Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Na nowym świecie nie ma prezentów to jedno....

drugie:

Yoch Dzisiaj 19:48
Dla normalnych poważnych, pracujących i mających rodziny ludzi świat x1 jest jak najbardziej odpowiedni, a jak smrodom nie odpowiada to ja się tylko z tego powodu cieszę.

Kolego jeśli nie wiesz z kim dyskutujesz to inwektywy lepiej zachowaj dla siebie, bo znam ludzi którzy mają rodziny, dzieci, nie siedzą 24/7 przy pc a na światach przy x3 są w czołówce :) Tylko tam faktycznie trzeba myśleć i działać a nie jak tutaj wegetować... Jak się ma trochę oleju w głowie i zna troszkę na strategii to wystarczy wpaść do gry pare razy dziennie na kilkanaście minut i wystarcza :p

trzecie: większość pro-gamerów wyskoczy z lambdy właśnie temu że niska prędkość zabija przyjemność z agresywnego stylu gry a o to tutaj chodzi :) po prostu wolny świat wprowadza nudę i monotonię... ale widać że tobie kolego to pasuje... ciekawe ile razy tacy gracze jak ja spowodowali że padłeś po paru tygodniach gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Kolego jeśli nie wiesz z kim dyskutujesz to inwektywy lepiej zachowaj dla siebie, bo znam ludzi którzy mają rodziny, dzieci, nie siedzą 24/7 przy pc a na światach przy x3 są w czołówce

Nie jesteśmy kolegami. Możesz mi mówić proszę Pana przez wzgląd na szacunek do starszych od siebie jeżeli te 87 to Twój rocznik.
Zakładam, że Ty to znasz co najwyżej swojego psa z którym wyjdziesz jak mama każe, żeby Cie od komputera odciągnąć i drogę do łazienki.

ciekawe ile razy tacy gracze jak ja spowodowali że padłeś po paru tygodniach gry

Mógłbym Ciebie zapytać o to samo. Nigdy nie straciłem żadnego miasta. A ty ?

Jak się ma trochę oleju w głowie i zna troszkę na strategii to wystarczy wpaść do gry pare razy dziennie na kilkanaście minut i wystarcza :p

...nie będę komentował... Jeżeli szczytem Twoich umiejętności jest TOP203 w rankingu i 81 w ranku agresorów to nie mamy o czym rozmawiać, bo jesteś za krótki.

trzecie: większość pro-gamerów wyskoczy z lambdy właśnie temu że niska prędkość zabija przyjemność z agresywnego stylu gry a o to tutaj chodzi

Siebie nazywasz 'progamerem' ? Jak się nie podoba odejdź i nie płacz.
 

DeletedUser

Guest
yoch napisał:
Zakładam, że Ty to znasz co najwyżej swojego psa z którym wyjdziesz jak mama każe, żeby Cie od komputera odciągnąć i drogę do łazienki.
Yoch... starszy może i jesteś, ale kultury to Cię chyba nie uczyli. Miłe to to nie było... i dziecinne strasznie :p

Ja z kolei nie rozumiem dlaczego większośc graczy wychodzi z założenia, że jak mniejszy speed servera to trzeba mniej siedzieć przy grepo... Przecież w pierwszej fazie gry (hm.. do powiedzmy 10 miasta :p) podstawą jest farmienie, i to ono zabiera nam najwięcej czasu... a nie kliknięcie w budyneczek czy ustawienie kolejki rekrutacji. Później przy prędkości x3 czy x4 wystarczy wydobycie z kopalń żeby szybko odnawiać armię + szybciutkie farmienie innych graczy rano i wieczorkiem. Przy x1 będziecie musieli ciągle farmić, żeby wojsko było odtwarzane na bieżąco, bo wpływy z kopalń są żałosne :p

Na dodatek IMO x1 wymga od nas większej uwagi. Bardziej szkoda będzie stracić całego offa w wyniku ataku wroga na wolnym świecie, gdzie jego odbudowa zajmie mi tydzień, niż na x4, gdzie odnowie go w 1-2dni.

Na koniec powiem, że nie oceniam graczy po prędkości na której grają. Znam ludzi którzy grali na alfie, a wymiatają na Jocie aż miło, podczas gdy ludzie np. z x2 ETY dosyć szybko zostali przerobieni na farmy... lub ich gra ogranicza się do przejmowania farm :p
 

DeletedUser

Guest
Nie jesteśmy kolegami. Możesz mi mówić proszę Pana przez wzgląd na szacunek do starszych od siebie jeżeli te 87 to Twój rocznik.
Zakładam, że Ty to znasz co najwyżej swojego psa z którym wyjdziesz jak mama każe, żeby Cie od komputera odciągnąć i drogę do łazienki.

