[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7800

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Oglądam czasem z bratem te bajkę:p Najlepszy jest prowadzący XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Moim ulubionym bohaterem jest Szef Kuchni. Od pierwszego odcinka 2 sezonu do ostatniego Szef rozwalil system ta swoja mordka :) Nie moge sie doczekac Wszystkich Gwiazd w Polsce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Widzieliście nowy odcinek (15) TWD? Dotarli do Terminus!!! Ale sie uśmiechnęłam pod koniec odcinka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Właśnie to obejrzalem ale ta w rudych wlosach na koncu podejrzanie wygląda. Jak ktoś grał w 2 epizod sezonu 1 gry the walking dead to wie o co mi chodzi :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Właśnie to obejrzalem ale ta w rudych wlosach na koncu podejrzanie wygląda. Jak ktoś grał w 2 epizod sezonu 1 gry the walking dead to wie o co mi chodzi :)

Albo czytał komiks, ale zazdroszczę gry :) ja czekam na wszystkie 5 epizodów
W końcu naszego Rambo ktoś... ugryzie >:)
Abraham w serialu mi się nie podoba, lepszy był w komiksie, za to jego dziewczyna... jestem na tak:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

A ja nie mam żadnego ulubionego serialu.
Pierwszy jaki oglądałam to była Niewolnica Isaura (przypuszczam, że 90% ludzików nie pamięta tego serialu).
A z takich późniejszych co mi zapadły w pamięć (liczę tu tylko te, co trzeba było oglądać odcinek, po odcinku, by coś wiedzieć, a nie np. MacGywera) to chyba Zbuntowany Anioł... Później już nic mnie nie zaciekawiło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Te dwa ostatnie to i ja kiedyś oglądałem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe...na MacGyverze, to ja się wychowałem wraz z A-team:) Niezapomniane seriale. Niewolnice Isaure też pamiętam, ale przyznam, że nie oglądałem, bo to nie moje klimaty zupełnie. Jednak Zbuntowany Anioł w kilku odcinkach był widziany przeze mnie, a słowa Cambio Dolor nadal siedzą mi w głowie :p
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Dzisiaj 22.00 lub 23.00 na FOX finał 4 sezonu TWD!
Słowa autora o odcinku krwawa, krwawa niedziela...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Wiedziałem! To napewno kanibale widzieliscie te kosci i jakieś mieso w klatce? Jestem pewny ze to kanibale!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Lecę obejrzeć!!!

I nic z tego nie wiemy :x
Wiadomo kiedy rusza 5 sezon?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Najprawdopodobniej pod koniec pazdziernika ale moze jeszcze byc około 15 pazdziernika
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Oczywiście że to kanibale:)
Czekać pół roku na 5 sezon;_;
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Suchar, wycierp raczej fakt, że Total Drama 5 sezon w Polsce będzie za rok -_- 4 lata czekania i nic :(
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

TWD Najlepszy serial według mnie obecnie jestem przy 4 serii ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Moim ulubionym serialem był poszukiwacz prawdy lecz jest bardzo krótki. Ogólnie lubię seriale które są przygodowe zawsze na coś takiego chętnie popatrzę. A no i jeszcze uwielbiam serial Święta wojna.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Świetny serial, to na przykład Sherlock, czy też Banshee, albo zakończony niedawno Breaking Bad, nie zapominając o House of Cards i kilkoma innymi. TWD do świetnych seriali sporo brakuje...monotonia zabójcza, a jak widzę te wszystkie zombiaki, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Odmóżdżacz może dobry, ale bez większego przesłania...

Tyle ode mnie, bo znowu mnie tutaj zakrzyczycie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jeszcze lubię Barwy Szczęścia, a przy tym serialu spędzam dużo czasu :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Polecam Elementary.. ciekawy, czasami z humorem..niedawno zaczelam ogladac 2sezon.
 
Do góry