Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Mała prośba do bogów możecie wstawić tu wasz grafik urlopów zebyśmy nie tracili wojsk na graczy co uciekaja to wtedy pękniecie na 50 miast a nie 30 z góry dziękuje
p.s możecie nawet do kogoś wyslać na priw do za chwile albo venatores jak wolicie dzięki cześć

No jeszcze by tego brakowało żebyś mi mówił kiedy mam urlop brać.Chcę spędzić weekend z rodziną lub z kumplami popić spokojnie piwko to sory i jesteś ostatnią osobą która będzie mi tu urlop ustalała a jeżeli masz problem to zgłoś to do supportu
smiley_emoticons_hust.gif
I do Twojej wiadomości będę je brał nadal i kiedy będę miał ochotę
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No cóż gracze dzielą sie na wiele grup, a dwie z nich to:
1. Ludzie żyjący normalnie w realu, traktujący grę jak zabawę. A czas wolny chcący spokojnie spędzać ze znajomymi lub rodziną. Zwłaszcza gdy jest ładna pogoda i pare dni wolnych w pracy.
2. Ludzie uzależnieni od gry, inwestujacy mnóstwo pieniędzy w grę (dzięki czemu oczywiście napychajacy kieszenie pieniędzmi programistom w grze). Spędzający przy komputerze wiele godzin, często zaniedbujący relacje interpersonalne (https://pl.wikipedia.org/wiki/Relacje_interpersonalne) w realu.

Każdy z nas ma prawo wyboru jakim graczem jest. Większośc graczy z bogów, wybiera zdecydowanie pierwszą grupę :)
Pozdrawiam przeciwników i życzę miłej zabawy :)
 

DeletedUser28877

Guest
O należnym szacunku drugiemu człowiekowi powiedział jeden z Bogów
smiley_emoticons_lol.gif
trzymajcie mnie bo zejdę ze śmiechu
smiley_emoticons_lol.gif

Pozdrawiam do zobaczenia w waszych miastach
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Droga przeciwniczko w grze: nie bądź taka elokwentna w swej erudycji, bo percepcjonalnie rzecz biorąc anachronizm sceptyczny prowadzi do ferralizmu.
Ps. Tłumaczenie podpowie wujek google ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
No nie ty dalej w to grasz :eek:
Coś tam pykam jeszcze, ale ledwo co :)

Mała prośba do bogów możecie wstawić tu wasz grafik urlopów zebyśmy nie tracili wojsk na graczy co uciekaja to wtedy pękniecie na 50 miast a nie 30 z góry dziękuje
p.s możecie nawet do kogoś wyslać na priw do za chwile albo venatores jak wolicie dzięki cześć
Zalecenie lekarza: Jeśli odpuścisz od czasu do czasu siedzenie 24h i pilnowania wioch i spędziesz weekend z rodziną i przyjaciółmi to znacznie poprawi się Twoja kondycja psychiczna, zdrowie i poczucie humoru. Polecam też skorzystać :)

Widać, że czerwoni też chcą podziwiać moje posągi w naszych miastach. Ja im się nie dziwię.
No w sumie nie ma co się dziwić ;)
 
Szanowni gracze, wniosek jest dość prosty. Niech każdy z nas bawi się jak chce i jak umie. Jedni niech grają na poważnie w grepolis, drudzy niech bawią się grając, jeszcze inni niech bawią się w realu :)
Jak mówią, każdemu to co lubi.
Życzę wszystkim udanej majówki :)
 

