Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No to wtedy fajna sytuacja świat tak szybko nie odejdzie w niepamięć :) życzę dobrej zabawy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

no pare sojuszy ma szane chociaż po 1 cudaku wybudować zobaczymy jak to będzie
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zostały ostatni poziomy, na pewno będzie co robić na tym świecie jeszcze.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

My nie możemy uwierzyć, że sojusz, który od początku świata przygotowywał do pod Cuda, zbuduje (o ile zbuduje) tylko jeden z nich?
Chodzi oczywiście o Żelków :) Co tam się stanęło?
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No tak to jest racja :))
Haha taka sytuacja
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

dlaczego jest dwóch graczy roku 2014? :D

A żelki są miętkie jak nazwa wskazuje - dlatego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

My nie możemy uwierzyć, że sojusz, który od początku świata przygotowywał do pod Cuda, zbuduje (o ile zbuduje) tylko jeden z nich?
Chodzi oczywiście o Żelków :) Co tam się stanęło?
Czysta matematyka. :)
 

DeletedUser10207

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

na te parę lat 3-4 posty, mam dystans,

Żelki raczej mi nie po drodze, inni od pewnego czasu również :)

ale popatrzmy na tą zabawę uczciwie, szefowa Divide i np Aramis z tego samego sojuszu, zmieniają przynależność do konkretnego sojuszu częściej |ciach| :), trzeba była wkupić się w Zielonych |ciach|
otóż za pomoc, zmianę sojuszu, dawanie przyspieszenie w budowie Cudaków, szefowa Divide dała ciała, że raz dziennie zmienia sojusz i daje czary, nie tylko ona, ona oczywiście uważa, że nikt o tym nie wie,

jedna sprawa, to założyciel dopuszcza do takich sytuacji,


ale Biorę to, bądź mężczyzną i napisz jak to wygląda, napisz jakie masz na ten temat zdanie które pisałeś do mnie na priv,
mam te Twoje rozmowy ze mną, ale chyba nie tędy droga,
liczę , że powiesz normalnie jak to jest :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zastanawia mnie inna sprawa,
czy naprawdę nikt z Was nie widzi pewnych przekrętów ?
braku honoru i normalnego podejścia do tej gry,
czy zawsze chcecie |ciach|tych co uważają, że im się należą pewne sprawy jak psu kiełbasa ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zaraz ktoś napisze, że o to w tym chodzi w tej grze, i tylko tak można wygrać świat. To może zrobić od razu sojusze z limitem 300 osób i nie będzie przechodzenia. Nie rozumiem po co są te limity w sojuszach jak na koniec i tak jest przechodzenie. Te cuda to jest porażka i tyle w temacie. Jeżeli każdy sojusz by budował sam, to pewnie każdy by zbudował tak jak my po 1 i by było jeszcze ciekawie przez długi czas. No ale cóż jest jak jest i trzeba z tym żyć. Świat był ciekawy, a skończy się jak każdy inny, wygrana przez dyplomacje. Nie przez walkę ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Patrząc na położenie Waszego sojuszu, zagęszczenie miast - wierząc, że to zgrana i znana sobie paczka wykonująca zalecenia Żelka, który jak mniemam dał wytyczne i kryteria potrzebne do sprawnego przeprowadzenia etapu ECŚ to cudem byłoby to, gdybyście nie zbudowali min. dwóch Cudów - i mamy ten ósmy Cud, który powstał na tym świecie, bo okazało się, że to za wysokie progi, a gdyby Piraci wybrali inną drogę - nie zbudowalibyście żadnego :)

Ale ja tego nie drążę - nienawidzę Cudów, ale ta gra już od dawana nie jest dostosowana do graczy więc trzeba się przemóc i dostosować do niej :)
 

DeletedUser10207

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

problem polega na pewnym nazewnictwie tej zabawy,
to powinien być ew. następny event, nic więcej,
natomiast ogłaszanie, że zdobywca 4 Cudów jest zwycięzcą Świata powoduje to, że z wielu graczy a zarazem sojuszy wychodzą prymitywne zachowania, po trupach do celu, oczywiście, pewne sprawy nie są regulaminowo zabronione a w tym momencie takie rzeczy jak honor, uczciwość, dobre obyczaje itp. są dla motłochu typu zielone ludki putina po prostu obce, tak jak w realu :)
jeżeli po 4 Cudakach ogłaszamy kto wygrał ten Świat to go po prostu zamknijmy,
odpowiedź leży oczywiście w stanie kont bankowych właściciela tej gry,
smutne tylko jest to, że tak łatwo właściciel gra na prymitywnych instynktach wielu graczy i sojuszy,

gram już trochę i ze smutkiem muszę stwierdzić, że zarówno poziom umiejętności jak i poziom moralny graczy, z miesiąca na miesiąc leci w dół,
trochę jak w życiu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

zgadzam się z tobą że w tej grze wielu graczy nie zna pojęcia takiego jak honor,uczciwość,ponieważ tłumacza sobie to tym że to rylko gierka i wszystkie chwyty dozwolone ,no ale to jest przeważnie mentalność szczawików którym jeszcze nie było dane łyknąć życia i nauczyć się co takie pojęcia znaczą.Może kiedyś się nauczą że takie zasady stosuje sie również w zabawach.