Skoro twoje założenia są takie szorstkie, to nie obrazisz się, jeśli ktoś założy, że masz w porywach 13 lat i silisz się na "poważne" pisanie?
Na słowa "Proszę Pana" trzeba sobie zasłużyć. A twoimi tekstami zasłużyłeś sobie na co najwyżej przydomek "młody". Ale, zejdźmy z wieku, bo nie on się liczy.
Mógłbym Ciebie zapytać o to samo. Nigdy nie straciłem żadnego miasta. A ty ?
Co ma do rzeczy fakt stracenia/braku straty miasta?

...nie będę komentował... Jeżeli szczytem Twoich umiejętności jest TOP203 w rankingu i 81 w ranku agresorów to nie mamy o czym rozmawiać, bo jesteś za krótki.
Jak to się mówi... punkty nie grają roli? Wiele razy, również na tym forum, udowadniano, że ktoś z miejsca niżej pokonuje kogoś o miejscu wyższym...

Siebie nazywasz 'progamerem' ? Jak się nie podoba odejdź i nie płacz.
Może kochaniutki :)p) powiesz jakie miałeś wyniki? Top1,2 każdej zakładce? Nie? To skąd ta arogancja?


Ale żeby nie odbiegać za bardzo od sedna.
Rzeczywiście, jakoś mniej graczy znanych na lambdzie siedzi... czyżby jednak serwery >1 przyciągały gawiedź? :)
 

DeletedUser4784

Guest
Aleksander w pełni się z Tobą zgadzam i to właśnie próbowałem przekazać... Nie prędkość lecz podejście do gry i doświadczenie decyduje o pozycji :)

RailGun Dzisiaj, 23:08
Skoro twoje założenia są takie szorstkie, to nie obrazisz się, jeśli ktoś założy, że masz w porywach 13 lat i silisz się na "poważne" pisanie?
Na słowa "Proszę Pana" trzeba sobie zasłużyć. A twoimi tekstami zasłużyłeś sobie na co najwyżej przydomek "młody". Ale, zejdźmy z wieku, bo nie on się liczy.

Faktycznie yoch nie można zwracać się do ciebie per kolego a już na pewno nie per pan, gdyż poziom twojego języka wcale nie wskazuje na to że jesteś ode mnie starszy. Widać nie wiek świadczy o dojrzałości człowieka. A na szacunek trzeba sobie najpierw zasłużyć.

Poza tym twierdzisz że jestem dla ciebie za krótki... wiesz każdy potrafi szpanować że umie używać grepostatów... nie wiem na jakim innym nicku na innych światach grasz... i ty nie wiesz na jakim ja grywałem na innych... ale jeśli faktycznie 'yoch' to twój jedyny nick to nie ośmieszaj się takimi tekstami:

Mógłbym Ciebie zapytać o to samo. Nigdy nie straciłem żadnego miasta. A ty ?

Bo ciężko by ktoś nawet myślał o podbijaniu miast za 175 pkt na alfie lub 246 pkt na eta...

I na koniec- nie uważam się za pro i daleko mi do takiego stwierdzenia... stwierdziłem jedynie że sporo pro-gamerów wyskoczy z lambdy przez prędkość... takie stwierdzenie wcale nie oznacza z góry że zaliczam się do nich...

I na koniec... długo gram w tą grę i jedno mogę powiedzieć o graczach których spotykam... zwykle czołówka nawet w odniesieniu do wrogów używa kulturalnego języka i stara się trzymać poziom... Takie zachowanie i poziom słownictwa jak u Ciebie zwykle spotyka się u sfrustrowanych noobów którzy przez parę miesięcy budowali swoje eko imperium na złocie z premium i kulturce z festynów i nagle wpada im taki jak to określiłeś wcześniej 'smrodek' i robi burdel z ich idealnego świata... A że nie potrafią grać to jedyne co robią to rzucają inwektywami w człowieka nazywając 'gówniarzami', 'pajacami', 'kretynami' itp. wyrazami których ze względu na cenzurę i innych czytających nie będę przytaczać.

Więc człowieku... teraz to ty dla mnie jesteś za krótki... bo nawet nie dotrzymujesz kroku poziomowi rozmów na tym forum... a gdzie tam dopiero poziomowi gry...

ps: Rail ty też na lambda ?? a gdzie cię rzuciło jeśli można spytać ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem jednym z tych, którzy odpuścili :D

Ale troszku szkoda, bo trafiłem na znajomków z innego świata, też dobrych :)


Alek, niestety, nie mogę się zgodzić z całością twego postu.
Otóż, na pewno słyszałeś, że niektórzy potrafią "zrobić 100 koników w godzinę" :D
 

DeletedUser4784

Guest
Alek, niestety, nie mogę się zgodzić z całością twego postu.
Otóż, na pewno słyszałeś, że niektórzy potrafią "zrobić 100 koników w godzinę" :D

Tak Rail wiem że ty potrafisz czynić cuda :p Się tam nawet nie próbuję mierzyć :D Ja tam się cieszę jak zrobię 50koników w tym czasie :p
 

DeletedUser4387

Guest
Hahahaha....
Zawsze szczekają te same PSY...a potem kończą jak zawsze.Czas pokaże kto jest silny.Na końcu pewnie będzie że większości was zostanie zjechanych:D

A potem moja ulubiona chwila.Zaczniecie marudzić.Ze za wolno,że żona rodzi albo praca nie pozwala.A najbardziej mnie rozwala tekst bo mi się nie chcę.
Zawsze to samo:D

Dzisiaj jeden Typ z Sojuszu Top3 zapraszał Mnie a bym do nich dołączył.Najpierw pełna kultura.Gdy odmówiłem grzecznie że mnie nie interesuję jego propozycja to się strasznie oburzył.I nawet zaczął Mnie straszyć (rekrutacja na najwyższym poziomie) Na koniec mi powiedział że pożałuję tego,bo miałem okazję się od niego wiele nauczyć.I właśnie straciłem szansę na poznanie tajemnic Grepolis...Czytałem to chyba z pięć razy.No cóż tak właśnie działa jeden z czołowych sojuszy na tym świecie.Koleś odpowiedzialny za rekrutację ma statystyki na poziomie mojej córki która ma 8 lat i ma pewnie więcej szacunku do starszych.:D

Pozdrawiam wszystkich szczekaczy.Gra z wami zaczyna się zawsze tak samo...a co lepsze kończy tez się w podobny sposób.Wykorzystajcie swoje 5 min.Z czasem nikt o was już nie będzie pamiętał.....zostanie tylko smycz.

Yoch do twojej klasy nie którym bardzo brakuję.Chyba nie spotkałem dotychczas gracza który bardziej niż TY rozkminia Grepolis.Do tego masz odpowiednie podejście i charakter.Nie którzy go wcale nie mają:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
"Co ma do rzeczy fakt stracenia/braku straty miasta?
Jak to się mówi... punkty nie grają roli? Wiele razy, również na tym forum, udowadniano, że ktoś z miejsca niżej pokonuje kogoś o miejscu wyższym..."

Punkty nie grają roli ? hm... piszesz na poważnie, czy sobie jaj robiesz, rozumiem ze nie ma rożnicy miedzy 700 a 1k, ale przy 100k i zwyż, wg ciebie ktoś kto ma 50 miast może zostać zjechane przez gracza majacy 10miast ?

"Może kochaniutki :)p) powiesz jakie miałeś wyniki? Top1,2 każdej zakładce? Nie? To skąd ta arogancja?"

a sam nie możesz tego sprawdzic! masz podane na tacy jaki sojusz!

Co oznacza ze ktoś jest pro ? kilku osób siebie tak okresliło a nie wiem co znaczy pro!
 

DeletedUser

Guest
Ja z kolei pozdrawiam wielkiego wojownika kradnącego mi farmy na jocie :D
ale wróć Alek, tutaj Lambda :p

Jak dobrze że propaganda nie przynosi w tej grze żadnych wymiernych korzyści, oprócz podbudowania własnej samooceny :) Ale ton macie dobry... jakbym tu grał, to z pewnością zacząłbym się bać :p....... Tak trzymać, brzmicie groźnie... przynajmniej brzmicie :D

A co do Yoch'a. Jego klasy jako gracza ocenić nie umiem, bo z nim nigdy nie grałem, a nie jest to dla mnie tak pilne żeby robić analizy na grepostats. Ale jako człowiek, na razie zaprezentował się w złym świetle, bo żadnej klasy w dogryzaniu rozmówcy nie widzę...

