Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Japońskie bajeczki są faktycznie do ****, podobnie jak mieczyki ale już najbardziej do **** jest Barca :p

...zresztą wszystko jest do **** ze świętami włącznie :mad:

MG34 Twój Avatar z przesłaniem do Mańka...Pozdro6000 gadasz na Turka a sam zachowujesz się jak on...Dowódca od siedmiu boleści który pojawia się po 2 tygodniach i stwierdza że ktoś coś robił czy też nie robił...Buahahahahahhaha nadajesz się razem z Turkiem i windek12 podajcie sobie w 3-ech ręce...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

MG34 Twój Avatar z przesłaniem do Mańka...Pozdro6000 gadasz na Turka a sam zachowujesz się jak on...Dowódca od siedmiu boleści który pojawia się po 2 tygodniach i stwierdza że ktoś coś robił czy też nie robił...Buahahahahahhaha nadajesz się razem z Turkiem i windek12 podajcie sobie w 3-ech ręce...
Ooo. Czyzby rozzalony byly Legionista? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

No jak nic nie robił??? Za coś bana przecież dostał ;-) Pewnie chciał nadgonić "za dwóch" żebyś Ty mógł odpocząć he he :D
edit: widzę że tu jakiś "czyściec" się pojawił bo brakuje kilku postów, polecam zmianę zakładki (na party) w przyszłości bo moderator też człowiek i ma obowiązek ukrócania takiej samowoli (choćby nie chciał to jest przyparty do muru ;-) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

i co słychać na moim kochanym świecie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Witam was :)

Szukam jakiegoś sojuszu na świecie Ypsilon który by mnie przygarnął. Mam 2300 pkt.
Gram pod tym samym nickiem co na forum. Proszę o kontakt.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

no bo troche to juz dobija ile koalicja moze liczyc sojuszy przeciwko jednemu :eek: zabraklo jeszcze paru ale nie mialemy co do nich ulozyc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

A Ty Adrian zamiast spamowac to bierz sie do roboty! :D

Wiesz, ze wszystkie moje multikonta wyprzedzily juz Ciebie na ypsilonie? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Maniuś jak chcesz mi skalp zdjąć to ustaw się w kolejce :D
Niedługo w pełni rusza sezon wędkarski, jak już się wystrzelam to dam Ci okazję na grepo...
Nowy świat ma fajne ustawienia, ze dwa tygodnie może się poszwędam, jak zdążysz przez ten czas to próbuj... ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Maniuś jak chcesz mi skalp zdjąć to ustaw się w kolejce :D
Niedługo w pełni rusza sezon wędkarski, jak już się wystrzelam to dam Ci okazję na grepo...
Nowy świat ma fajne ustawienia, ze dwa tygodnie może się poszwędam, jak zdążysz przez ten czas to próbuj... ;-)

wiesz bardziej myślałem o tym by wspólnie zagrać po jednej stronie. No ale nowy świat to dla mnie odpada
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Co tam słychać w świecie wielkich wojen?

Na zadupiu jakoś czas wolniej płynie :) i spokojniej :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Myślę, że niebawem dojdzie do dużych starć. Mam tylko cichą, ale niewyraźną nadzieję, że nie będę musiała bić się po stronie przeciwnej w stosunku do moich ulubionych chłopaków z LA. Chłopaki nie róbcie mi tego, proszę :eek:
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Myślę, że niebawem dojdzie do dużych starć. Mam tylko cichą, ale niewyraźną nadzieję, że nie będę musiała bić się po stronie przeciwnej w stosunku do moich ulubionych chłopaków z LA. Chłopaki nie róbcie mi tego, proszę :eek:

Marto po raz drugi na serwerze Y....... uprzejmie Cię proszę o ustabilizowanie swoich uczuć w stosunku do sojuszu LA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Heh na Ypsilon dochodzi do takich starć nie zdradzę ale Ridlle vs zieloni już jest
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Marto po raz drugi na serwerze Y....... uprzejmie Cię proszę o ustabilizowanie swoich uczuć w stosunku do sojuszu LA

Gosieńko przecież wiesz, że ja choćby nie wiem co, to pójdę za RI. Nawet gdybym miała ostatniego wojaka stracić w ostatnim niepodbitym miasteczku :) No ale kurcze, znam tych chłopaków z LA i nie chciałabym z nimi walczyć. Adi uparł się na moją mieścinkę, ale czai się jak zając pod miedzą (ponoć cudaki buduje na omiku), natomiast od jego osobistych kolegów dostałam cynkorka, że broniliby mnie, gdyby on atakował :D Niezły bajzelek, no ale właśnie na tym polega przyjaźń: istnieje ponad podziałami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

no nie mówcie , że kolejny sojusz dojdzie do koalicji przeciwko LA :)
 
Do góry