+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8468

Guest
Odp: +/- top 10

Myślę że bardzo dobry i obiektywne spojrzenie i opis :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jak dla mnie ten świat nie będzie aż tak nudny jak wielu osobom się wydaje :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

1 IX LEGION 2200629 63 34931
2 nYaN 1472424 61 24138
3 The Black Company 1451361 67 21662
4 Ciasteczkowe potwory 1339294 54 24802
5 HOOLIGANS 1267701 61 20782
6 Ekipa Elmera 1179731 48 24578
7 The Old Boys 1178993 31 38032
8 Braveheart Of Steel 953137 46 20720
9 Itza 933836 54 17293
10 Eternal Valor 906131 56 16181
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

black company ładnie się rozwija...dostali już propozycje od legionu wstąpienia do zwycięskiej koalicji?
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

Dobry nowy pakt nie jest zły, byle by konkurencję odpalić...polityka legionu choć nie można jej uznać za odważną jest bardzo skuteczna i przynosi świetne efekty...wydawało się po świetnej akcji na bosy, że barbarians jest jedyną ekipą, która może rzucić LIX wyzwanie, a teraz już ich nie ma i co więcej kilku mocnych graczy z barbarians zasiliło legion, więc pomysł na świat, choć mało odważny trzeba ocenić jako bardzo skuteczny, przy czym nie jest winą legionu, że inne sojusze chcą dołączyć/trwać do/w ich koalicji...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Co was tak ten Legion wszystkich boli ??? Ciekawe że nikt nie pisze ile paktów miało BOS (wiem o minimum 5) czy obecnie TOB (też minimum o 3 wiem) i nikt na nich nie najeżdża że ich za dużo posiadają.Ja raczej wspomniałbym ile Legion ma wrogów ???
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

mysle,ze kazdy sie rzuca na legion,bo wiekszosc sojuszy boi sie otwartej walki z kilkoma sojuszami, do takiego wyzwania trzeba doswiadczenia

zle Twoj post zrozumialem, myslalem ,ze chodzi Ci o to,ze TOB to stary bhos co jest bzdura
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

Nie wiedziałem, ze mnie legion boli, myślałem, że mój komentarz jest raczej pozytywny, ale może szef legionu uważa, że o ich sojuszu pisać nie wolno...a sprawa jest prosta, o liderze zawsze się dyskutuje. Tak jest w sporcie,w polityce itd.
A możesz wspomnieć ilu Legion ma wrogów, nikomu to nie będzie przeszkadzać:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku musi zmienić dilera/informatora czasem tak jest.. Trzeba coś wymienić na lepszy model

Albo jest też druga opcja:cool: Uważa że kiedy jego sojusz ma pakty z z kim leci to każdy inny sojusz też:cool: No cóż jest w błędzie:) TOB nigdy nie miało 3 paktów i mieć zapewne nie będzie za to Legion pewnie jeszcze kogoś poszuka;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku musi zmienić dilera/informatora czasem tak jest.. Trzeba coś wymienić na lepszy model

Albo jest też druga opcja:cool: Uważa że kiedy jego sojusz ma pakty z z kim leci to każdy inny sojusz też:cool: No cóż jest w błędzie:) TOB nigdy nie miało 3 paktów i mieć zapewne nie będzie za to Legion pewnie jeszcze kogoś poszuka;)


Pakty legionu to jedynie znajomi z innych servow i nie sa to napewno pakty "z kim leci", jakos nie musieli nikogo szukac i z byle kim paktow nie maja.

Nie bede komentowal dalej twojej wypowiedzi bo jest po prostu smieszna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie bede komentowal dalej twojej wypowiedzi bo jest po prostu smieszna.
Wskaż śmieszne wątki?

Mówię jak jest, 'potężny' (Dziwnie to brzmi, ale dobrze ich obrazuje) LEGION a pięć paktów którymi się deko kompromitują
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

Pakty legionu to jedynie znajomi z innych servow i nie sa to napewno pakty "z kim leci", jakos nie musieli nikogo szukac i z byle kim paktow nie maja.

Nie bede komentowal dalej twojej wypowiedzi bo jest po prostu smieszna.

to duzo znajomych macie ,az Wam zazdroszcze...
Tylko jest jedna sprawa,ze nie nalzey laczyc swiatow,bo mozna sie zdziwic...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku musi zmienić dilera/informatora czasem tak jest.. Trzeba coś wymienić na lepszy model

Albo jest też druga opcja:cool: Uważa że kiedy jego sojusz ma pakty z z kim leci to każdy inny sojusz też:cool: No cóż jest w błędzie:) TOB nigdy nie miało 3 paktów i mieć zapewne nie będzie za to Legion pewnie jeszcze kogoś poszuka;)

I mówi to gracz którego sojusz się rozpadł i w TOB jest od kilku dni.Co Ty możesz wiedzieć ile paktów miało TOB.Dla Twojej informacji niedawno stracili 2 pakty więc nie ściemniaj że nie mieli minimum 3 paktów.
IX LEGION ma obecnie pakty z HOOLIGANS,ich akademią i z Ciasteczkowe Potwory czyli można się uprzeć że mamy tych paktów 3.No chyba że ktoś liczy jeszcze sojusz nYaN to jest w błędzie bo jest to nasz równoległy sojusz jakby ktoś nie wiedział czyli generalnie My i Oni to jedność.Dodam że jesteśmy stali w uczuciach i od początku tak to wygląda i raczej się nie zmieni bo My nie skaczemy tam gdzie obecnie jest lepiej jak niektóre sojusze.Jeszcze dla jasności mamy obecnie wojnę z 4 dużymi sojuszami plus szykuję się ,żeby dodać do tej zacnej listy jeszcze dwa sojusze.Więc niech nikomu się nie wydaje,że mamy taką różową sytuację zresztą wystarczy popatrzeć na rankingi sojuszy Obrońców i Agresorów gdzie jesteśmy daleko w przodzie czyli zarówno atakujemy jak i mamy co robić w deff.

ps.swietypio nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: +/- top 10

Wskaż śmieszne wątki?

Mówię jak jest, 'potężny' (Dziwnie to brzmi, ale dobrze ich obrazuje) LEGION a pięć paktów którymi się deko kompromitują

1is.png


chyba wystarczy jako smieszny watek
widac i na tym swiecie musze sobie ulubiencow poszukac moze wroca mi checi do gry
buuu
co do ilosci paktow to gorzej liczysz niz moj poprzedni ulubieniec albo masz trefnego informatora
tak czy inaczej jak sam twoj nick mowi
wrzuc na luz i szoruj poklad
 
Odp: +/- top 10

Cieszę się, że bardzo ciekawa rozmowa się tutaj wywiązała. Pozwólcie, że przeniosę ją do tematu Sytuacja na świecie Juktas, aby gracze, którzy nie śledzą na bieżąco wszystkich wątków, nie musieli przeskakiwać pomiędzy tematami w poszukiwaniu ciekawych informacji ze świata :)
Przypomnę również, że ten temat dotyczy:
Analiza sojuszy +/- top 10 ;-)

A tak z ciekawości - coś się istotnie zmieniło od ostatnich wrzuconych tutaj statystyk? Topka już się ustabilizowała, czy są jakieś zmiany? Czyjeś dotychczasowe przewidywania sprawdziły się? A może ktoś zmienił zdanie na temat wcześniej omawianych sojuszy i obecnie inaczej by je skomentował?
 
Do góry