Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Draco chyba jednak niepotrzebnie wyjechał z tymi wpisami w AH...
ja nie przeklinam:) Jeśli znasz grzeczniejsze określenie na frajera, to zaproponuj.
poza tym pierwszy raz w życiu się z Tobą zgadzam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja jednak mimo wszystko wstrzymam się od komentowania spraw(y) Wiecha :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

No dlaczego, przecież się wstrzymuj. Świat się kończy, można porozmawiać na luzie przy tym piwie zaproponowanym przez Zuzkę i Marka. Niech chociaż raz Twoje oficjalne poglądy będą zgodne z nieoficjalnymi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Przeważnie są zgodne. A jak mnie zaproszą to moża i pogadać, ale ja nie mam za wiele do ukrycia, choć są kwestie, które można ogłosić dopiero po formalnym zamknięciu. Od razu gaszę nadzieję niektórych forumowiczów - na AH niestety narzekać nie będę, haha :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Bo już się nanarzekałeś:)

Poważnie, to nikt chyba nie będzie narzekał na AH, bo niby dlaczego miałby narzekać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Marku ja o AH mam swoje zdanie wyrobione już dawno a konkretnie chodzi o Waszego stratega bo jest u Was duzo osob z ktorymi pisze i sa okej.

Dziwi mnie jedno z jednej strony robisz z siebie swietego z drugiej niby w przyplywie emocji jedziesz po gosciu potem umawiasz sie z reszta AH ze po zdobyciu korony go rozbierzecie totalny bark szacunku wobec swoich ale to juz wewnetrzna sprawa AH(jak sobie pozwolil tak go traktowaliscie).Na FO chcesz żeby wygladalo wszystko pieknie cacy a od srodka wszystko emanuje nienawiscia do swoich graczy i zadza zemsty bo Turgan mial inna wizje wiec sam sobie przeczysz...Nie wyobrazam sobie ze umawiam sie z kims ode mnie z sojuszu na rozebranie np Perwersyjnego odszedl pomagal nam ale nikt go nie jechal i nikt nie mial zamiaru go nigdy rozbierac w tym sie roznimy i roznic bedziemy my szanujemy swoich Wy nie.Tak ukrylem sie na pol roku pomoglem rozbic wam cudaka i wywalczyc remis na koniec dla Ciebie to dziwne dla mnie to taktyka skuteczna taktyka:):)
Marku podsumowanie gdybys tak nie emocjonowal sie gra i nie przezywal nie chcial za wszelka cene wygrac w zyciu bys zlego slowa na Turgana nie napisal widac zalezalo Ci bardzo tym bardziej cieszy ta wygrana na koniec :))
Jesli kiedys zagrasz z graczami Swietypio lub Luk.tk razem w sojuszu wtedy zrozumiesz jaka jest roznica klasy miedzy nimi a Waszym wodzirejem zagraj na innych swiatach tam gdzie nie ma wodzireja jakos ludzie graja normalnie nie ma chorych i krzywych akcji jakie tu mialy miejsce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

:)
trzeba przyznać, że taktyka z morale okazała się genialna w swojej prostocie.
No i po co się męczyć bardziej, skoro można mniej. Lenistwo zawsze było motorem postępu cywilizacyjnego.
Ale się tu zaspamowałam.
Dobranoc wszystkim:)


zabrakło opcji opuść tę wioskę............
gdyby taka opcja istniała to był by już dawno koniec i nie było by nie potrzebnych przepychanek na tym forum.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Zluzuj już Draco - po co to rozgrzebujesz, jak prócz Ciebie i przez Ciebie nakręconych osób już mało kto pamiętał o tej sprawie.
Nawet jeśli AH tak na mnie wypisywało to sprawa pomiędzy nami, nie potrzebujemy pośredników, by sobie wszystko wyjaśnić.
Stosunki są takie jak opisałem to na wcześniejszych stronach. Nienawiść do swoich graczy? Spójrz przez jaki pryzmat spoglądacie na Wiecha - swojego dawnego sojusznika. A kończąc (bynajmniej mam taką nadzieję) ten temat - jak widzę, poświęcenie ygga i Marka to cieszę się, że nie zrobiłem w tej kwestii jakichś większych głupstw, bo im naprawdę zależy na Koronie i ona sama należy im się jak awans Legii do LM :)
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

