Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziwne bo Twoj sojusz juz kilka razy prosil MDG o pakt przeciw bobrom ale za kazdym razem adasko byl splawiany.

Oczywiscie adasko nie mial odwagi bezposrednio napisac do Turka tylko prosil o pakt przez spolnego kolege co gra w MDG.

Ale MDG nigdy nie bedzie paktowac z adasko.

Mozemy pomoc obstawic okupowane miasto bobrow jak ktos z jego sojuszu wstawi kolona.

Ale jednoczesnie jak adasko pojawi sie w zasiegu to dostanie kolona i ucieknie na oboz piłkarski jak zawsze mu w tym czasie wypadaly takie...

Tez sie dziwie, ze czlowiek gloriana siedzi w sojuszu adasko ale jak widzialem jak podlizuje sie tu glorianowi na forum to juz wiem, ze to wasalski sojusz gloriana a ty pilnujesz czy wszystko tam jest pod strategie wulkanu.

Współczuje Ci, ze glorian wlasnie Tobie wydal rozkaz bycia kretem czyli takim malym ludzikiem, ktorym kazdy gardzi:) ale zawsze wysylalo sie zakały do czarnej roboty.

Hehe kon by się uśmiał weź chlopie ogarnij sie. Ja sie podlizuje?? Pokaż w którym poście pisalem coś o Glorianie... ? W żadnym jak masz problemy to serio moge Ci polecić jakiegoś dobrego terapeute. I nie rob już z siebie wieksze błazna niz jesteś.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"Bardzo dobrze pamiętam nasze rozmowy na "Atena" gdzie napisałeś że jak będzie okazja to chętnie spróbujesz jak będzie taka możliwość."

Jasno z tego wynika, ze pisales z nim na innym swiecie o tym, ze chcialbys zagrac z Turkiem.

Ja zaraz zdobede kopie pw jak ponaglasz pytanie o pakt i zeby Turek przestal miec za zle stare wasnie bo pakt jest wazniejszy czy cos takiego.

Chwile zaczekaj bo Hopek na urlopie i pw trzeba wziac z trzeciej reki.

Pokaz ostatnie pw jakie wyslales do Hopka ponaglajac pytanie o pakt.

Turek jasno napisal Hopkowi, ze paktu z toba nigdy nie bedzie a to, ze ty adasko sobie rozmawiales z nim to byla rozmowa gracza MDG z wodzem FC czyli adasko.

propozycja gracza MDG bez nawet najmniejszej zgody rady MDG za to ty adasko chciales tego paktu.

Sam napisales na atenach, ze bardzo chcialbys zagrac z Turkiem w jednym sojuszu. Niestety Turek bardzo nie chce zagrac z Toba w jednym:)


z twojej wiadomosci do naszego gracza jasno wynika, ze Turek nie wyrazil zgody na zaden pakt a ty dopytywales czy Turek zmieni zdanie i chciales paktu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"Bardzo dobrze pamiętam nasze rozmowy na "Atena" gdzie napisałeś że jak będzie okazja to chętnie spróbujesz jak będzie taka możliwość."

Jasno z tego wynika, ze pisales z nim na innym swiecie o tym, ze chcialbys zagrac z Turkiem.

Ja zaraz zdobede kopie pw jak ponaglasz pytanie o pakt i zeby Turek przestal miec za zle stare wasnie bo pakt jest wazniejszy czy cos takiego.

Chwile zaczekaj bo Hopek na urlopie i pw trzeba wziac z trzeciej reki.

Pokaz ostatnie pw jakie wyslales do Hopka ponaglajac pytanie o pakt.

Turek jasno napisal Hopkowi, ze paktu z toba nigdy nie bedzie a to, ze ty adasko sobie rozmawiales z nim to byla rozmowa gracza MDG z wodzem FC czyli adasko.

propozycja gracza MDG bez nawet najmniejszej zgody rady MDG za to ty adasko chciales tego paktu.

Sam napisales na atenach, ze bardzo chcialbys zagrac z Turkiem w jednym sojuszu. Niestety Turek bardzo nie chce zagrac z Toba w jednym:)


z twojej wiadomosci do naszego gracza jasno wynika, ze Turek nie wyrazil zgody na zaden pakt a ty dopytywales czy Turek zmieni zdanie i chciales paktu.

