Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Manfred - o jakim Ty oszustwie mówisz...

Jak masz Marta jakieś wątpliwości to zapytaj w dziale Pytania czy nabicie kuzyneczce golda jest legal czy nie :D Odważysz się? :)

Śmiesznie brzmią takie słowa z ust gracza, który sam dostał bana za nieuczciwą grę. :)

Nie no niemożliwe. Manfred nieuczciwie kiedyś grał?
smiley_emoticons_afraid.gif
Od lat nie przypominam sobie takiego przypadku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

dopiero dziś się zalogowałem dałem fory innym graczom :D jak na razie zapowiada się dobrze ale wszystko okaże się w praniu :) ciekawe kiedy zaczną się spiny na forum haha :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak masz Marta jakieś wątpliwości to zapytaj w dziale Pytania czy nabicie kuzyneczce golda jest legal czy nie :D Odważysz się? :)



Nie no niemożliwe. Manfred nieuczciwie kiedyś grał?
smiley_emoticons_afraid.gif
Od lat nie przypominam sobie takiego przypadku :)

MG zaprosiła mnie przez link, a kto wie, może pogram sobie jednak :eek: wtedy chyba nie będzie już nieuczciwie :)

a co do manfreda, to ja też jakoś sobie jednak nie przypominam, chociaż ostatnio coraz mniej daje się lubić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę,że na pella zawitali gracze z Lamii, Karla luun- Gwarantuję szybkie zakończenie egzystencji na tym świecie:cool:

Widzę, że kogoś strasznie boli sromotna porażka na Lamii. Bardziej niż się tego spodziewałam.

Zwykle nie mam czasu czytać pierdół na FO, ale ptaszki ćwierkają ;)
Miło mi, że stałam się taka sławna :)

Buziaczki ;*
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

MG zaprosiła mnie przez link, a kto wie, może pogram sobie jednak :eek: wtedy chyba nie będzie już nieuczciwie :)

a co do manfreda, to ja też jakoś sobie jednak nie przypominam, chociaż ostatnio coraz mniej daje się lubić

Maniek nie jest od lubienia.. Maniek jest od.. hmmm.. atakowania :D Chociaż złagodniał ostatnio, pokazuje ludzką twarz :D

I jak tam na świecie? Bije się już ktoś z kimś? :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a co do manfreda, to ja też jakoś sobie jednak nie przypominam, chociaż ostatnio coraz mniej daje się lubić

Serio? To ty uważaj, bo jak on się tak zachowuje w stosunku do kobiet, to zawsze chodzi mu o ich cnotę. Wiec albo chce ci zabrać wioskę w grze, albo pozbawić wianuszka w realu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Maniek nie jest od lubienia.. Maniek jest od.. hmmm.. atakowania :D Chociaż złagodniał ostatnio, pokazuje ludzką twarz :D

I jak tam na świecie? Bije się już ktoś z kimś? :D

Jeszcze nie ma się opracowanego podboju to trudno mówić o jakiś wielkich walkach . Głównie to każdy, każdego chyba że się ma podpisanych kilka paktów
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Tego akurat ja nie zarzucam :)

a to dla manka

1 wytworny 8136 Sojusz Greckich Polis 3 2712
2 aurora4 8001 *Zawsze Niepokorni* 2 4001
3 kksdavepoznan 5939 Vendetta 3 1980
4 revajt 5749 Semper Fidelis 2 2875
5 Wariat89 5339 Sojusz Greckich Polis 2 2670
6 Pogromca Troli 5124 Vikings 2 2562
7 HunterDreams 4483 Vendetta 2 2242
8 Kshatriya 4344 Crazy Bastards 2 2172
9 marcom79 4160 Crime Family 1 4160
10 babik1980 4082 -=Sparta Legions=- 2 2041


Dzięki Adasko. No cóż myślałem że już będą tacy co mają po 4 wioski haha.
Jeszcze jak byś podał sojusze jakie są na czele - chodzi o atak i o średnią punktową


