Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
1 wszedł 3 na dnie jeden wypłoszony a dwa do uwalenia jeszcze w drodze
tym razem tylko jeden się wyrwał z zamulaniem jak filip z konopii
szlag by trafił te gryfy, nie opłacało mi się pakować 3 defów w sekundę kolona :p
i tak padł..
 

DeletedUser29659

Guest
Wyobraź sobie że wchodzisz na świat bez urlopu ;d Trafił ci się okres że nie możesz wejść na grę ( z losowego powodu)
I tracisz za darmo wszystkie miasta :d Nie szkoda czasu ?:d
Można sobie w profilu wpisać nicki z innych światów, dużo osób tak robi ;d
Jeśli chodzi o uczciwość to chyba od początku alfy jej nie było, nie ma i nie będzie ;d
Urlop dotyczy wszystkich światów, takie są reguły gry. Omijanie reguł to nieuczciwość.
Jeśli "dużo osób tak robi", to podaj nicki, a support zatroszczy się o resztę :D
 

DeletedUser22713

Guest
Urlop dotyczy wszystkich światów, takie są reguły gry. Omijanie reguł to nieuczciwość.
Jeśli "dużo osób tak robi", to podaj nicki, a support zatroszczy się o resztę :D
Można grać na różnych kontach na innych światach, support się nie ma tu o co troszczyć.
 

DeletedUser29269

Guest
Urlop dotyczy wszystkich światów, takie są reguły gry. Omijanie reguł to nieuczciwość.
Jeśli "dużo osób tak robi", to podaj nicki, a support zatroszczy się o resztę :D

Jest gdzieś w Regulaminie że jeśli rejestrujesz się do grepolis to możesz to zrobić tylko raz w życiu ?:p

Na każdy świat możesz się zarejestrować tylko raz a nie na wszystkie światy
 

DeletedUser29659

Guest
Można grać na różnych kontach na innych światach, support się nie ma tu o co troszczyć.
§2) Użycie konta
"Każdy gracz może grać na danym świecie tylko na jednym koncie."
Z przykrością stwierdzam, że masz rację. Choć nadal uważam, że to nieuczciwe - względem innych graczy.
edit: Seven Days - Ty też masz rację.
edit: wygląda na to, że t3rmit7991 się wywinął... No trudno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29269

Guest
§2) Użycie konta
"Każdy gracz może grać na danym świecie tylko na jednym koncie."
Z przykrością stwierdzam, że masz rację. Choć nadal uważam, że to nieuczciwe - względem innych graczy.
edit: Seven Days - Ty też masz rację.
Ale dlaczego nieuczciwe ?
Każdy nowy świat to nowa Historia budowana od początku :d
 

DeletedUser23053

Guest
PS a propos zamulania mój ulubieniec byczek zamulił dla odmiany handlarzami :)

sprytny zawodnik bo wie, że raportów się nie wygeneruje ale
ctrC-ctrV działa

Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 23:00
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 23:00
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
Zbyt łatwe przejecie (Byczek6)
right.png
100
right.png
Palace 15.05.17 o godzinie 22:59
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:58
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
500
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
CWAJKA 03 (Byczek6)
right.png
100
right.png
Kauzenburg 15.05.17 o godzinie 22:57
 

DeletedUser14542

Guest
T3rmit to mój pierwszy nick jak grałem jeszcze na Ypsilon czy coś takiego potem założyłem nowe konto nie wiem z jakiego powodu ale dostałem ciach za nick i dopóki nie zmieniłem ciach się utrzymywał więc na szybko zmieniłem na zrobsalut;) mam nadzieję że wyjaśniłem aa i w realu taki nie jestem bo się trochę boję.


Edit : I nie podawałem swojego nicku z gry bo jak coś napiszesz to zaraz ludzie Cię cisna ile masz pw albo ile pkt rozbudowy a ja lubię denerwować ludzi na forum bo coś sie tutaj dzieje od czasu do czasu ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tutaj na FO kazdy kazdego podpuszcza:) zwykle jest tak, ze.ktos.walnie posta i wchodzi po kilku dniach poczytac gownoburze, ktora sie wytworzyla:)
Mnie.oosbiscie to bawi caly czas, przynajmniej kest jakas lektura na nudne dni-niezbyt wysokich lotow, ale z braku laku dobre i to:)
 

DeletedUser25760

Guest
Jako iż jesteście ostatnio drętwi..zupełni jakby któryś z was połknął ostatnio kij od szczotki..
Wujek Mazak was naprawi
Z serii podryw na chemika:
- Hej mała, czy jesteś cała z berylu, złota i tytanu? Ponieważ jesteś BeAuTiful
 

DeletedUser29689

Guest
Buffor Prosiakow się skończył zobaczymy co zrobi teraz Psycho
 

DeletedUser28783

Guest
dużo się nie pozmieniało od mojego ostatniego zajrzenia tu, koalicja powsysała koalicjantów, zamiast kogoś rozjechać to większość przyjęła do siebie a idą ciepłe dni... a to dopiero połowa drogi
smiley_emoticons_biggrin.gif
kogo zabije nuda a kogo pogoda, oto jest pytanie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


zllp3a84o54s.jpg


jx1wmxa1vg7h.jpg


xe6ivlthzsiu.jpg
 

DeletedUser23685

Guest
Buffor Prosiakow się skończył zobaczymy co zrobi teraz Psycho

No sam nie wiem może po prostu założy rękawice? :) jest was 3 sojusze+***FREEDOM FIGHTERS***, więc z góry macie przewagę, no i na nocne obstawy latają również misie lub też dłuższe odbijanie, ale jeszcze będziemy widzieć jak się wszystko potoczy, ja tanio skóry nie sprzedam

Tak więc Vari na dłuższą mete wygracie prawdopodobnie, bo sama ilość robi swoje, więc nie masturbuj się tutaj tak zbytnio, bo większość zapamięta tych, którzy walczyli (w pełnym tego słowa znaczeniu), a nie tych co zdobyli plastikowe koronki ;P Ja przynajmniej mam frajdę, bo mam kogo tłuc i ma kto mnie tłuc i PW ładnie idą i mam jakąś zabawę z tego, a teraz bedzie jeszcze większa, chociaż nikomu gry nie narzucam jak ktoś chce cuda stawiać i do tego dąży to proszę bardzo, jedni mają zabawe z walki, a drudzy z budowania domków, grunt to mieć satysfakcje z gry i czerpać z niej przyjemność, śmiałbym się jakbyście nie wygrali, bo zamkniecie nas z 2 stron w końcu, ale mnie to sie podoba nie mamy żadnych paktów i dużo wojen, powiem ci tak każdy Jeleń pokaże rogi, ale nie każdy jaja :)

Jedyne sojusze zdolne do jakiejkolwiek walki w tej chwili to my i THE KINGSLAYER BROTHERS i walka jest pomiędzy trupą, a dwoma caffe+FF oraz KINGSLAYERAMI vs dwa soje misiów

od top8 w dół nic nie ma w zasadzie co jakkolwiek by chociaż próbowało poprzeszkadzać, The Iron Lady buduje domki na m65 teraz i sie trzymają od tego z daleka także mamy top1,top2,top3,top5 vs top4,top7, jedynie piwosze coś tam jeszcze działają, a różnica punktów między top8, a top9 już pokazuje tylko jak martwy jest ten serwer w tej chwili, bo liczba aktywnych graczy maleje, a od 20 strony dopiero uraczymy graczy mających powyżej 10 miast, a 10 wiosek nie uważam za jakiś wyczyn, więc można powiedzieć, że 600 tutaj coś gra, a może 400-500 gra aktywnie więc serwer martwy jest już lepiej mi sie grało na idalium jak trzeba było robić jako bufor dla zrzęd tam przynajmniej były sojusze, bo to jak tu się przedstawia top15 to żenada jest
 

DeletedUser23053

Guest
"Jedyne sojusze zdolne do jakiejkolwiek walki w tej chwili to my i THE KINGSLAYER BROTHERS i walka jest pomiędzy trupą, a dwoma caffe+FF oraz KINGSLAYERAMI vs dwa soje misiów"

wypraszam sobie - teraz po rozlaniu się drinków vel. prosiaków dopiero zobaczycie co to znaczy walka na tym serwerze :)
powodzenia (szczerze) życzę.
 