Gdzie tu jest propozycja podpisania paktu ? To co było w rozmowach na innym serwerze nie jest wazne bo tutaj kazdy rozpoczal z tym samym celem, róznica jest taka że turek musiał sie ukryć pod nowym nickiem i fałszywa nazwa bo bał sie ze zostanie zjechany na starcie a Adasko rozpoczal na swoim nicku wraz z ekipa która zbierał Oszczep. Roznica jest taka ze ZP mialo od razu front z TBN i walka byla ostra od poczatku a MDG na uboczu budowalo domki i przejmowalo noobów pod fałszywa nazwa ;) FC nie proponowalo paktu i nie zaproponuje i tego bądz pewny a to ze dajemy im rady by zmienili polityke to dlatego ze chcemy by pograli wiecej niz klika miesiacy tak jak to zwykle bywa hihi bo czesto po nich zapada szarosc a im dluzej jest przeciwnik na swiecie tym dluzej trwa zabawa. Adasko nigdy nie uciekl z serwera natomiast turek juz nie raz. Także niech twój szef nie pisze bajek n temat innych osob a szczegolnie tych na które sie bal nawet wysłać atak ;) niech dalej bunkruje wioski na froncie i przejmuje swoich graczy bo to potrafi najlepiej ;) statsy potwierdzaja moje słowa. Sam Adasko zabral wiecej miast TBN niz cale 2 mdg razem wziete hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sam Adasko zabral wiecej miast TBN niz cale 2 mdg razem wziete hehehe

No sam podbija :D na ponad 50 miast ma 10 tys birem masse lądu i do tego massa ogni :D
W sumie to mu nawet soj nie potrzebny :D Jest samowystarczalny :D wszystkim klinuje za wszystkich podbija :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie da rady tego czytać..

Chciałam zakomunikować, ze będę budować cudaki.. sama, a co mi tam.. jak nikt nie chce, to ja się pobawię w boba :D to jest to co tygryski lubią najbardziej :) I konkurencji nie bedę miała.. a Wy się bijcie dalej.. w grze i na forum :D

Dziękuję za uwagę i proszę mnie nie bić, ja pokojowy osadnik :)
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Thatbladej

jeśli dany gracz wejdzie na jakiś świat w celu obserwacji i po kilku dniach przestaje grać i ty to nazywasz grą i ucieczką to twój turek na każdym świecie uciekł bo na atenach tez mial konto i znikł hehe skoro interpretujesz obserwacje jako gre to traktuj wszystkich jednakowo :) oczywiscie serwery gdzie gralo mdg byly z tak wybitnym poziomem ze nie da sie tego opisac ;) zawsze tam gdzie jest mdg to poziom jest wysoki hahaha ale nie ma to jak zapatrzenie turka w swoja osobe i wielbienie swojego nicku na cale grepo ;) szkoda tylko ze z kazdego serwera ucieka jako przegrany pod roznymi usprawiedliwieniami ;) z tau uciekl bo niby bana dostal, z omegi uciekl bo cos tam, z koryntu uciekl bo rzeźnia oszukiwała z my uciekl bo cos tam ;) wszedzie gdzie gralo mdg i turek dostawalo wciry a serwery nie byly mocne, tutaj zobaczymy ile warte jest mdg kiedy wulkan do nich dotrze ale wtedy pewnie turek napisze ze konczy bo blisko era cudow i ucieknie jak to ma w zwyczaju ;)

dla porównania Adasko kontra turek :
eko
15 **Adasko** 497232 FightClub 52 9562
31 Hate-Love 445052 Most Dangerous Group 46 9675
atak
5 **Adasko** FightClub 644248
26 Hate-Love Most Dangerous Group 386607
obrona
7 **Adasko** FightClub 399720
14 Hate-Love Most Dangerous Group 320204
wojownik
2 **Adasko** FightClub 1043968
19 Hate-Love Most Dangerous Group 706811

Gołym okiem widać kto jest lepszym graczem ;) tym bardziej że Adasko gra na dużo trudniejszym terenie i od poczatku walczy z TBN a turek gdzie walczyl i z kim na m66 ? hehehe
wielki wojowni turek i jego 95% przejec wewnetrznych hehe ale tak jak pisalem czekamy co pokaze mdg jak bedzie wulkan przy nich i zobaczymy jak szybko uciekną pod nowym pretekstem ktorym za pewne bedzie era cudów
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale ja już sie gubię.. i nie wiem kto komu w końcu te grabki zabrał i został królem piaskownicy..
Jak na razie to zamki z piasku są budowane i piaskowe figury :D
Ech - jak ja lubię te porównania, kto z kim i kiedy.
Kto uciekł i skąd. Kto jest lepszy, bo staty tak pokazują :p

