Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23629

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oszusci nie sa tutaj mile widziani
nauczcie sie grac uczciwie NOOBY
smiley_emoticons_lol.gif

Też co niektórzy powinni się nauczyć grać bez złota- nie żebym coś insynuował.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Też co niektórzy powinni się nauczyć grać bez złota- nie żebym coś insynuował.

Boże wszyscy się tak czepiacie. Ja sam osobiście niekiedy kupie sobie paczkę złota i nic ci do tego....... Jak ci żal pupę ściska to też sobie kup, a nie wylewaj swoich płaczów i żalów na forum.........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23629

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Boże wszyscy się tak czepiacie. Ja sam osobiście niekiedy kupie sobie paczkę złota i nic ci do tego....... Jak ci żal pupę ściska to też sobie kup, a nie wylewaj swoich płaczów i żalów na forum.........

Dzięki takim jak ty lubię to forum. Pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Też co niektórzy powinni się nauczyć grać bez złota- nie żebym coś insynuował.

Juz sie kiedys bez zlota gralo. Nikt sie tego nie musi uczyc. Ale ta gra ewoluluje tak ze tego zlota trzeba uzywac. Zreszta to produkt jak wszystko co masz w domu. tez za to zaplaciles. Jest to tez przyjemnosc. A za przyjemnosci z reguly sie placi. Co ja mowie zawsze sie placi. A gra na takim swiecie jak ten bez zlota przyjemnoscia by nie byla. Jakbym mial czekac 24 h na poziom akademii to bym wogole nie gral. Jasne ze wolalbym szybki swiat bez zlota ale takiego nie ma.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O pieniądzach podobno dżentelmeni nie rozmawiają tylko je wydają. Temat kupowania premki jest tak oklepany, że aż nudny.
Nasz ekskluzywny świat zasługuje na ciekawsze rozmowy.
Więc... dzieje się coś?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ty z góry zakładasz, że ktoś jest twoim wrogiem, ehh

Wpierw obrażasz Milorda, a potem chcesz zostać jego przyjacielem? Zdecyduj się...
Nadal nie podałeś swojego nicku...

Też co niektórzy powinni się nauczyć grać bez złota- nie żebym coś insynuował.

Kolejna akademicka dyskusja. Może Milord ma przeprosić za to że dorobił się tak rozległego majątku ziemskiego?
Przyjemności są dla zamożnych... Służba i Ci co zbierają cotton grają w pikuty.

Nasz ekskluzywny świat zasługuje na ciekawsze rozmowy.

Nie lubię Cię, ale dobrze prawisz. Zapraszam na popołudniową herbatkę w stylu angielskim.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziękuję Milordzie, czuję się zaszczycona zaproszeniem. Niestety skoro mnie nie lubisz, nie mogę go przyjąć, nie będę sprawiać kłopotu.
Właściwie dlaczego mnie nie lubisz, przecież się nie znamy?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kultura nakazuje odpowiedzieć. Chociaż zahaczamy już o offtopic, to może moderator jak jutro o 6:00 wstanie, przeniesie po prostu te posty do Party, bez wlepiania banów.

Właściwie dlaczego mnie nie lubisz, przecież się nie znamy?

Droga Pani, odpowiedź jest nad wyraz prosta - ja nikogo nie lubię...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

[ciach]

Co do wydarzeń na świecie - w moim sojuszu własnie trwa imprezka pod pretekstem tzw. Andrzejek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23629

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Boże wszyscy się tak czepiacie. Ja sam osobiście niekiedy kupie sobie paczkę złota i nic ci do tego....... Jak ci żal pupę ściska to też sobie kup, a nie wylewaj swoich płaczów i żalów na forum.........

Juz sie kiedys bez zlota gralo. Nikt sie tego nie musi uczyc. Ale ta gra ewoluluje tak ze tego zlota trzeba uzywac. Zreszta to produkt jak wszystko co masz w domu. tez za to zaplaciles. Jest to tez przyjemnosc. A za przyjemnosci z reguly sie placi. Co ja mowie zawsze sie placi. A gra na takim swiecie jak ten bez zlota przyjemnoscia by nie byla. Jakbym mial czekac 24 h na poziom akademii to bym wogole nie gral. Jasne ze wolalbym szybki swiat bez zlota ale takiego nie ma.

Kolejna akademicka dyskusja. Może Milord ma przeprosić za to że dorobił się tak rozległego majątku ziemskiego?
Przyjemności są dla zamożnych... Służba i Ci co zbierają cotton grają w pikuty.

O pieniądzach podobno dżentelmeni nie rozmawiają tylko je wydają. Temat kupowania premki jest tak oklepany, że aż nudny.
Nasz ekskluzywny świat zasługuje na ciekawsze rozmowy.

Jeżeli nie zrozumieliście mojego postu to na niego nie odpowiadajcie, bo aż żal to czytać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeżeli nie zrozumieliście mojego postu to na niego nie odpowiadajcie, bo aż żal to czytać.


Każdy sobie radzi jak może jedni kupują złoto , drudzy wolą grać na botach , a jeszcze inni mają multikonta na wojnie wszystkie chwyty dozwolone :)
 

DeletedUser23629

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To doskonale rozumiem. Każdy orze jak może. W moim poście jedynie chodziło o to, że pluje na "oszustów", a sam kupuje złoto aby sobie poradzić. Per inteligencja nie załapała...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeżeli nie zrozumieliście mojego postu to na niego nie odpowiadajcie, bo aż żal to czytać.

Jeśli chodzi Ci o to, że niejaki killer nie potrafiłby grać jakby premki nie miał, to obawiam się, że nie masz racji.. Jedyne pytanie, to czy by mu się chciało.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

[ciach]
A i znalazłem sojusz, który mnie zaciekawił, ale jak się przyjrzałem to widać, że to marna kopia "Anonimowych Agresorów"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Prosiłam wiele razy, aby spamować w dziale Party, ten temat służy do dyskusji nt. tego, co dzieje się na świecie Zakros.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Widzę że ArtWaWa na świat wpadł, ciekawe czy się chłopak nauczył po ostatnim świecie że na forum nie ma strugania kozaka gdy się później z niego wrotki zawija :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Co tak cicho tu dzisiaj, oby to forum nie umarło tak jak na naksos :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Widzę że ArtWaWa na świat wpadł, ciekawe czy się chłopak nauczył po ostatnim świecie że na forum nie ma strugania kozaka gdy się później z niego wrotki zawija :)

Kolego mam nadzieję że jesteś choć w połowie tak doświadczony i dobry jak Art, że tak się wypowiadasz ;)

A na Zakrosie wszystko posuwa się do przodu... tylko w żółwim tempie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolego mam nadzieję że jesteś choć w połowie tak doświadczony i dobry jak Art, że tak się wypowiadasz ;)

A na Zakrosie wszystko posuwa się do przodu... tylko w żółwim tempie :D

Ja się nie posuwam, wypraszam sobie :)
 
Do góry