Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
Co Ty drugi Malart jesteś ? :D pamietam jak się wykłócał , że gdyby miał więcej birem to by nie doszło do okupacji w wyniku ktorej stracił stolicy ... napisałem to z przymrużeniem oka ;) a poważnie gdybys wysłał te biremy to niewiem czy byśmy ich nie zniszczyli , a nawet gdyby do tego nie doszło to stracilbys prawie cały deff morski ;] a miasto i tak by wrocilo do nas po krotkim okresie ;)
 

DeletedUser

Guest
Hard i sie nie przekonam , nie było mi dane dostałać ich , a wy nie mieście okazji ich rozwalić wiec :) nie dowiemy sie

Hard jakie 7 h ?
 

DeletedUser

Guest
hehe uśmiałem się :D

tekst z serii "chciałem sie zmierzyć z kims lepszym " czy coś w tym stylu
Macie racje jak nie ma nikogo w piaskownicy godnego uwagi to przywale Ojcu.

Skoro tak bardzo chcecie się zmierzyć z bardziej wymagającym przeciwnikiem to sami (KP) walczcie z AH a nie skrzykujcie wielka koalicję i siła złego na jednego.
 

DeletedUser

Guest
leoniadasie, leonidasie.... Niech sobie walczą w tą 2 czy w 3, to ich sprawa.
 

DeletedUser

Guest
hehe :D ale drugie już było dobrze. I tak leoniadas brzmi lepiej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
powtorka z rozrywki :D
Tak jak SGP rzadzilo sobie na 1 miejscu i sie na nie rzucili tak teraz ma AH
 

DeletedUser

Guest
AH ma większą szansę się utrzymać niż miało SGP:
Po 1. AH nie prowadzi akademii, akademia sprawia więcej problemów niż pożytku
Po 2. Mają sojuszników wśród mocnych sojuszy (HEGEMONIUM, Złota Elita i R3publika)
Po 3. SGP miało za wroga HEGEMONIUM- -H- było wtedy 2 i miało dużo wyższą średnią od Sojuszu
Po 4. Wrogowie -AH- mają wielu wrogów (np. Angel, Mroczni)

Te czynniki mogą wpłynąć korzystniej na sytuację Hardkorów, co da im możliwość przeżycia na tym świecie
 

DeletedUser2328

Guest
Mój drogi Hohliczku ;) Otoż w konfrontacji z MA , Angel , Nemezis , BS , Eforami i zdrajcami z KP jest wynik około 70:5 dla Nas ! poza tym mamy kilka wartościowych sojuszy i w razie czego odniesiemy się do nich ! a Ty pilnuj lepiej swoich wioseczk ;) Bo jak zwykle w temacie jesteś nie doinformowany , a prawisz glupoty ;]
 

DeletedUser

Guest
1. racja
2. szczerze to juz sie pogubilem w tym kto z kim i dlaczego. Wiem, kogo mam nie bic, no a jesli R3publika i AH maja sojusz, to jestem ciekawy rozwiazan bo o ile R3publika jeszcze tego nie zrobila to ma wypowiedziec wojne HEG (tak mi sie zdaje, tak jak mowie nie ogarniam juz tej polityki bo za duzo tego xD)
3. Tak jest (polac za to temu Panu :))
4. Wrogowie AH to juz chyba wszyscy sa w koalicji ;d a jesli nei wszyscy to wiekszosc (czyli Angels, Eforowie, Nemezis i KP napewno).
 

DeletedUser

Guest
nie chcę, żeby wyszło że się podlizuję, ale HEGE miało dużo większą szansę na wygraną- SGP miało graczy którzy niezdolni są do podbojów, co przy wojnie oznacza mniej więcej przegraną(bardziej więcej niż mniej:))
 

