Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to chyba, że cypis albo bob cię rozbiorą bo naszym się nie chce łachudrom :p

a big bada bum zrobiło to..

xmxzseheeigzdcyzekwqcdmbmfgbdmmnndpxibtnuxroeabqxbiarbquavnnyfbrvsmamaqdqjvelxxlepecemwmmvxnogppwasl
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

heh długo się zbierali żeby to rozbić, ale się udało, gratulacje, troszkę pkt wpadło
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

haha niezła ilość trasów - chyba idziesz na rekord :)))

Brawo.

co do rozbierania. Nie rozebrali przez całe retimo to i niech na koniec nie rozbierają oni.
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mamutku, ale jeszcze chyba tylko Bob ma chęć rozbierania :p I to jedynie w nocy :D U nas z kolei sami się robierają :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

haha no tak ten ma niespożyta ilość energii

ja jestem teraz na odwyku i powiem Ci że jest ciężko :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak poczytałem jak ma wyglądać nowa kura to już raczej definitywnie oleje |ciach|


niech se sami grają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak Wam idzie? Podbijacie jeszcze jakieś miasta, czy czekacie na zamkniecie Retimno?
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak nikt nie gra to uda im się w rankingach wysoko podskoczyć , cichy pewnie na TOP 1 chce :p tak zgaduje tylko :)

Top 1 już byłem a teraz nie chcę bo nie będę jak głupi rozbudowywał wiosek do 13k :)
Wojownik mi wystarczy choć nie wiadomo czy go utrzymam, może na koniec będą sobie ludzie nabijac ranking przez rozbijanie wojsk:)
ale co chciałem osiągnąłem a że dalej sobie podbijam to tak samo jak wszyscy, a jak ktoś nie gra to niech się wyszarakuje (ogólnie mówię), zamiast gadać ;)
Pozdrawiam
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mati5243 się już dawno wyszarakował, juz chyba nawet miasta po nim zniknęły :D
Ja nie gram, szaraczki Wam zostawiłam a teraz sobie klikam na luzaka ;)

Wesołych Świąt dla Wszystkich :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nic spokoju nawet w święta :mad:

Top 1 już byłem a teraz nie chcę bo nie będę jak głupi rozbudowywał wiosek do 13k :)
Wojownik mi wystarczy [...]

Jeszcze nie zdecydowałem kto nim zostanie więc teoretycznie również masz szanse :rolleyes:

Mati5243 się już dawno wyszarakował, juz chyba nawet miasta po nim zniknęły :D
Ja nie gram, szaraczki Wam zostawiłam a teraz sobie klikam na luzaka ;)

Wesołych Świąt dla Wszystkich :)

A jak idzie MDG na Akcjum? Glorian z trzema gwiazdkami już do was dopłynął? ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Chciałam wyrazić głębokie wyrazy współczucia graczom, którzy nie mają rodzin, przyjaciół, nie obchodzą świąt, a ich jedyną rozrywką jest grepo i atakowanie w święta normalnych ludzi.

Reszcie życzę wesołego Alleluja :)
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ojoj to na grepo normalnych ludzi nie ma i to nawet w OZ-etach :) pomimo tego że twierdzą że oni po nocach tylko śpią ( już przed bonusem podobną poduszki ich gniotą)
smiley_emoticons_bravo2.gif
a myszkę w celu wysłania ataku to naciskają bo mają takie tiki nocne :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ojoj to na grepo normalnych ludzi nie ma i to nawet w OZ-etach :) pomimo tego że twierdzą że oni po nocach tylko śpią ( już przed bonusem podobną poduszki ich gniotą)
smiley_emoticons_bravo2.gif
a myszkę w celu wysłania ataku to naciskają bo mają takie tiki nocne :)

Czytaj no namie ze zrozumieniem.. W którym miejscu napisałam bobrom, ozetom czy innym sojuszom? W każdym sojuszu są takie osoby i im serdecznie współczuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Top 1 już byłem a teraz nie chcę bo nie będę jak głupi rozbudowywał wiosek do 13k :)
Wojownik mi wystarczy choć nie wiadomo czy go utrzymam, może na koniec będą sobie ludzie nabijac ranking przez rozbijanie wojsk:)
ale co chciałem osiągnąłem a że dalej sobie podbijam to tak samo jak wszyscy, a jak ktoś nie gra to niech się wyszarakuje (ogólnie mówię), zamiast gadać ;)
Pozdrawiam
smiley_emoticons_smilenew.gif

Cichy mogłeś na sparcie zostać
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry