Top 15 Sojusze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

No to by było głupie gdybym był w masówce skoro je krytykuje :D
Z resztą czy to ważne gdzie gram ? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

No to by było głupie gdybym był w masówce skoro je krytykuje :D
Z resztą czy to ważne gdzie gram ? :)
Nie, pytałem z ciekawości :p

================================================================================

kuburek20 racja, TEATRON i AK już spadają :D
Wyj.png
2014-08-21
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Na razie nie widać aby któryś soj w znaczący sposób się wyróżniał... może być tam u Was ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Na świecie... :rolleyes:

Dokładnie o to mi chodziło :) A precyzując ten krótki czas po ochronce zapowiada się bardzo ciekawie, może się mylę ale według mnie są tak jakby wyrównane siły (Na razie) na tym świecie.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Tez tak patrze na te sojusze i jak narazie nic nie widac jeszcze za wczesnie,trzeba poczekac jeszcze z miesiac.
Moze nikt mi miasteczka nie podbije:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Albo i krócej znając życie. Na pewno trza czekać po tym wszystko się zobaczy. ;)

Eee tam wystarczy przetrwać żeźnie - haha lubię to określenie na początku światów choć czasami jest mocno przesadzone :D
Po prostu buduj woja a potem... nie daj się podbić. Zarombista rada, wystarczy tylko tyle zrobić ;)

Sojusze już powybieraliście? Podobają się?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

No mi sie w moim podoba, inaczej bym w nim nie byl:)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

W moim miało być super i było a teraz czekam na selekcję i wszystko wyjdzie po selekcji ale zapowiada się super ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Ja nie wybralem i jeszcze troche minie zanim wybiore niechce mi sie skakac po sojach licze ze jakas ekipa z max 40 graczy sie pokaze na granicy m34 z m44 i do tego czasu planuje samotnosc wyspa juz zaludniona takze bedzie co robic:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Ja nie wybralem i jeszcze troche minie zanim wybiore niechce mi sie skakac po sojach licze ze jakas ekipa z max 40 graczy sie pokaze na granicy m34 z m44 i do tego czasu planuje samotnosc wyspa juz zaludniona takze bedzie co robic:)
O i to rozumiem, dokładnie tak samo bym zrobił :) Tylko taka taktyka, w sumie jak każda, ma zalety i wady... po ochronce będziesz miał ładne miacho a więc będzie trza coś prędko znaleść dla własnego bezpieczeństwa ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Kiedy u Was ochronka się kończy? Ciekaw jestem jak sojuszę dają sobie radę w pierwszym dniu walk... :)
 
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

no wreszcie , jakieś punkciki będzie można zarobić i surówki troszkę , choć samych misji można nieźle farmic :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojusze (Troja)

Dzięki kuburek :)

Zobaczymy kto jutro się wybiję w pw :) Życzę powodzenia ;)
 
Do góry