DeletedUser

Guest
Angel , Nemezis , BS , Eforami i zdrajcami z KP jest wynik około 70:5 dla Nas !
Moje gratulacje Hard, wojna od wtorku , mamy czwartek a już taki wynik :).
Co do zdrajców kij jak to się mówi ma dwa końce, również walczyliście z eforami ramię w ramię wypowiedzieliście sojusz i przystąpiliście z nimi do wojny zatem czy Was też tak nie można nazwać?
Sojusze zostają podpisane później się rozwiązują, a życie biegnie dalej :)
Co do wcześniejszej wypowiedzi Twojej że byłem liderem i znam Wasze słabe punkty owszem, ale jak Ci w liście napomknąłem nie będę tego wykorzystywał podając to reszcie sojuszu KP i innym, zatem jaki miałeś cel aby o tym wspomnieć. Ale jak już wspomniałeś to jeszcze raz Ci napiszę.
Informacje dotyczące AH nie mam zamiaru przekazać innym ani samemu wykorzystać w celach wojny, jeżeli Rada sama do tego dojdzie to dobrze jeżeli nie to już problem Rady.
Więcej na ten temat się nie będę wypowiadał a jak Ci pasuje takie pisanie to sobie pisz mi na to szkoda czasu.
Co do Patafila jest na moim morzu zatem taki już jego los :), a ze gra jak gra to już nie moja wina bowiem jakbym miał go atakować jak on jest w grze to moje ataki musiały by wchodzić w bonusie nocnym, Ty to wiesz ja to wiem teraz już wszyscy wiedzą.
Zatem już chyba wszystko wyjaśniłem i na dalsze straganiarskie pisanie nie mam ochoty.
 

DeletedUser2328

Guest
Dokładnie 75:3/4 dla nas , chodzi mi tu o przejęciach wrogich sojuszy : KP , Nemezis , Eforów , BS , Angel oraz MA .


Co do eforów , właśnie o to chodzi , że przez 3 miesiące nie przeprowadziliśmy żadnej akcji , zaś sami eforowie chamsko i bez pytania wbijali się na nasze/moje wyspy . Po wtóre przyjmowali do siebie moje farmy ;) Sojusz wypowiedzialiśmy , żeby nie być krępowanymi w atakach na przyjmowane farmy .. Zaś o wypowiedzeniu nam wojny przez eforów dowiedziałem się z ... Twojego pw .. więc diametralnie się myliłeś w tej kwestii .

Ja Ci też napisałem , że w jedno wierzę , że napewno w nic Ci nie uwierzę ;)
Właśnie przed chwilą oznajmiłes na całym forum , że Patafil nie ma czasu na grę w dzień ... Ile razy Ci ten chłopak pomogł ? napewno nie raz i nie dwa , więc takie zagranie z Twojej stony poraz kolejny nie jest fair :(:(:(

Zakładając ten temat musieliście się z tym liczyć .. zresztą w którymś z pw. napisałem , że nie chcę wywlekać naszej wojny na forum publiczne . wojna ok , ale to nasza sprawa , więc wszystko powinno po prawdzie zostac w naszych kręgach .
 

DeletedUser

Guest
A ja chętnie sie dowiem paru tajemniic.Poprosze o jeszcze:)))
 

DeletedUser2328

Guest
Dla Angeli przejeliśmy 12 wiosek w 3 tygodnie i trwa okupacja .
 

DeletedUser

Guest
O ja pierdziele ale sukces ---mamy jeszcze chyba ze 400 to nam tych 12 nie szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Heh i Malart znowu optymistycznie zgasil Harda :p

Hardzie, ja mam swoich wiosek pilnowac? Sa pod scislym nadzorem:D i niestety zdala od wszystkich fajnych akcji, wojen itd:(
 

DeletedUser2328

Guest
haha :D:D:D jak tym mnie zgasił to mu powiem , że my od początku gry ( czytaj pół roku straciliśmy 7 wiosek ) no , ale w sumie malart ma w 4 literach , że jego sojusz okraja się z wiosek ;D
 

DeletedUser

Guest
ZOBACZYMY WIELKI GRACZU--HARDKORUSIE CO BEDZIE DALEJ.TERAZ Z TEGO CO WIEM TRWAJA ZE 2 OKUPACJE WASZYCH OSAD.CZAS NADRABIAC STRATY.
Teraz sobie pogram i zaczniemy liczyc jak sie szanse wyrównały a nie jak wszyscy na nas najwieksi szli i nie mielismy wiekszych szans.
A teraz sie role kolezko odwróciły.Wy bedziecie zwierzyna.Juz nasui łoja Wam dupska i wybijaja Wam osady.
A i zauwazyłem ze tak sie przydzisz masówek a wczoraj przyjąłes nowe 6 osób.
Niedługo bedziesz miał wiecej jak my.
 
Status
Zamknięty.
Do góry