A wiesz co - w końcu mam na tyle woja, że zaczęłam festyny klepać - tylko cholera tego Orfeusza jeszcze poderwać nie mogę. Tzn. mogłabym go poderwać za kasę, ale jestem za młoda i zbyt piękna, żeby za to płacić :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak na razie to zamki z piasku są budowane i piaskowe figury :D
Ech - jak ja lubię te porównania, kto z kim i kiedy.
Kto uciekł i skąd. Kto jest lepszy, bo staty tak pokazują :p

A wiesz co - w końcu mam na tyle woja, że zaczęłam festyny klepać - tylko cholera tego Orfeusza jeszcze poderwać nie mogę. Tzn. mogłabym go poderwać za kasę, ale jestem za młoda i zbyt piękna, żeby za to płacić :D

Hahahaha teraz to pojechalas po bandzie Sisi
A dokładnie dwa ostatnie zdania. Żeby Cie pocieszyć.
Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko Zaniedbane.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Od kiedy to pkt walki pokazuja kto jak potrafi walczyc?

Przeciez odkad mozna kupowac pkt walki w rozny sposob i jest mozliwosc rozbijac miedzy soba wojsko to taki ranking juz nic nie pokazuje.

Na kazdym swiecie jakim gralem widziallem nieznanych nikomu graczy co nie walczyli w najciezszych walkach a byli top 1 lub w scislej czolowce w pkt walki.

Tak samo tutaj na tym swiecie czy to, ze wulkan miedzy soba nabija pkt walki i ma 2x wiecej pkt walki od bobrow oznacza, ze sa 2x lepsi od bobrow w walce?

Przez wiekszosc gry widzialem, ze byles daleko w tyle za Turkiem w pkt walki wszelkiego rodzaju czy kilka miesiecy temu byles zlabszym graczem?

Czy pkt walki nie oznaczaja czasem tego kto kiedy wykorzystal swoje na maxa wypelnione schowki zmyslami co daja 2x wiecej pkt walki?

Czy zgadzasz sie w tym, ze te kilkanascie osob majacych wyzsze rankingi od ciebie w ataku lub walce czy obronie sa lepsi od ciebie?

kiedys gdy nie bylo skracania wojsk i eventow z mozliwoscia kupna zmyslow wtedy pkt walki odzwierciedlaly kto jaki jest dobry bo pkt walki mozna bylo nabic tylko aktywna gra i umiejetnosciami.

Obecnie na kazdym swiecie widze szopki w nabijaniu pkt walki byle wyprzedzic kogos w rankingu.

na Omega gdy zamykali swiat cale sojusze rozbijaly wojsko na swoich liderach aby byli top-1 na dyplomie konczacym swiat.

Wiem to bo bylem tego swiadkiem choc nie uczestniczylem w tym.

dla mnie obecnym i najbardziej wiarygodnym wyznacznikiem umiejetnosci jest to jak ktos potrafi sie bronic i nie tracic miast.

Juz nawet podboje nie sa wyznacznikiem skilla gdyz wiekszosc jest pod nieobecnosc osoby broniacej a jak sa masowe akcje na aktywnego to wystarczy w bocie ustawic kiedy ma wejsc kolon ataki i wsparcia i bot wszystko robi za ciebie.

i to na tym swiecie widac caly czas te kilkanascie atakow i wsparc co do sekund ladnie ustawione pod kolona czego jeszcze 2 lata temu nie mozna bylo zaobserwowac nigdzie.

z tego co ja widze adasko to jestes bity przez bobry i straciles juz troche miast a pdobijasz tyly bobrow gdzie a najslabsi bo ich topka jest w calkiem innym miejscu.

co do Turka ma kilkanascie miast na froncie z bobrami sa tez takie zupelnie nie obstawione a jedynie off z miasta co mozna latwo sprawdzic i juz lovelas wiele razy sprawdzal czujkami.

bobry probowaly juz wiele razy podbic miasto i nie daja rady nawet masowymi akcjami.

ciebie adasko bobry i to te slabsze leja bez wiekszych problemow.

no ale pkt nabiles sobie z kolegami duzo ale co z tego jak jestes tu chlopcem do bicia i nikt sie toba nie przejmuje:)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

raczej:
nie ma brzydkich kobiet
jest tylko za mało wypitego alkoholu :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ej no - odbiegacie od sytuacji na świecie.
Ja tylko napisałam, że nie będę wydawać złotka by Orfeusza dostać,
a zawsze przegapię jak się pojawia w wyborze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jakiej sytuacji?
jedni się biją
drudzy też
inni klepią festyny
inni mają teatry
a inni szkołę i rodzinę :D

co tu komentować? te kłótnie kto co ile i kiedy? ehh

Slaveee widzę uaktywnił się na forum :D hejo mój bohaterze :D
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przez wiekszosc gry widzialem, ze byles daleko w tyle za Turkiem w pkt walki wszelkiego rodzaju czy kilka miesiecy temu byles zlabszym graczem?


Wiem to bo bylem tego swiadkiem choc nie uczestniczylem w tym.

dla mnie obecnym i najbardziej wiarygodnym wyznacznikiem umiejetnosci jest to jak ktos potrafi sie bronic i nie tracic miast.



z tego co ja widze adasko to jestes bity przez bobry i straciles juz troche miast a pdobijasz tyly bobrow gdzie a najslabsi bo ich topka jest w calkiem innym miejscu.

co do Turka ma kilkanascie miast na froncie z bobrami sa tez takie zupelnie nie obstawione a jedynie off z miasta co mozna latwo sprawdzic i juz lovelas wiele razy sprawdzal czujkami.

bobry probowaly juz wiele razy podbic miasto i nie daja rady nawet masowymi akcjami.

ciebie adasko bobry i to te slabsze leja bez wiekszych problemow.

no ale pkt nabiles sobie z kolegami duzo ale co z tego jak jestes tu chlopcem do bicia i nikt sie toba nie przejmuje:)?

jestes mistrzem w pisaniu bajek ;) no pokaz gdzie Adasko jest bity uczciwy graczu tak samo jak i cale mdg ktore zawsze jest uczciwe i przegrywa z oszukujacymi sojuszami grajacymi z botami ;) hehe Adasko stracil 1 miasto podczas urlopu tylko dlatego ze nie bunkruje wiosek jak bojący sie walki turek ;) juz widzielismy jakie bunkry ma mdg na froncie z tbn ;) juz zapomniales jaki bunkier ma ASHLI ? chlopcem do bicia to jestes ty a przede wszystkim chlopcem na posylki co wkleja tresc ktora ci ktos każe wstawic na forum bo sam nie potrafisz nic napisac hehe no ale czekam na potwierdzenie tego jak Adasko jest bity przez TBN ;) hahaha wiekszej bzdury to tu jeszcze nikt nie napisal

to ze turek nabija punkty w taki sposob to nie znaczy ze inni tez Adasko pokazywal juz nie raz raporty nawet mdg jak ubijal ofa bobrom i ognie wiec po co klamiesz? nie dosc ze wulkan oskarżacie o wybijanie wojska to jeszcze fc? hehehe nie no nie wytrzymam ze smiechu hehe biedne mdg znowu gra uczciwie a wszyscy na około oszukuja, stosuja boty i maja wielkie koalicje na mdg hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A czemu pocieszyć? Coś nie tak napisałam? :p

No Sisi czytaj ze zrozumieniem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiesz co That cos tam.
Naprawdę nie wchodzę z Tobą
W dyskusję bo mi Cię szkoda.
Gdybyś choć troszke pisał
Prawdy i sprawdził najpierw swoje info
To moze czytał bym Twoje posty
A tak to włączyłem opcje ukryj twoich postów:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

O.O jest taka opcja?:D

sorka ale ja i to forum się nie znamy za bardzo :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ej no - odbiegacie od sytuacji na świecie.
Ja tylko napisałam, że nie będę wydawać złotka by Orfeusza dostać,
a zawsze przegapię jak się pojawia w wyborze :D

Ja na niego nic nie wydałam.. ale cóż.. oby więcej takich graczy, którzy gardzą Orfeuszem :)
 
Do góry