Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
zbiorowy lincz na komediancie...
Nie musisz się mną przejmować bo mi to lata.
Następnym razem przemyślicie jak traktujecie młodszego gracza
smiley_emoticons_lol.gif
.
 
złe traktowanie to nie jest powód aby się sprzedawać ,bo to ze dwie czy trzy osoby mnie nie lubią nie jest powodem zeby olewać pozostałych ,a po drugie sam pisałeś ze wszedłeś tylko do soja z zamiarem kretowanie więc te osoby które po tobie jechały najwyraźniej cię przejrzały ze jesteś zdolny do takich niecnych czynów ,a skoro raz to zrobiłeś to teraz twój soj moze spodziewać się tego samego ja tylko nie spodoba sie im jakieś twoje zachowanie ,np że nie wysyłasz wsparcia bo tego czy tamtego nie lubisz ,a gra w sojuszu polega na czymś innym a mianowicie na solidarności na dobre i złe i nie patrząc że ten lepszy a tamten gorszy ,no ale jedyne wytłumaczenie jeszcze w tym ze jesteś młodziutki i masz czas nauczyć się niektórych zachowań i co wolno a co nie nawet w głupiej gierce internetowej
 

DeletedUser28762

Guest
Dzisiaj wielki potop w Kronice......
Nie wiem kto tam zarządza ale ktoś bez pojęcia....
mur 7 lecą mitykami
a teraz Ogniami
wysyłają swoje wsparcia i walą ogniami w biremy a mitami w ląd nic dodać nic ująć.....
szacuje około 50 tys Ogni pójdzie na dno i okupacja będzie stała dalej.
 

DeletedUser28762

Guest
Dobre, widze syeczku, ze kolejnemu sa potrzebne korepetycje z matematyki. Rece opadaja, jak sie takich spotyka. Ale co sie dziwic, poziom w szkolach spadl na leb.

.

a ty z języka polskiego.
każdy wie że jesteś puszownikiem i nie rób większego błazna z siebie niż jesteś
 
Dzisiaj wielki potop w Kronice......
Nie wiem kto tam zarządza ale ktoś bez pojęcia....
mur 7 lecą mitykami
a teraz Ogniami
wysyłają swoje wsparcia i walą ogniami w biremy a mitami w ląd nic dodać nic ująć.....
szacuje około 50 tys Ogni pójdzie na dno i okupacja będzie stała dalej.

czekałem na ta chwile :p
 

DeletedUser26408

Guest
Dzisiaj wielki potop w Kronice......
Nie wiem kto tam zarządza ale ktoś bez pojęcia....
mur 7 lecą mitykami
a teraz Ogniami
wysyłają swoje wsparcia i walą ogniami w biremy a mitami w ląd nic dodać nic ująć.....
szacuje około 50 tys Ogni pójdzie na dno i okupacja będzie stała dalej.


Cytując klasyka forumowej propagandy:

"Kronika jest najlepsza"

No i właśnie dzisiaj udowadniają, iż w organizacji obrony również są najlepsi ;)
 

DeletedUser28762

Guest
dziwne 111 graczy Kroniki
nie potrafi odbić okupacji sojuszu co liczy 23 graczy plus około 5 graczy z poza sojuszu
 
Dzisiaj wielki potop w Kronice......
Nie wiem kto tam zarządza ale ktoś bez pojęcia....
mur 7 lecą mitykami
a teraz Ogniami
wysyłają swoje wsparcia i walą ogniami w biremy a mitami w ląd nic dodać nic ująć.....
szacuje około 50 tys Ogni pójdzie na dno i okupacja będzie stała dalej.


nie wchodziłem 2 tyg na fo i widzę że nadal stek bzdur i kłamstw można tu poczytać na temat Kroniki
po pierwsze doktorku nikt tam birem nie wysyłał wiec nie walimy ogniami w swoje biremy, po drugie najpierw była masówka o ognie wiec ludzie puścili ognie a ląd na kradzież pkt
potem ktoś dopiero mitykami poleciał wiec ląd cały czas jest cofany
nie bijemy własnego woja wiec przestań juz pisac glupoty

Cytując klasyka forumowej propagandy:

"Kronika jest najlepsza"

No i właśnie dzisiaj udowadniają, iż w organizacji obrony również są najlepsi ;)

ciebie cytować się nie da bo pieprzysz takie głupoty że aż żal na to patrzeć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobre, widze syeczku, ze kolejnemu sa potrzebne korepetycje z matematyki. Rece opadaja, jak sie takich spotyka. Ale co sie dziwic, poziom w szkolach spadl na leb.

A ile sie powinno rozbudowac wedlug sprzedawczyka, 100, wtedy bedziesz chlopcze ukontentowany? Istnieje koniecznosc tkwienia na x serwerze przez rok lub dwa?
Nota bene, tak informacyjnie, do sprzedawczykow sie nie pisze, to byl jedynie komentarz, nie prowadze rozmow z lajnem.
Wejdź na OROPOS założe się ze stracisz kilka miast i walniesz szaraki
 

DeletedUser28762

Guest
nie wchodziłem 2 tyg na fo i widzę że nadal stek bzdur i kłamstw można tu poczytać na temat Kroniki
po pierwsze doktorku nikt tam birem nie wysyłał wiec nie walimy ogniami w swoje biremy, po drugie najpierw była masówka o ognie wiec ludzie puścili ognie a ląd na kradzież pkt
potem ktoś dopiero mitykami poleciał wiec ląd cały czas jest cofany
nie bijemy własnego woja wiec przestań juz pisac glupoty

zapomniałem Adaś że Ty masz tylko racje a reszta to kłamcy
 

DeletedUser19959

Guest
Obserwowałem okupacje i pierwszy atak który się pojawił był to atak mityczny. Ognie ruszyły mityki ruszyły dopiero poźniej pojawiły się wsparcia :)
 

DeletedUser26408

Guest
dziwne 111 graczy Kroniki
nie potrafi odbić okupacji sojuszu co liczy 23 graczy plus około 5 graczy z poza sojuszu

Nie od dziś wiadomo, że liczy się jakość ;)

To mój ostatni wpis wiec nawet się nie męczcie z odpisywaniem, nie chce mi się tu wchodzić i odpisywać.

To nie wchodź ... czy to aż takie trudne ?
mysli.gif


aż żal na to patrzeć

Prawie tak, jak na Wasz potop ;p
 

DeletedUser24204

Guest
I to się ceni zgranie i dobra zabawa ,jak widać można jeszcze w kilkanaście osób na luzie poklikać :)
To co jutro powtórka :p?
 
Do góry