Jeżeli chodzi o cuda to wiadomym jest nie od dzisiaj że sojusze ze skrajnych mórz i te które zaczynają później zawsze mają większe szanse na wybudowanie cudaków niż te w centrum gdzie zawsze toczą się najcięższe walki.Jak zieloni przejmowali maruderów i robili przygotówki pod cuda to my się musięliśmy skupiać na walce i odbudowywaniu wojska.
Dlatego takie zarzuty co do Twardych są nie na miejscu a w dodatku nasze sojusze budowały cuda samodzielnie bez żadnych skoczków i bez pomocy sojuszy trzecich.Gdyby budowa odbyla się na zdrowych zasadach to było by naprawdę bardzo ciekawie a i walki na świecie były by fajne do samego końca ,a teraz to co pewnie hege ( najlepsi gracze) połączy się z ludkami i wybudują te upragnione 4 cuda.Gratuluję waleczności i zaszczytów jaki dają wybudowane cuda w taki sposób i będziecie mięli się czym szczycić po wygraniu świata.Brawo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Honor, uczciwość... Myślę, że w grze troszeczkę inaczej te pojęcia funkcjonują, niż byś oczekiwał. Według mnie najważniejszą cechą gracza jest to, aby był on kulturalny. Aktywny gracz 3/4 swojego czasu poświęca na forum bądź priv, a pozostały czas to konkretne działania wojenne bądź rekrutacja i budowa. Jeśli widzę, że powyższy post jest napisany kulturalnie to mam do Ciebie szacunek - bez względu jakie jest Twoje zdanie. Ponadto uczciwość... Tutaj chodzi mi o tzw. kretów - jakie mamy o nich zdanie, nie trzeba mówić - tutaj się prawdopodobnie zgadzamy.
Jeśli chodzi o ten honor... Zarzucasz, że teraz Hege i Ludki się połączą - będziemy mieli 4 Cuda i wygramy ten świat.
Wiem, że to przypuszczenie, ale budowaliście z Żelkami rożne Cuda 4+3 - gdyby udało Wam się wybudować 4 lub 7 - nie zrobilibyście szybkiego połączenia pracy? Nie wierzę, że wybuchłaby wojna itd. Troszeczkę zapachniało tu hipokryzją, choć bardziej hipotetycznie.

Myślę, że nawet jeśli Ludki i Hege buduje razem Cuda to nie jest akt upadłych wartości moralnych, honoru itp. Jest to naturalna współpraca - coś co jest jedną z najważniejszych kwestii w tej grze. Zdrowe zasady? Przytoczysz je, są gdzieś zapisane? Cuda nie odbywają się wg marzeń poszczególnych graczy - one odbywają się na podstawie pracy partnerskiej - być może zabrakło tego u Waszej koalicji?

Twoja ironia w finalnej części wpisu bardziej odbierana jest jako zazdrość bądź złość z przegranej rywalizacji choć ta jeszcze się nie zakończyła i nie wiem dlaczego się poddajesz (przecież nam gratulujesz).

Pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

absolutnie nie chodzi mi tu że nie wolno ze sobą współpracowac ,bo na tym polega gra aby szukać sobie koalicjantów,ale chodzi mi bardziej o zasady ,a mianowicie to że nie liczy się mały członek sojuszu który by się nawet podwójnie starał to jeżeli nie ma kolegów i sily przebicia to nigdy nie zastąpi pewnej grupy ludzi która może przystąpić do wygrania (za zasługi),pytam się co z ludzmi aktywnymi którzy zaufali sojuszowi i rzadzacym nimi ludziom ???? Po polączeniu trzeba się będzie ich pozbyć ,bo kali odwalił czarną robotę i kali być niepotrzebny.Jak takie coś nazwać ????? Dla mnie nie jest ważne wygranie za każdą cenę ,dla mnie na pierwszym miejscu liczą sie ludzie i dlatego nie obiecywałem Omedze gruszek na wierzbie tylko realne warunki ,nawet lepsze niż wy ale z waszej strony byli lepiej czarowani i glaskani i to ich skusiło.Teraz otrzymuję wiele wiadomości od ludzi bylej omegi że czują sie rozczarowani i zawiedzeni bo po fuzji większość trafiła do akademi a tylko ci potrzebni zasilili główny soj.
Ja może jestem bardziej wrażliwy na takie sytuacje ale wolał bym sam odejść a dać możliwość ludziom tym aktywnym dać szansę chociaz raz zasmakować w ewentualnym zwycięstwie.
Oczywiście że nie składamy broni bo gra się przecież toczy i jeszcze sporo czasu upłynie zanim się zakończy ,jednak 7 cudów i zdobycie korony na tym świecie nie będzie takie łatwe.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a tu jeszcze przedstawię cytat jednego z waszych liderów :

Cytat Napisał Kot Felix Zobacz post
nie przesadzałbym aż tak, świat wygra 90 os., ale koronę może dostać i 500 os., pewnie po pierwszym etapie EC dostaniecie od każdego sojuszu, albo już może "bloku" propozycję wspólnej walki o koronę.


Moze i tak bedzie, ale ja nie pojde na gotowe, niezasluzona korona nie dala by mi satysfakcji i bym mial problem zeby miec taka w profilu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Właśnie - u nas nikt nie będzie poszkodowany - albo wszyscy dostaniemy Koronę, albo nikt nie dostanie Zwycięzcy Świata :)
Także zmartwię Cię, ponieważ nikogo nie planujemy wyrolować, każdy był, jest i będzie nam potrzebny bo ustalono taką zasadę, że nagroda ma być dla wszystkich, a nie dla wybranych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A kto powiedział, że będziemy się łączyć z Zielonymi Ludkami, że współpracujemy to nie znaczy o połączeniu żeby po trochu graczy z obu sojuszy wygrało, zwycięzca świata będzie jeden
smiley_emoticons_smilenew.gif


Kiedy(Jeżeli
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
) padnie Kolos i Świątynia wtedy dopiero będzie czas na koronke i połączenie ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jak tam wygląda sytuacja z cudami ? Może ktoś napisać kto ma ile ?
 
Do góry