ach ten Draco , nie skończymy chyba prędko tego tematu. Remisu nie wywalczyłeś na koniec, bo wynik 6:1 to nie 4:4 no chyba ,że jesteś fanem CWELTIKU. Świętym masz rację nigdy nie byłem i i pewnie nie będę , i nie uważam się za takiego. Przesadziłeś , natomiast(nie pierwszy raz z resztą) z tym różowym kolorem u was .Sojusz Samotnia wiele mógłby pewnie na ten temat powiedzieć.Ale nie tylko oni , ja też z wieloma waszymi graczami sobie pisałem , gdy sobie wojowaliśmy i nie przypominam sobie aby potwierdzali Twój hurraoptymizm z tym dogadywaniem się w soju.A już na pewno nie po tym jak Wam Zeusa zdjęliśmy poziom niżej . No i cóż ja mam CI więcej napisać , żebyś chociaż już nieprawdy nie pisał?? Bo to ,że po mnie będziesz jeżdził to już pominowszy,.DRACO, DRACO ,,.. pozdrawiam/, A z całą resztą szanownego towarzystwa przeglądającego to forum chciałbym piwka się napić dla relaksu a co,,:rolleyes:
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

No nie, ze mną nikt nie pisał, nie namawiał do przejścia, a jak zaczepiałam, to mnie brutalnie odtrącano. Ach życie szaraczka
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
To mój pierwszy świat, na jakim jestem do końca i chciałabym go pamiętać dobrze. Zresztą każdy wie, że zupełnie inaczej ocenia się innych będąc razem w sojuszu, a mając go za wroga. Nie wątpię, że wszyscy jesteście świetnymi ludźmi, ale wrażenie anonimowości psuje charaktery.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

zabrakło opcji opuść tę wioskę............
gdyby taka opcja istniała to był by już dawno koniec i nie było by nie potrzebnych przepychanek na tym forum.....
Rozważania " co by było gdyby" są zawsze ciekawe...
Ale to co piszesz, nie jest takie oczywiste, w końcu chyba kilka razy bezskutecznie atakowaliście Artemidę jak morale było 100%.
 

DeletedUser14500

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Widzę, że niktórych ponoszą tutaj nerwy (czyt.Draco), w zasadzie jest to zachowanie normalne, pamiętam jak w podstawówce też denerwowałem się przegrywając w kosza, naciągałem punkty, łądowałem z łokcia itd a na koniec opowiadałem, że gdyby nie to czy tamto byłby remis. Wszystko to działo się z nerwów gdy uczciwie wygrać nie mogłem i tak też dzieje się zapewne tutaj. Minęło na szczęście (lub nieszczęście) dwadzieścia lat od tamtych zdarzeń i teraz wiem, że była to dziecinada.
Z mojej strony chciałbym podziękować kolegom z AH, w szczególności kolegom z rady AH, sojusznikom, przeciwnikom oraz wszystkim z Phi za wspólną grę. Jeżeli ktoś chce abym napsuł mu trochę krwi to zapraszam na Olimpię.Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Drogi Marku tak zgadles kibicuje Celtikowi bylem na ich meczu nawet cweLce mowie nie:))) Wiem ze ciezko sie pogodzic ze korona nie siadla ale jakos musisz z tym zyc :):) dla Nas remis uczciwie wywalczony Ty nazwij sobie to jak chcesz :) Jesli chodzi o Samotnie napisz gdzie sie umawialismy zeby rozebrac ta dziewczyne ona ma charakterek ciezki i czasem ciezko z nia bylo mimo to fajna dziewczyna zapytaj smialo i opowiedz tu na forum nikt na pewno nie chcial jej rozebrac(w grze oczywiscie)hehe lub od łajna jej nie wyzywał jak to było u Was. Tak wedlug Was u Nas jest najgorzej najslabiej niskie morale i takie tam tym bardziej chyba boli ze taka poklocona ekipa jak my z kiepskim morale Was zlala na koniec gry :)

Turgan robisz dobra mine do zlej gry( u nas sie to nazywa tak ze ktos na ciebie pluje a ty udajesz ze deszcz pada) Wiechu to zwykly judasz a kazdy wie jak sie traktuje judaszy zreszta przekonal sie sam bo od Was pomoc dostawal rzadko wodzirej mu obiecal zlote gory za bycie konfidentem i zdrajca ten sie zgodzil i potem wodzirej go delikatnie mowiac olal.

Moze poprostu nastepnym razem niech wodzirej sie wezmie za gre a nie przekabacanie graczy przez 3 lata i pisanie do supportu skargi na nazwy miast.

Pozdrawia ekipa ktora ponosza nerwy z niskim morale ktora z Wami wygrala na koniec i zabrala Korone normalnie sfrustrowani Jestesmy z powodu tej wygranej :)))

Pozdrawiam
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

<ciach> , no tak to wszystko wyjaśnia , ponieważ mi już nie wypada prowadzić dalej tej konwersacji nie będę mógł niestety skomentować Twoich bredni ,. Graczy z waszego sojuszu też nie będę poruszał , co z kim pisałem pozostanie naszą tajemnicą- przykro mi Draco.Z Wiechem , to jest tak ,że może Ci kiedyś przekleję , co Pisał jak do nas przyszedł, i przede wszystkim kto pierwszy z tą propozycją wyszedł .Ale może to nie dojść do skutku , bo mam cichą nadzieję ,że już nie będę czytał Twoich wpisów.To tyle w tym temacie , Pozdrawiam zjednoczonych ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Minę robię wręcz bardzo dobrą, bo ciężko się nie uśmiechać czytając takie brednie jak to w poście wyżej zostało już powiedziane :)
Przegraliście wszystko, bo nawet honor, a latacie w chmurach jakbyście nie tylko Koronę, ale i Berło w profilu mięli :)
Dla mnie problemem jest np. nieobstawione miasto na froncie, a teraz to, że w całym sojuszu może zostać z 5 - 10 niewykorzystanych slotów na koniec, a Ty widząc swój upadający sojusz zajmujesz się relacjami wroga z wrogiem (powracając do sprawy sprzed roku) - nie dziwię się więc Waszej sytuacji, postawa godna naśladowania...

Pozdrawiam
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Marku, co Wiechu mówił, jest nieistotne, na pewno wszystko co mu do głowy przyszło żeby się móc sprzedać. Ciekawsza byłaby może relacja o reakcji w Waszym sojuszu na nowego kolegę. Zwłaszcza w świetle wypowiedzi Łukasza, że ze względu na zasady daliście spokój z tego typu zabiegami o Artemidę.
Dla mnie problemem jest np. nieobstawione miasto na froncie, a teraz to, że w całym sojuszu może zostać z 5 - 10 niewykorzystanych slotów na koniec,
No własnie mnie ciekawi czym się zajmujecie teraz w grze.
Turgan chce wykorzystać wszystkie sloty w sojuszu.
A inni?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

inni przenoszą się na inny świat, a tam ,,.. ciąg dalszy nastąpi ,,..naszych przygód
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Minę robię wręcz bardzo dobrą, bo ciężko się nie uśmiechać czytając takie brednie jak to w poście wyżej zostało już powiedziane :)
Przegraliście wszystko, bo nawet honor, a latacie w chmurach jakbyście nie tylko Koronę, ale i Berło w profilu mięli :)
Dla mnie problemem jest np. nieobstawione miasto na froncie, a teraz to, że w całym sojuszu może zostać z 5 - 10 niewykorzystanych slotów na koniec, a Ty widząc swój upadający sojusz zajmujesz się relacjami wroga z wrogiem (powracając do sprawy sprzed roku) - nie dziwię się więc Waszej sytuacji, postawa godna naśladowania...

Pozdrawiam

----
Edycja: jednak szkoda słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ekipa **AH** będziecie może jeszcze kiedyś grali na jakimś świecie ??? może teraz na tym nowym co wyjdzie we wrześniu...?
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Nie ma to jak spiskowe teorie draco i niecne plany AH.;)
 
Do góry