Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ciekawa wojenka się rozpoczyna, prosimy o ciekawe raporty z próby odbicia okupacji:)
 

DeletedUser

Guest
wiki jak nie zaśpi to wam coś doda ;]
4-2
1 kolonizacja enklawy na graczu HADES
2 kolonizacje SBS na Akademi Hadesu oraz 1 kolonizacja na HADESIE
po stronie przeciwnej 2 kolonizacje Hadesu na graczu SBS
oto oficjalny wynik wojny na dzień 17 luty 2010 godzina 22
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No postaram sie nie zaspac :p
ale jak sie wyrwe z tego wiru wielu spraw.... to postaram sie cos tu wkleic jak nie dzis to jutro
 

DeletedUser8769

Guest
Zabiorę głos w tej dyskusji .. Niestety nie mogę się włączyć w tą wojnę przeciw sbs ... wojnę wypowiedziało sbs a zaczęło się tak
Zaczęło się od ataków na naszego endru69, atak obroniony.. Endru w odwecie zabrał jednemu z nich miasto potem kolejne.
Po tym wypowiedzieli nam wojnę ... My tej wojny nie chcieliśmy i próbowaliśmy załatwić to pokojowo.. ale sbs pod pretekstem że są stratni dwa miasta wypowiedzieli nam wojnę..
Następna sprawa nie róbcie cierpiętników z siebie równajcie sobie waszą siłę + enklawe a naszą + akademii... no wprost śmieszne ..
I proszę nie mówić że jesteśmy słabi... zapraszam na m25 a wtedy mogę pokazać naszą siłę ..
Michał ;)
 

DeletedUser8542

Guest
Jest tak jak myślałem SBS szukało słabszego wroga żeby pokazac jacy są silni.
Mówiłem też że Hades wojny nie chce ale ich swietni dyplomaci potrafią tylko wypowiadac wojnę.
 

DeletedUser6062

Guest
Już nie przesadzaj. Dam ci przykład. Krótko przed rozpoczęciem tej wojny AH będąc top1 zaatakowali NEMEZIS którzy byli gdzieś na drugiej stronie rankingu. Nie widziałem ani jednego postu trynity ani lucjusa którzy by ubolewali z tego powodu na forum.

Jeżeli uważasz, że gimli po prostu szuka słabszego przeciwnika to weź pod uwagę, że wszystkie stojące wyżej od was w rankingu z wyjątkiem GT którzy należą do małego paktu farciarza biorą udział w wojnie dwóch koalicji.

Wracając do Hadesu to pamiętam, że pomagaliście BP także nie dziwcie się, że nie wszyscy was lubią.
 

DeletedUser8769

Guest
pomagała stara ekipa która już w większości nie gra ...
 

DeletedUser

Guest
warjon to jak ty dlugo w to grasz?bo napisales ze pomagala wam ekipa ktora juz skonczyla gre.a ty widze masz tylko 6 wioch...albo slabo sie rozwijasz albo grasz krotko w ta gre
 

DeletedUser

Guest
No jeszcze mi sie nie zdarzylo sie tak ubawic czytajac FO.....

Przepraszam kto tu udaje cierpietnikow??? Bo ja jakos nie zauwazylam NIBY MY a to dlaczego ???

I dwa ja nie wiem czy wy tam ze soba W Hadesie rozmawiacie, czy jakas komunikacja tam miedzy Wami jest ,bo wychodzi na to ze nie .. lepiej ustalcie jedna wersje wszyscy wlacznie z zarzadzajacym ...bo wkrada sie u was burdel i to porzadny ....

Ze niby o to sie ta wojna zaczela smieszne naprawde.... mnie tam wasz endru69 nie obchodzil i to co sie z nim dzialo i to co on nam robil....bo rzecz normalna miedzy graczami odwet za odwet a zadnych stosunkow dyplomatycznych nie mieslismy wiec rzecz oczywista....

Wojna zostala wypowiedziana z innego powodu i wasz zalozyciel dobrze o tym wie !!! chodzilo o Zeusa....i o zabranie jego dwoch miast...a zwady z nim wczesnej miec nie mogliscie bo nalezal do Was .... wiec ty mi tu nie wyskakuj z takim tekstem....bo fakty Ci sie pomylily najwidoczniej...bo dopiero po dwoch okupacjach pod rzad na Zeusie my zareagowalismy....
I kto chcial to chcial zalatwic sprawe pokojowo ...Wasz zalozyciel sie wypial tylkiem...nawet nie chcial rozmawiac tylko wasza rekrutantka cos probowala....

