Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
lukaschudy

Hrabia taki cwaniak jesteś a nawet nie chcesz się ujawnić kim jesteś...
Z twoich wcześniejszych wypowiedzi można się doszukać że jesteś tytanem ale to tylko sugestie.
Po za tym do tego jakoby byśmy chcieli sprzedać to czy w twojej główce jest coś takiego jak myślenie??
Bo skoro zdradzamy tytanów i mrówki na rzecz parówek to czemu nie jesteśmy z nimi w pakcie.
A dlaczego miałbym się ujawniać, dzięki temu mogę za koleją jechać po każdym, a w pakiecie nie musisz być wystarczy że masz wspólne forum a reszta dla zmyły pomyśl, nie wiesz co to zmylenie przeciwnika na twoją kożyść przecież to takie proste.

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego miałbym się ujawniać, dzięki temu mogę za koleją jechać po każdym, a w pakiecie nie musisz być wystarczy że masz wspólne forum a reszta dla zmyły pomyśl, nie wiesz co to zmylenie przeciwnika na twoją kożyść przecież to takie proste.

...czyli gdybyś się ujawnił,bał byś się powiedzieć co myślisz???
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego miałbym się ujawniać, dzięki temu mogę za koleją jechać po każdym, a w pakiecie nie musisz być wystarczy że masz wspólne forum a reszta dla zmyły pomyśl, nie wiesz co to zmylenie przeciwnika na twoją kożyść przecież to takie proste.

To jest tak zwane prosto pisząc - Brak jaj !
 

DeletedUser

Guest
Bez obrazu ale odsyłanie do podstawówki powinno się tyczyć twojej osoby bo walisz takie byki ortograficzne że głowa mała.
Ale mniejsza o to.
Wszyscy zarzucacie norkom zdradę a teraz wychodzą wszystkich sojuszy machlojki ci z tymi tamci z tamtymi.
I to z sojusze dwóch walczących koalicji nagle łączą siły zawierają pony tylko po to żeby zlikwidować tak słaby w waszych oczach sojusz jakim są norki.
No to jest godne podziwu.
A tak od siebie jestem dumny z tego że jestem po stronie sojuszu który jak w tej historii greckiej 300 przeciwko milionom tak tutaj 60 graczy norek mierzy się z całym serwerem delta:)
Wyniki jest może przesądzony ale walczyć do ostatniego bastionu będziemy i na pewno się nie podamy.
Życzę powodzenia wszystkim sojuszom.
 

DeletedUser

Guest
Widze, że teraz i Tytani obrażani, chyba za to, ze na byłego sojusznika, nie poszedł ani jeden atak od Tytanów, z racji sympatii do Norek,

nie ma to jak świecić oczami u obecnego koalicjanta, a za to dostawać po grzbiecie ;D, po prostu brak słów ;/



i dla Lukasa, którego szanuje , Tytani nigdy nie spiskowali przeciw jakiemukolwiek koalicjantowi.
 

DeletedUser

Guest
to się nazywa dyslekcja i nie kasuj postów z łaski swej
wszyscy jesteśmy równi sobie ale niektórym się wydaje że są równiejsi prawda lukaschudy
jak sądzisz
a skoro chcecie zostać męczennikami w stylu spartan to nie w tej grze bo tu nie ma wązkiego przesmyku który by wam dał przewagę

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
Jeśli obraziłem Tytanów to przepraszam akurat do was zawsze miałem szacunek przynajmniej na pewno do waszej starej gwardii:)

Hrabia ja nie kasuje moje zostały usunięte przez moderatorów.
A przewagę mądry strateg zawsze znajdzie.
 

DeletedUser

Guest
a co do Hrabi, nie jest w Tytanach, bo kiedys i ja mialam z nim doczynienia na FO, takze juz wiem z jakiego jest sojuszu,
 

DeletedUser

Guest
kombinuj, kombinuj monia to tylko domysły będą
no toście mnie złapali :D a teraz kto to taki :confused:
Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widze, że teraz i Tytani obrażani, chyba za to, ze na byłego sojusznika, nie poszedł ani jeden atak od Tytanów, z racji sympatii do Norek,

nie ma to jak świecić oczami u obecnego koalicjanta, a za to dostawać po grzbiecie ;D, po prostu brak słów ;/



i dla Lukasa, którego szanuje , Tytani nigdy nie spiskowali przeciw jakiemukolwiek koalicjantowi.


Proponuje dowiedziec sie zanim napiszesz poniewarz
jestem atakowany przez waszych graczy

lecz to niejest problemem dlamnie to fajna sprawa wiecej miesjca na wioski naszych WROGOW!

[report]72dcd3a0c4631110db5e186ed2f09c62[/report]
 

DeletedUser

Guest
Hrabia stawiałbym na mooshie ale nie jestem pewien bo to konto jest już na forum..
 

DeletedUser

Guest
do ciebie , akurat sympatii nie mam od dnia, zerwania paktu, pewnie i vice versa, ;D;D

coś ci raport nie wyszedł , tu tylko screeny wstawisz ;p;p
 

DeletedUser

Guest
do ciebie , akurat sympatii nie mam od dnia, zerwania paktu, pewnie i vice versa, ;D;D

coś ci raport nie wyszedł , tu tylko screeny wstawisz ;p;p

raport wstawiony bys sobie wkleila w grze i zobaczysz niechce mi sie screnow robic,,
a co do sympati kolo..mi to lata Kobieto
jakos nie przypominam sobie bysmy zamienili 1/4 zdania wczesniej?
 

DeletedUser9055

Guest
nuda

jedno trzeba przyznać już nie jest tak nudno jak było, szkoda tylko że tyle błota tu poleciało, chyba niektórzy za bardzo biorą tą grę do siebie, dla mnie to tylko zabawa a teraz jest jej więcej i od razu ciekawiej no i nikomu się już nie nudzi, no chyba wszyscy są zadowoleni już. :D
 

DeletedUser

Guest
jedno trzeba przyznać już nie jest tak nudno jak było, szkoda tylko że tyle błota tu poleciało, chyba niektórzy za bardzo biorą tą grę do siebie, dla mnie to tylko zabawa a teraz jest jej więcej i od razu ciekawiej no i nikomu się już nie nudzi, no chyba wszyscy są zadowoleni już. :D

Przynajmniej jeden mądry.Oby reszta poszła jego śladem i zaczęła w końcu walczyć na morzu a nie na forum...
 

DeletedUser

Guest
Ciekawi mnie ta informacja zamiaszczona w takim razie kiedys na innym ze swiatow w sojuszu tytani cienia:
xxxx 03.12.2010 17:16

pamieta ktos cykora?
zalozylem konto na lambda i w pewnym sojuszu ktos sie tak chwali


Mateusz lat 21
zamieszkaly Lublin/Garwolin
zapaleniec grepolis.
Delta najpierw nick Cykor89 Top1,potem nick Monia81 TOP 1 oraz wódz sojuszu TOP1.
Eta nick Cykor89 TOP1 wódz sojuszu Angels With Dirty Faces sojusz Top1 który juz nie istniej.
Theta nick Cykor89-tutaj jakos gorzej poszlo sojusz Wichry Wojny.
gralem tez na niemieckim,duńskim,norweskim i angielskim grepolis.czasem bylem na tronie czasem nie
tutaj tez po tygodniu będe Top 1 zobaczycie:>
 
Do góry