Uwagi co do wersji 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9517
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To dobrze :D

Ktoś wie czy można dokładnie sprawdzić kiedy danemu graczowi kończy się ochronka? Bo nie pokazuję przy wysyłaniu ataku.
 

DeletedUser

Guest
na Ny nie wcześniej niż jutro o 10:24 :)

Xi dzień później :) pewnie zechcesz atakować jednego ze swoich sąsiadów, więc przypomnij sobie kiedy zaczęłaś grać to mniej więcej będziesz znała odpowiedź :) a dokładnie chyba się nie da...
 

DeletedUser

Guest
Hehe wcale nie mówiłam, ze chodzi o mnie. Pytało mnie o to kilka osób. I proszę moich sąsiadów za wczasu nie straszyć, bo rolnicze są do rozbudowy, a nie mam sojuszników na wyspie :p
 

DeletedUser1360

Guest
Jedna rzecz mi nie odpowiada :) Natychmiastowo wykonane jest żądanie plądrowanie, natomiast wymiana handlowa odbywa się poprze dojście handlarza w zależności od odległości do wioski :) to już delikatny śmiech.
 

DeletedUser7672

Guest
nie podoba mi się system farmienia, stary jest lepszy. Zwiększenie siły i potem splądrowanie wioski a teraz? Wojsko się nie rusza z miasta bo wszystko w "sekundę" jest na miejscu. Zdecydowanie mnie się nie podoba 2.0 pod tym względem a handlarza nie miałem okazji jeszcze poznać.
 

DeletedUser

Guest
A mnie wogóle nie działa wersja 2.0 i sam nie wiem dlaczego
 

DeletedUser

Guest
Mnie się Grepolis 2.0 podoba. Jest on dla osób , które często odwiedzają Grepolis. Nie narzekajcie , że będziecie zostawać w tyle bo nie chce wam się klikać. Teraz osoby , które naprawdę anażują się w grę będą docenione.
 

DeletedUser

Guest
Tutaj się zgodzę z Hlar'em, Może w końcu osoby które naprawdę chcą odnieść jakiś sukces będą mieć jakieś szanse - szanse na pokonanie bogaczy którym się nic nie chce a tylko szpanują na premium :)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram bez Prerium i żyję oraz mogę za kasę kupować sobie gazety , colę i chipsy. Nie odradzam kupowania konta Prerium , bo przecież twórcy muszą się jakoś utrzymać. Przestańcie płakać jak dzieci , że to absurd , że twórcy zepsuli całą grę. A jest na odwrót , to wy takim zachowaniem ją psujecie.
 

DeletedUser946

Guest
Nie narzekajcie , że będziecie zostawać w tyle bo nie chce wam się klikać.
ale to jest gra strategiczna, jakbym sobie chciał bezmyślnie klikać to bym sobie zagrał w jakąś wirtualną farmę, bo tam jest fajniejsza grafika i przynajmniej coś się dzieje więcej niż tylko przyrost cyferek na liczniku surowców ;)

Teraz osoby , które naprawdę anażują się w grę będą docenione.
więcej niż pojemność gospodarstwa jednostek nie upchniesz a gracz premium nadal będzie miał dzięki bonusom tą samą ilość wojska silniejszą od Ciebie, więc jedyna różnica to to, że będziesz mógł mu dostarczyć więcej pkt walki, bo będziesz szybciej armie odbudowywać :)

Ja gram bez Prerium i żyję oraz mogę za kasę kupować sobie gazety , colę i chipsy.
zdrowiej by Ci wyszło jakbyś kupił premium :D
 

DeletedUser

Guest
No ale na tych światach będzie mnie gości z kilkoma kontami!!!
Komu by się chciało tyle razy klikać
 

DeletedUser

Guest
Jezu, czy tylko mi tak się dziś pier....Grepo? Niesamowicie wolno, a 2.0 to już żenada...
 

DeletedUser

Guest
No i widzę kolejny problem. Ktoś wpadł na genialny pomysł dodania kolejnego bonusu dla nie aktywnych. No bo wiadomo, bardziej opłacalne nastawić gre, na tych co i tak prawie nie grają i zysku z nich nie ma :D Ale nie przyszło mu już do główki, żeby przy ataku pokazać wysokość morale. I jak zwykle liczyć to pewnie możemy tylko na liviusa :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry