Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

  • Rozpoczynający wątek Lord Fux
  • Data rozpoczęcia

Czy jest nam to potrzebne?

  • Tak

    Głosy: 23 65,7%
  • Nie

    Głosy: 4 11,4%
  • Obojetnie i tak nie korzystam z tej opcji premium.

    Głosy: 8 22,9%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od jakiegos czasu zaczalem uzywac opcji Jaskinie ktora jest dostepna przy wykupieniu Zarządcy pomaga ona w dodawaniu srebra do jaskiń. Pomaga ale przydalo by sie jej male udoskonalenie a minowicie maly przycisk "Dodaj Wszystko" "Dodaj Wszędzie" nazwa nie ma znaczenia liczy sie co on mialby robic:

Mianowicie obecnie wyglada to tak ze:

1. Klikamy na ikonke monet (kolor czerwony) badz wprowadzamy samemu jaka liczbe srebra ma nam dodac do jaskini (kolor zielony)
2. Gdy klikniemy na ikonce monet (kolor czerwony) automatycznie wpisuje nam cala ilosc srebra jakie posiadamy w magazynie (kolor zielony)
3. Cala operacje trzeba potwierdzic klikajac na ikonke "ptaszka" (kolor niebieski) i gotowe odpowiednia ilosc dodana do jaskini. Wszystko widac na rysunku nr 1

Rys. nr 1

1ujd.jpg


sprawdza sie to w ilosci max 10 miast jednak gdy mamy np. 70 to takie klikanie jest dosc dlugotrwale i uciążliwe.
Moje udoskonalenie ma na celu dodanie przycisku ktory ma to wszystko skrocic mianowicie kiedy wybierzemy sobie miasta i wpiszemy odpowiednie ilosci bac tez klikniemy ikonke monet i tym samym wybierzemy cale dostepne srebro wszystko to potwierdzimy nie jak to bylo do tej pory klikajac ptaszka na kazdym wybranym miescie, a klikajac wlasnie owy przycisk ktory doda wszystko odrazu co wpisalismy badz wybralismy do kazdego miasta.

Rys. nr 2​
8ka8.jpg
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Też miałem ten problem, jestem jak najbardziej za, pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu na zbędnym klikaniu.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Zdecydowanie tak, też bardzo brakowało mi tej opcji. Proste, a na pewno wielu osobom się przyda.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Jestem za :) ale może jeszcze takie małe dopracowanie z mojej strony:

Możliwośc zaznaczania (np ptaszkiem lub grupami) miast do których chcemy dodać sreberka do jaskini, wtedy możnaby n.p w 50 miastach z 120 dodać max srebra, bo wiadomo nie zawsze we wszystkich miastach chcemy podładować jaskinie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Jestem za :) ale może jeszcze takie małe dopracowanie z mojej strony:

Możliwośc zaznaczania (np ptaszkiem lub grupami) miast do których chcemy dodać sreberka do jaskini, wtedy możnaby n.p w 50 miastach z 120 dodać max srebra, bo wiadomo nie zawsze we wszystkich miastach chcemy podładować jaskinie.

to jest zbedne dlatego ze wystarczy ze klikniesz na ikonce monet w wybranych miastach i one sa tak jakby zaznaczone i tylko do nich dodajesz srebro wiec ze 120 mozesz spokojnie wybrac te 50 do ktorych dodasz

jak zauwazysz na rys.2 w jednym miescie nie mam wpisane ile chce srebera dodac czyli to miasto nie jest brane pod uwage :) moj przycisk ma poprostu zastapic pojedyncze potwierdzanie (klikanie ptaszka) za kazdym razem jak chcemy dodac do innego miasta srebro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Jestem na tak. Przyśpieszy to uzupełnianie sreberka w jaskiniach bez dodatkowego klikania.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Szybciej by było, dla premium bardzo się przyda, propozycja udana i głos za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

prosta i przydatna propozycja. głos oczywiście na tak.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Propozycja prosta, lecz ja korzystam rzadko z opcji premium, więc nie mam na ten temat zdania.
Ale wydaje się fajne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

cos wiadomo odnosnie naszych propozycji ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Udoskonalenie w wersji premium opcji "Jaskinie"

Że utknęła w martwym punkcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry