Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nie będzie takich afer bo nie długo resety zrobicie ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nudno na pewno nie będzie, rozrywka po nocach i wczesnych rankach zapewniona
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nudno na pewno nie będzie, rozrywka po nocach i wczesnych rankach zapewniona

To się jeszcze zobaczy :D
Po raz kolejny muszę przyznać że farmienie w 2.0 to totalna bzdura :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nudno?
Kiedy najlepszy sojusz wszechświatów prosi o biremy przed kostuchą (z której podobno kości lecą, ale o biremy przed LA jeszcze nie prosiła:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czyż nie wystarczy uderzyć w stół?
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a który to taki mocarz wszechświatów jest??

Maniek :)
Nie wiem dlaczego te wszystkie panie są tak wrogo nastawione do Ciebie!!! Tak naprawdę to fajny koleś z Ciebie a panna Alicja odkąd pamiętam pokazywała pazurki.

PS.Na razie jestem gdzieś daleko na jakimś zadupiu,więc jest trochę nudnawo tam :D
A może i lepiej ... czas spokojniej płynie i jest więcej czasu dla siebie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pani A. hmm pamiętam tą Panią z Joty i na tym świecie gra podobnie - zostawiła swoich ludzi na pożarcie innych :)) no a sama uciekła w bezpieczne miejsce. Ale nie przejmuj się droga koleżanko zająłem się nimi wszystkimi.

No a i pewnie to Twoi ludzie prosili o tą pomoc co jak ich zostawiłaś ;p

Evelin wrogo nastawione eee wydaje Ci się - no na pewno nie kochają mnie tak jak Ciebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Panie manfredzie, czy Pan prowadzi jakieś kroniki, że Pan pamięta tak mało znaczącego gracza jak ja?
Na jocie nie gram od 1,5 roku, to stare dzieje.

Nigdzie nie uciekłam, zmieniłam towarzystwo na takie, które bardziej mi odpowiada.
A Ci ludzie, którzy proszą pomoc przed Kostuchą są pod Pańską opieką aktualnie:)
To kto to i gdzie uciekał?

Oj nieładnie tak mało się troszczyć o swoich graczy, żeby musieli prosić o pomoc "uciekinierkę".
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Panie manfredzie, czy Pan prowadzi jakieś kroniki, że Pan pamięta tak mało znaczącego gracza jak ja?
Na jocie nie gram od 1,5 roku, to stare dzieje.

Nigdzie nie uciekłam, zmieniłam towarzystwo na takie, które bardziej mi odpowiada.
A Ci ludzie, którzy proszą pomoc przed Kostuchą są pod Pańską opieką aktualnie:)
To kto to i gdzie uciekał?

Oj nieładnie tak mało się troszczyć o swoich graczy, żeby musieli prosić o pomoc "uciekinierkę".

no to podobnie jak ja - też jakoś z 1,5 roku minęło

co do tych osób co proszę o pomoc to właśnie Ci co byli u Ciebie ale ich zostawiłaś i przyszli do mnie (ohh przepraszam nie zostawiłaś a zmieniłaś towarzystwo które Ci bardziej odpowiada :))) )

mam nadzieje że czyta to forum twoje nowe towarzystwo co może stać się z nimi jak Pani A zechce znowu zmienić towarzystwo haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam nadzieje że czyta to forum twoje nowe towarzystwo co może stać się z nimi jak Pani A zechce znowu zmienić towarzystwo haha
Dobrą masz nadzieje włochaty przyjacielu , jeżeli zechce cóż wszystko możliwe ale mam nadzieje że jej się spodoba towarzystwo zresztą dość ciekawe i pozostanie z nami do końca. Widzisz wymarły kolego u nas w większości są ludzie którzy zasmakowali zwycięstwa i w większości tacy cię dookoła otaczają DoW i inni, a u Ciebie po nickach widzę wiecznie drugich całą mase co jedynie potrafią krzyczeć ku chwale czegoś tam , jakiej chwale to jakaś masakra.
Wszyscy jesteśmy tu w jakimś celu, wasz początek jest imponujący jak w tak krótkim czasie można przegrać wszystko i wiesz o co mi chodzi a jak nie wiesz to rozwiąże Ci tą zagadkę później
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

des zbudowaliście cudy na Ksi no i to był Twój życiowy cel ? Ypsilon to nie Ksi, więc swoje podniecenie zostaw na forum stars. Mówisz , że jesteśmy cały czas drudzy masz na myśli członków supernowej ? Jak widzisz na YP to Ty jesteś marnym orzeszkiem , ciekaw jestem tylko kto Cię pierwszy rozłupie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam nadzieje że czyta to forum twoje nowe towarzystwo co może stać się z nimi jak Pani A zechce znowu zmienić towarzystwo haha

Nie znam przyszłości, może towarzystwo się mną znudzić i pokazać mi drzwi, ale jedno wiem, na jakie nie zmienię:)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mnie tam nikt nie kocha :)
Wiesz sam jak to jest Maniek...

Nie Ma Kobiet...Nie Ma Płaczu :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie

Ypsilon to nie Ksi,

masz rację Ypsilon to nie KSI ^^ - jednakże to ciągle są ci sami ludzie z taką sama specyfiką gry - więc na wstępie serwera nie dawaj na straconej pozycji diablika ^^
- bo niezbadane są losy ludzkie i ci co dzisiaj są górą - jutro mogą leżeć pod ziemią - ups.....
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie

des zbudowaliście cudy na Ksi no i to był Twój życiowy cel ? Ypsilon to nie Ksi, więc swoje podniecenie zostaw na forum stars. Mówisz , że jesteśmy cały czas drudzy masz na myśli członków supernowej ? Jak widzisz na YP to Ty jesteś marnym orzeszkiem , ciekaw jestem tylko kto Cię pierwszy rozłupie.
Żeby Ci odpowiedzieć musiałbym Cię obrazić , czyli zniżyć się do twojego pozimu a to by mnie samego obraziło więc udam że nic nie napisałeś. Ty nie jesteś drugi ty jesteś na szarym końcu w nic nie znaczącym sojuszu gdyż nawet supernowej nie umieliście uszanować. Co do złupania ty nie złupałbyś mnie nawet jak bym tydzień nie wchodził na konto więc daruj sobie :) bez urazy


---------------------------------------------------------------
KU CHWALE CZEGOŚ TAM - to jest śmieszne grasz w LA a chwałe przelewasz na NL , ogarnij się człowieku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ty nie jesteś drugi ty jesteś na szarym końcu w nic nie znaczącym sojuszu gdyż nawet supernowej nie umieliście uszanować
lepiej byc w malym i zgranym sojuszu z grupa ludzi z ktorymi naprawde chcesz grac, niz w masowce, w ktorej kazdy tylko czeka zeby wbic sztylet w plecy drugiemu...

Takie moje male przemyslenie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Żeby Ci odpowiedzieć musiałbym Cię obrazić , czyli zniżyć się do twojego pozimu a to by mnie samego obraziło więc udam że nic nie napisałeś. Ty nie jesteś drugi ty jesteś na szarym końcu w nic nie znaczącym sojuszu gdyż nawet supernowej nie umieliście uszanować. Co do złupania ty nie złupałbyś mnie nawet jak bym tydzień nie wchodził na konto więc daruj sobie :) bez urazy


---------------------------------------------------------------
KU CHWALE CZEGOŚ TAM - to jest śmieszne grasz w LA a chwałe przelewasz na NL , ogarnij się człowieku

Ty obrażasz sie sam tym co piszesz. Ja jestem na szarym końcu? a kim Ty jesteś? Nie szanowałem supernowej od początku do konca, bo przeszedlem tam dla dobra reszty. Dla mnie NL to nie tylko sojusz - to też wspólne wspomienia co było kiedyś więc nie czepiaj sie sygnatury. No niestety nie rozłupię Cię bo mam za daleko kolonem. Może kiedyś się spotkamy w polu bitwy i wtedy pokaże Ci kim dla mnie jesteś. Tyle na ten temat
 
Do góry