DeletedUser29767

Guest
"Jedyne sojusze zdolne do jakiejkolwiek walki w tej chwili to my i THE KINGSLAYER BROTHERS i walka jest pomiędzy trupą, a dwoma caffe+FF oraz KINGSLAYERAMI vs dwa soje misiów"

wypraszam sobie - teraz po rozlaniu się drinków vel. prosiaków dopiero zobaczycie co to znaczy walka na tym serwerze :)
powodzenia (szczerze) życzę.
Tak Unnamed dzięki krecikowi wie gdzie co i jak :)
 

DeletedUser23685

Guest
"Jedyne sojusze zdolne do jakiejkolwiek walki w tej chwili to my i THE KINGSLAYER BROTHERS i walka jest pomiędzy trupą, a dwoma caffe+FF oraz KINGSLAYERAMI vs dwa soje misiów"

wypraszam sobie - teraz po rozlaniu się drinków vel. prosiaków dopiero zobaczycie co to znaczy walka na tym serwerze :)
powodzenia (szczerze) życzę.

I nie zaprzeczam temu co mówisz Zeusie :) dotychczas nasze walki były mizerne, bobki, których odbijać leciały misie o 8 nad ranem jak tylko choćby minute wystawała okupka poza bonus

Jeżeli chodzi o samą walkę to doświadczyłem jej już na lindosie jak dobrze pamiętasz laliście nas wtedy w 3 sojusze, drinki, skarpety, grabki tak więc walka nie jest mi obca, co serwer ostatnio w takich ustawieniach gram i jest fajnie :)

Co do sojuszy zdolnych do walki nie wypraszaj sobie, bo prawdę mówię, UNNAMED to w tej chwili jest wrak urlopowiczów i tych, którzy zacięcie bronią swoich ostatnich wiosek i my czy BROTHERS jesteśmy jedynymi sojuszami, które są w stanie podbić miasto tej koalicji, jak nas zabraknie zostaną misie i caffe i ich po 3 odłamy, bo stworzą po jednym jeszcze aby niedobitków brać do siebie tak jak caffe zrobiło to z 4fun i wtedy doświadczymy najpewniej wojny, ale nie militarnej, a gospodarczej bym powiedział rozpocznie się wtedy wyścig z czasem kto naklepie więcej festynów, kto szybciej zbuduje paliki, aż w końcu kto szybciej postawi cuda :)

No przynajmniej ja to tak widzę i wszystko do tego zmierza, teraz wychodzi nowy serwer to ide sie tam pobawić zobaczymy czy to też będzie taka wiocha jak tutaj
 

DeletedUser23053

Guest
na lindos był tez czas gdy grabki atakowane były równocześnie przez skarpety drinki i banany więc wiem jak to działało.
a tutaj wiadomo że siłowo nie podbijemy wioski misiom bo mają zbyt duży potencjał, Wy zresztą i BRO też nie. Obserwuję odległe okupacje i gdy tylko zobaczę czas zakończenia wiem jak się skończą. Taktyką czasem, ale bardzo rzadko się udaje.
 

DeletedUser22102

Guest
Tak Unnamed dzięki krecikowi wie gdzie co i jak :)

Bez przesady, to jedyny sojusz na tym serwerze, który jak na razie podjął walkę z naszą TOPką, reszta się rozpadała po maks. kilku dniach, większość de facto nie podjęła walki.
 
Do góry