieckich :)
W sumie najbardziej do gustu mi przypadł zwykły IS, a teraz ciągnie mnie do t-54, tylko koszty trochę przerażają :p

A co do zaczynania to hamerykańskie też dobre, szczególnie niszczyciel T18 i brytyjskie (choćby Matilda) tylko tu mnie ciężko były Churchila I przemęczyć i zrezygnował z tej linii. Choć suma sumarum też najbardziej polecam rosyjskie i niemieckie. ;D

A polskich klanów jest mnóstwo, najprościej na forum znaleźć ;)

Hehe a męczyłes b1 ?????;) francuski? Grac nim to trzeba miec mocne nerwy;)
Ja mam podobnie tez jak mam ochote to gram tez mam is-3 :) i gram jak sa niezle oferty specjalne np. Jakies urodziny albo coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

akurat mam kv-1 całkiem fajny :)
i chcę is-3 podoba mi się
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

No is 3 jest niezły polecam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

czyli dobrą galązkę badawczą wybrałem
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A mnie IS-3 trochę zawiódł, pograłem nim na serwerze testowym i napaliłem się, bo miał "magiczny pancerz", niestety nim do niego doszedłem to w aktualizacji go zmienili i powiększyli mu weak spota, teraz już właściwie każdy po przycelowaniu go przebija :/
Nadal nim gram ale niewiele, głównie t-44 i t18 :D
A B1 to nie ta linia, u mnie do przemęczenia był tylko amx40, aczkolwiek pomimo złej sławy to mnie się nim fajnie grało, potrafił wszystko rykoszetować :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A mnie IS-3 trochę zawiódł, pograłem nim na serwerze testowym i napaliłem się, bo miał "magiczny pancerz", niestety nim do niego doszedłem to w aktualizacji go zmienili i powiększyli mu weak spota, teraz już właściwie każdy po przycelowaniu go przebija :/
Nadal nim gram ale niewiele, głównie t-44 i t18 :D
A B1 to nie ta linia, u mnie do przemęczenia był tylko amx40, aczkolwiek pomimo złej sławy to mnie się nim fajnie grało, potrafił wszystko rykoszetować :D
No nie linia ale czołg a grałeś b1?
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Nie, czołgi francuskie mają służyć do "szybkich odwrotów taktycznych" (czyt. ucieczki z białą flagą), więc ciężkich nawet nie próbuję :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Nie, czołgi francuskie mają służyć do "szybkich odwrotów taktycznych" (czyt. ucieczki z białą flagą), więc ciężkich nawet nie próbuję :D

A szkoda bo też sa niezłe i mają ,,magazyn'';) czyli np. 8 pociszków co 2 sekundy;)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A potem całą bitwę przeładowują :p
Wyższe tiery dobre są, aczkolwiek po prostu wolę IS-ami grać, pewnie jak skończę to linię to albo właśnie francuzy wypróbuję, albo amerykańskie- zawsze mnie wkurzały ich nieprzebijalne wieże :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Heh jak nieprzbijalne wieże to pewnie t-29 między innymi? Albo sherman jumbo:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

grałem kilka godzin m3 ale jest do niczego przez brak wieży (możba powiedzieć chyba tak)
 
Status
Zamknięty.
Do góry