A co by posta mi nie zdezintegrowano:
Dzieje się coś ciekawego na tym świecie?
Jakie sojusze przodują w ranku?
Ile kuni mają nasi top1? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem nieanalizowalny i tak ma zostać. Moja kultura czy też klasa jest adekwatna do fałszywej skromności i ignorancji dyskutanta.

Skoro ludzie klasy Evelin77 - TOP1 ETA 58 miast - nigdy żadnego nie stracił, za mną się wstawiają. To znak, że jednak nie jest ze mną tak najgorzej.

Pozdrawiam tych co patrzą troszkę z szerszej perspektywy, nie zawsze prawdą jest to co się wzrokiem daje ogarnąć.
 

DeletedUser5716

Guest
Nie chciałbym przeszkodzić w waszej ... śmiesznej :D rozmowie ;p
Ale ten wątek ma służyć dyskusjami o świecie Lambda. Zawsze możecie się powyzywać na PW ;)

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, wiek tak na prawdę nie gra roli. Najcenniejsza jest kultura osobista, akceptowanie innych i współpraca.

-------

Jak myślicie, kto pierwszy podbije jakieś miasto ? :D
Ja to chyba (jak taki noobek ^^) założę pierwsze miasto, na swojej wyspie, aby mieć dodatkowy off/deff w razie czego :D
może się wydawać beznadzieją, ale taka twierdzo-wyspa świetnie działa - nie można się przebić:D
 

DeletedUser

Guest
Ja to chyba (jak taki noobek ^^) założę pierwsze miasto, na swojej wyspie, aby mieć dodatkowy off/deff w razie czego :D

To akurat może ci się nie udać - zdaje się, że na tym etapie gry nie będziesz miał pustych miejsc na wiochy na swojej wyspie - pojawią się dopiero jak zacznął znikać zszarzałe wiochy...
 

DeletedUser5716

Guest
To akurat może ci się nie udać - zdaje się, że na tym etapie gry nie będziesz miał pustych miejsc na wiochy na swojej wyspie - pojawią się dopiero jak zacznął znikać zszarzałe wiochy...

Na swojej wyspie mam 19 graczy, 18 z nich farmie, 3 graczy już opuściło grę i mam 3 wioski szare na wyspie - problemu raczej nie będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Na swojej wyspie mam 19 graczy, 18 z nich farmie, 3 graczy już opuściło grę i mam 3 wioski szare na wyspie - problemu raczej nie będzie :)

Hehe - to faktycznie szybciutko się szarzyzny dorobiłeś - w takim razie - cofam moją sugestię i życzę powodzenia :D
 

DeletedUser

Guest
Tuczyć trza wioski, bo jak będą koledzy chcieli się po sąsiedzku wprowadzić to nie będzie już gdzie...
 

DeletedUser

Guest
ja nikogo nie farmiłem, wiec graczy z mojej wyspy mogą spokojnie rozwinąć, Eko nic im sie nie stanie!

Yoch czasami nawet tłuczyć sie nie da ...
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich,niedawno zalozylem konto,szukam jakiegos ogarnietego sojuszu,polecicie cos?
I skoro nadchodza swieta to zycze wszystkim zdrowych wesolych:)
 

DeletedUser

Guest
Szukaj sojuszu na Twoim morzu z najwyższą średnią punktów i próbuj się do niego dostać.

Zanim jednak w ogóle złożysz tam podanie spróbuj do tej średniej punktów dobić, albo sprzedać się w interesujący sposób.

Również wszystkim życzę ciepłych i wesołych Świąt
 

DeletedUser6946

Guest
Wiecie co ?
Yoch to mój że tak powiem mistrz !;)
na ETA grałęm pod nickiem maro444 ale wyleciałem i mnie zjechano przez to że chciałem odejść od jarmarku do AoM ale jednak mnie oszukano i AoM mi zaproszenia nie wysłali tylko masowo zjechali ;/
Dotąd na grepolis poznałem kilku pozytywnie,doświadczonych,niesamowicie myślących graczy i wśród niech się znajdujeYoch!
Jego strategie to po prostu CUD !
Ja jestem dla niego dłużnikiem ! zawdzięczam mu swoje doświadczenie które wykorzystałem na delcie gdzie posiadam 36 miast;)
także jak ktoś na niego coś napisze to staje się moim wrogiem !
Teraz takie cwaniaczki tu z niektórych ! a jak przyjdzie co do czego w polu bitwy to już będzie "płacz" !
 
Do góry