Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Koronka dla ludkow!
poklony.gif
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dzięki za miłe słowa kajfaszu-włamywaczu :D dobrze ze zablokowałeś, ale troche Cie ponosi ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie zazdroszcze ci bo nie mam czego.
//ciach//

Tylko dzięki mnie zostałes bo mało co by cię rozbierali... A żeś płakał ze cię mieli przejąć. A ja jak taki //ciach// cię uratowalem teraz żałuję.

To ty grać nie potrafisz.
To jest twój 2 świat jak coś osiagles i nic wiecej haha
Ja chociaż na 6 światach coś zdobyłem.
To ze koronki nie mam to co każdy może ja mieć. Tylko zdobyć jak z honorem trzeba.

Ja skończe to już .... Dzięki mateusz za rade

Jesteśmy braćmi więc powinniśmy jak już grać razem w jednym sojuszu a nie się kłucić przez durną grę.
Jesteś lepszy ode mnie w tej grze ,masz więcej punktów Walki więcej kolegów w grze i o wiele więcej rozegranych światów. Ja od początku bylem w twardych co mialem zrobic ze tak wyszlo ze wspolpracowalem z hege nie moja wina :::(
A pod koniec chcialem cie wciagnac do nas to ty nie chciales :(
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jesteśmy braćmi więc powinniśmy jak już grać razem w jednym sojuszu a nie się kłucić przez durną grę.
Jesteś lepszy ode mnie w tej grze ,masz więcej punktów Walki więcej kolegów w grze i o wiele więcej rozegranych światów. Ja od początku bylem w twardych co mialem zrobic ze tak wyszlo ze wspolpracowalem z hege nie moja wina :::(
A pod koniec chcialem cie wciagnac do nas to ty nie chciales :(

Masz rację.
Trochę mnie poniosło cuz stało się.
Ciesz się zdobyczą. Poszczescilo ci się.
Tak ty jesteś w zelkach i zelkiem można cię nazwać ;)
A ja mam pretensje do hege. Do cb też dobrze wiesz o co. Ale to ujdzie.

Nie cchciałem do was iść po koronę bo nie z wami o nia walczyłem. Jak gram z 1 sojuszem to z 1.
Było super z toba powalczyć. Teraz już koniec więc nie ma ci wracać. Kiedyś też straciłem konto. To nie pierwszy i ostatni raz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Masz rację.
Trochę mnie poniosło cuz stało się.
Ciesz się zdobyczą. Poszczescilo ci się.
Tak ty jesteś w zelkach i zelkiem można cię nazwać ;)
A ja mam pretensje do hege. Do cb też dobrze wiesz o co. Ale to ujdzie.

Nie cchciałem do was iść po koronę bo nie z wami o nia walczyłem. Jak gram z 1 sojuszem to z 1.
Było super z toba powalczyć. Teraz już koniec więc nie ma ci wracać. Kiedyś też straciłem konto. To nie pierwszy i ostatni raz.


ale za co TY możesz mieć pretensje do Nas, do Hege??
TY kolego możesz mieć tylko pretensje DO SIEBIE bo do Nas nie masz powodów :)

z resztą nwm po co się plujesz..
korona zdobyta bez oszustw z Naszej strony pokroju kajfasza... a rozumiem że obicie się o zwycięstwo i utrata wszystkiego boli... ale czy jest sens byś się etraz pluł nie wiadomo o co?

Twoi koledzy zachowali się godnie, jak przystało na wojowników-i potrafią z honorem pogratulować co świadczy dobrze o nich... a Ty? nie mówię że potrzebujemy jakiś gratulacji itp itd ale po co się plujes zi wywalasz jad na forum?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Z lekkim opoznieniem, ale szczerze dolaczam sie do gratulacji dla sojuszu Hege jak i calej koalicji za wygranie swiata. Jako jeden z dowodzacych Alpha moge zlozyc slowa uznania za organizacje podczas EC, nawet biorac pod uwage pewne incydenty czy potkniecia nie zabraklo determinacji i udalo sie dociagnac cuda do konca.
smiley_emoticons_bravo2.gif

Wszytskim "anty" powinien dac do myslenia fakt utrzymania tak duzej koalicji w ryzach i poprowadzenia jej do zwyciestwa. Wszystko odbylo sie na jasnych, z gory ustalonych zasadach, na ktore wszytskie sojusze przystaly...
Kompromis czasem trzeba umiec wypracowac, jak widac pozniej to poplaca..