Śmiesznie brzmią takie słowa z ust gracza, który sam dostał bana za nieuczciwą grę. :)
No tak u mnie boty i multi i przekazywanie hasła to normalka. No a jeśli dla Ciebie jest śmieszne uświadamianie komuś, że robi źle to super. Wyobraź sobie nawet jak były przestępca przyszłego lub obecnego edukuje by tego nie robił bo to złe i moga byc tego poważne konsekwencje - to takie śmieszne by było?? chyba dla takiego gościa jak Ty.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Serio? To ty uważaj, bo jak on się tak zachowuje w stosunku do kobiet, to zawsze chodzi mu o ich cnotę. Wiec albo chce ci zabrać wioskę w grze, albo pozbawić wianuszka w realu :D

hmm no co Ty poważnie haha. Z tym wianuszkiem to może byc problem. Zresztą z wioską już też - chyba że jeszcze kiedyś zagram
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dzięki Adasko. No cóż myślałem że już będą tacy co mają po 4 wioski haha.
Jeszcze jak byś podał sojusze jakie są na czele - chodzi o atak i o średnią punktową



sojusze atakujące

Pozycja Nazwa Punkty
1 DEMORALIZE 34702
2 Total War 30971
3 Crime Family 27862
4 Vikings 27528
5 Vendetta 20802
6 Przyjaciele z podwórka 18522
7 Wieczni 18056
8 InViNcIbLeS 16372
9 Pijani Łowcy 16024
10 -=Sparta Legions=- 15777

a ranking eko :

Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
1 DEMORALIZE 213979 97 2206
2 Vikings 201042 98 2051
3 Total War 191619 94 2039
4 Przyjaciele z podwórka 185799 96 1935
5 InViNcIbLeS 180617 95 1901
6 Kolorowe Kredki 179696 99 1815
7 -=Sparta Legions=- 170939 96 1781
8 Wieczni 167885 94 1786
9 *Twierdza Aquila* 166246 95 1750
10 Pijani Łowcy 162501 92 1766

zmywam się na LM
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oooo znajomy sojusz dla mnie to Total War - kiedyś grałem przeciwko ale już nie pamiętam na jakim świecie. Grali na wysokim poziomie bardzo zgrana ekipa jak to ta sama to na pewno powalczą trochę. Tego TOP-1 nie znam, chyba jakaś nowa nazwa ciekawe kto tam się kryje :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oooo znajomy sojusz dla mnie to Total War - kiedyś grałem przeciwko ale już nie pamiętam na jakim świecie. Grali na wysokim poziomie bardzo zgrana ekipa jak to ta sama to na pewno powalczą trochę. Tego TOP-1 nie znam, chyba jakaś nowa nazwa ciekawe kto tam się kryje :)

Świat Ny. Grałeś tam przeciwko nim.
Tylko nie wiem, czy to Ci sami, musiałabym na staty zerknąć kto tam gra.

*****

A coś mi się wydaje, że część postów będzie trzeba przenieść do party... No chyba, że sami będziecie kontynuować w tamtym temacie, a tu wrócicie do sytuacji na świecie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Świat Ny. Grałeś tam przeciwko nim.
Tylko nie wiem, czy to Ci sami, musiałabym na staty zerknąć kto tam gra.

No właśnie tam to było i naprawdę dobrze grali. Miałem ich sporawo blisko siebie. Nawet mi świtają nicki jakie były w sojuszu...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hater i Vilgefortz oni na bank z Ny z tego sojuszu :)
Jak patrzę na resztę to nicki kojarzę, ale z innych światów - oczywiście nie wszystkie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nawet nie widziałem kiedy zniknęli Wikingowie :D Ktoś bardziej wtajemniczony?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nawet nie widziałem kiedy zniknęli Wikingowie :D Ktoś bardziej wtajemniczony?

Sojusz został wczoraj rozwiązany. Przez cały dzień regularnie znikały tam osoby z sojuszu, aż założyciel rozwiązał. Dlaczego? Tego niestety jeszcze nie wiem :(
 
Do góry