DeletedUser29438

Guest
hmmm malibu bo my dziwni jesteśmy .....
a dalsze ciągnięcie tego tematu jest co najmniej mało zrozumiałe dla jednej ze stron więc zwyczajnie nie ma sensu
smiley_emoticons_wallbash.gif

walczyliśmy wygrywaliśmy, byliśmy bici nie raz ale ze śmiechem ,a z takim prostactwem spotyka się niestety coraz częściej na grepo
więc Wojtku życzę najlepszego i baw się ze swoim pimpkiem w bogów grepo
smiley_emoticons_hust.gif
i nadal bądź herosem w necie p....... w świecie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

tylko czekalem na takie wpisy, co juz sie zapomnialo jak z resztka gangu olsena cisneliscie venatores i lansowaliscie sie na forum kiedy my na 55 jeszcze bylismy co? raptem teatrzyk sie przypomina , slowo KULTURA odkryli niektorzy, rodzina...heh naprawde szok jak ludzie szybko swoja pozycje zmieniaja a jak mi duzo nie potrzeba by niektorych z rownowagi wyprowadzic jeszcze niedawno inne wpisy widnialy na tym forum a teraz prosze. malibu tez inaczej na priw gadasz jak tu widze, a od mojej kultury czy tez tego ile czasu siedze na kompie to nie wasz problem motywujecie by siedziec dluzej hehe, moze i poszedl bym do teatru czy do kina ale jak siedze tu i czytam to poco mam isc gdziekolwiek jak tu mam niezla komedie czasem dramat ostatnio widze nawet sensacje.
pączek co do tego co napisales to nie znasz mnie [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20971

Guest
tylko czekalem na takie wpisy, co juz sie zapomnialo jak z resztka gangu olsena cisneliscie venatores i lansowaliscie sie na forum kiedy my na 55 jeszcze bylismy co? raptem teatrzyk sie przypomina , slowo KULTURA odkryli niektorzy, rodzina...heh naprawde szok jak ludzie szybko swoja pozycje zmieniaja a jak mi duzo nie potrzeba by niektorych z rownowagi wyprowadzic jeszcze niedawno inne wpisy widnialy na tym forum a teraz prosze. malibu tez inaczej na priw gadasz jak tu widze, a od mojej kultury czy tez tego ile czasu siedze na kompie to nie wasz problem motywujecie by siedziec dluzej hehe, moze i poszedl bym do teatru czy do kina ale jak siedze tu i czytam to poco mam isc gdziekolwiek jak tu mam niezla komedie czasem dramat ostatnio widze nawet sensacje.
pączek co do tego co napisales to nie znasz mnie [ciach]
no zastanawiające pokaż mi jeden wpis od nas do którego bijesz ...
ps czekałeś i się doczekałeś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29438

Guest
no zastanawiające pokaż mi jeden wpis od nas do którego bijesz ...
ps czekałeś i się doczekałeś :)
caly dzien nikt sie odzywal od was co debate mieliscie?
Nie pokaże nam, bo nie ma takich wpisów. Od nadmiaru grepo można czasem dostać urojeń ;)
nawiazujac do powyzszej odpowiedzi pewnie pokasowane troszke wam to zajelo hehe ja wiem co widzialem osoby ktore wtedy ze mna na tsie byly rowniez to widzialy wiec nie strugajcie pajacy co do cb paczek szkoda zdzierac lakier z klawiatory na rozmowe z toba napisz do malibu moze tobie tez cos podpowie by mi odpisac pozdro...
 

DeletedUser20971

Guest
caly dzien nikt sie odzywal od was co debate mieliscie?

nawiazujac do powyzszej odpowiedzi pewnie pokasowane troszke wam to zajelo hehe ja wiem co widzialem osoby ktore wtedy ze mna na tsie byly rowniez to widzialy wiec nie strugajcie pajacy co do cb paczek szkoda zdzierac lakier z klawiatory na rozmowe z toba napisz do malibu moze tobie tez cos podpowie by mi odpisac pozdro...
tak... mi nikt od ukończenia szkoły nie mówi co mam mówić czy pisać ale jeśli mierzysz mnie swoją miarą to chętnie ci coś ciekawego podpowiem :p
 

DeletedUser29438

Guest
tak... mi nikt od ukończenia szkoły nie mówi co mam mówić czy pisać ale jeśli mierzysz mnie swoją miarą to chętnie ci coś ciekawego podpowiem :p
11 lat podstawówki w tym 8 klasa 3 szału nie ma gdzie Ty wogole pączek domki budujesz bo najwięcej sapiesz A cie znaleźć na mapie nie można gdzieś na 75 morzu czy jak ?
 
Do góry