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za wspolna gre na tym swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec, Ty się może lepiej nie wypowiadaj na temat tego, kto grał fair, a kto nie, bo z tego co pamiętam Ty sam lepszy nie byłeś. O ile dobrze pamiętam, to kilka sojuszy się na Ciebie szykowało za próby kretowania i krzywe akcje :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

witam wszystkich
Ja również przyłączę się do gratulacji,za zdobycie koronki
Gra została w taki sposób wymyślona że trzeba wybudować 4 cuda do wygrania i 7 do zdobycia gadżetu koronki przy profilu i chyba normalną rzeczą jest aby osiągnąć ten cel.To jest strategia i układy, dyplomacja jest czasami ważniejsza od samej waleczności zresztą tak samo jak w realu i nikt nie może zarzucić że z naszej strony było coś nie fair,jedyne zagrania nieczyste były ze strony kajfasza z włamem na konto i tylko tego nie powinno nigdy się wydarzyć.
Byliście w koalicji z hege i mieliscie wszelkie podstawy ku temu aby wygrać świat i rozdzielić koronkę między siebie ,ale wysokie aspiracje ,buta i brak pójścia na kompromis sprawiły że to ekipa która była o włos od sukcesu została z niczym.
To my LW byliśmy języczkiem uwagi i bez naszego udziału i kompromisu z naszej strony jeszcze długo ten świat by pewnie trwał i były by jeszcze pewnie nieprzewidziane zwroty sytuacji.Prawda jest taka że wasza dyplomacja wogóle nie działała i myśleliście ze bez tego można wygrać,jednak wam udowodniliśmy jak ważną rolę w tej grze odgrywa dobra dyplomacja.
Już na samym początku naszej koalicji uzgodniliśmy między czterema sojuszami zasady wspólpracy i podział miejsc do wygrania świata i uczciwie przyznaję że nie było najmniejszych zgrzytów a współpraca odbywała się wzorowo.
Nikt nikogo nie oszukał jak wielu tu sugerowało w poprzednich postach i wszystko odbyło się wręcz podrecznikowo.
To jest przykład tego jak można ze sobą walczyć ale i jak wzorowo dogadać.

Dlatego powtarzam wygrała mądrość i dobra organizacja
A jeżeli chodzi o zielonych to uważam że jest to bardzo dobra ekipa i wojownicza tylko ich przywódcy pogubili się trochę w dyplomacji ,a może po prostu za wielu tam było do rzadzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

...Byliście w koalicji z hege i mieliscie wszelkie podstawy ku temu aby wygrać świat i rozdzielić koronkę między siebie ,ale wysokie aspiracje ,buta i brak pójścia na kompromis sprawiły że to ekipa która była o włos od sukcesu została z niczym.
...Już na samym początku naszej koalicji uzgodniliśmy między czterema sojuszami zasady wspólpracy i podział miejsc do wygrania świata i uczciwie przyznaję że nie było najmniejszych zgrzytów a współpraca odbywała się wzorowo.
Nikt nikogo nie oszukał jak wielu tu sugerowało w poprzednich postach i wszystko odbyło się wręcz podrecznikowo.
To jest przykład tego jak można ze sobą walczyć ale i jak wzorowo dogadać.
nic dodać nic ująć..
 

DeletedUser13785

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Rzadko tu się pojawiam, ale dziękuję wszystkim za wspólnie przeżyty czas na tym świecie, zarówno koalicjantom jak i przeciwnikom. Było ciekawie chociaż mogło być więcej walki o miasta na cudakach.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jak każdy na tym czy innym świecie :)
 

DeletedUser10207

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nic tylko pozazdrościć tego regularnego deffa :)

w takim jednym dziennym ataku musiało paść obrazowo 138 000 birem albo 1 180 000 szermierzy,

ale po cuchnących Cudakach to raczej nie ma co się dziwić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

"Wszystko, co nie jest zakazane jest dozwolone" i każdy rekrutuje i buduje tak, jak mu się podoba i ma z tego przyjemność.

Krukor, kojarzę Cię tylko z tych pięknych słów na forum koalicji więc jeśli chcesz mi coś zarzucić przedstaw dowody, ponieważ nie mieliśmy nigdy ze sobą styczności. W przeciwnym razie nie widzę powodu, by to komentować.
 

DeletedUser10207

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan,
temat był na forum o Twoich działaniach, niestety jakoś dziwnie zniknął :)
było tam o włamaniach itp.

co do styczności, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na innym Świecie i będę w pobliżu Ciebie, mam cichą nadzieje się wtedy dużo od Ciebie nauczyć, obyś tylko grał pod tym samym nickiem :)

a komentować nie musisz, wystarczy słowo - Turgan :)
pozostaje to bez komentarza,


ale spoko, już głosuję na Ciebie jako na GRACZA ROKU 2015 - Największe Wkrętło,

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do kojarzenia jeszcze,

cieszę się, że mnie nie kojarzysz z innych rzeczy np jak obrona za 1 300 000 pkt,

z takimi akcjami to kojarzyć można tylko TURGANA :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ty robisz festyny za surkę, ja robię pochody za punkty walki - kompletnie nie rozumiem w czym widzisz problem...

Ktoś gra z murkiem 25 i stawia deffa, a ktoś nie ma murku i wprowadza ptaki za kolonem.
 

DeletedUser10207

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie robię żadnego problemu,

podziwiam tylko w ciągu 7-8 dni robienie takiego deffa, jeden Ci padł w ciągu 7 dni masz nowy, normalnie tokwestia 25-30 dni,

ale oki,
ja Cię podziwiam, mniej tych którzy Cię nie zrozumieli :)
 
Do góry