A do Ciebie casanti to juz sie wypowiadac nie bede bo szkoda slow moich po raz kolejny usilnie starasz sie mnie obrazic....ja jako dyplomatka nie mam sobie nic do zarzucenia bo gdybym taka byla jak piszesz to bym wcale z nikim z Hadesu nie rozmawiala....
 

DeletedUser8769

Guest
nie skomętuje cię kolego bo nie chce cię obrazić.. widze że jesteś strasznie uparty.. widze, że wy chcecie się pobawić w wojenkę.. nie widze w tym żadnego sensu ale do was nic nie dociera...
z wielką chęcią porozmawiał bym z tobą na pw
 

DeletedUser

Guest
o matko ludzie, co wy wyprawiacie i wygadujecie ?
casenti ja sie tylko tak zastanawiam co chcesz za wszelką cene udowodnić ?

co do przepływu informacji w hadesie to sam sie o niej przekonałem najlepiej kiedy proponowałem im fuzje ;)
rozmawiałem o tym z 2 osobami. a jak sie okazało każdy z radnych przedstawiał warunki inaczej i zupełnie co inne... więc o czym tu mowa ?

co do ataków na endriu , mogły mieć miejsce, tego odkładnie niewiem ale jak by mnie atakował gracz x to bym mu oddał a nie graczowi y

no i tutaj też sami ustalcie ostateczną wersje wydarzeń, bo mi pisaliście, że to zeus atakował endriu ;]
 

DeletedUser

Guest
nie skomętuje cię kolego bo nie chce cię obrazić.. widze że jesteś strasznie uparty.. widze, że wy chcecie się pobawić w wojenkę.. nie widze w tym żadnego sensu ale do was nic nie dociera...
z wielką chęcią porozmawiał bym z tobą na pw


Jezeli to jest do mnie to ja nie jestem facetem ....

A co do reszty to moge sie do tego odniesc nawet jak do mnie nie jest skierowane:)
uparta to jestem i tu sie zgodze a powiem wiecej bardzo uparta....
ze chcemy wojenkę jak sam to napisales ...no to dla mnie byloby bez sensu ja wypowiadać a potem jej nie chciec ...a skoro powody jej wypowiedzenia Ci nie odpowiadaja to ja moge podac kilka innych ogolnych nie czepiajac sie i rozlczajac sie kto tam komu co wzial....

Jezeli masz checi takie to na PW zapraszam, ale z gory mowie ze jezeli masz bronic swoich argumentow poprzez zwroty obrazliwe ....to ja na takie nie odpowiadam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam. Jestem w jednej ze stron ...emm "konfliktu",a dokładniej w Hadesie.

I niestety...musze przyznać koleżankom i kolegom z SBS po części racje-w Hadesie jest raptem kilka ogarniętych osób.Reszta to nabsy typu "ejj pomurzcie mi atakujom mnie" które nawet nie umieja dobrze tematu nazwac.
Tak,po grze w inne gry przeglądarkowe jestem uczulony na takie rzeczy...

Ja do SBS szczerze nic nie mam,ogólnie obok mnie jest mało ludzi od Was.

Ale mam szczerą nadzieje,że to sie "jakoś" rozwiąże.

Pozdrowienia, Hasitan
 

DeletedUser

Guest
I jak tam na FO cicho na m33 też walka ucichła chociaż zostało paru graczy z HaDeS a jak na innych morzach?? I jaki wynik??
 

DeletedUser

Guest
I jak tam na FO cicho na m33 też walka ucichła chociaż zostało paru graczy z HaDeS a jak na innych morzach?? I jaki wynik??

jezeli chodzi o wynik to na dzien dzisiejszy wyglada tak :

5-3
1 kolonizacja enklawy na graczu HADES
3 kolonizacje SBS na Akademi Hadesu oraz 1 kolonizacja na HADESIE
po stronie przeciwnej 3 kolonizacje Hadesu na graczu SBS
 

DeletedUser

Guest
witam po przerwie.
nadal jestem zablokowany na grze i mnei troszke na fo nie było na dzień dzisiejszy wynik wojny to 6-4 dla frakcji Sbs oraz enklawa

2 kolonizacje na korzyść enklawy na hades
po 4 kolonizacje u Hadesu i sbs.

hades sie rozruszał pod moją nieobecnosć ale to dobrze przynajmniej nudy nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry