Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser10946

Guest
Kolejny swiat na ktorym topka zamiast pokazac na co ja stac, zatruwa ludziom zycie ;)

miasto umieli mi wziasc tylko na moralu jak mi apka zwisla , to teraz lataja gradem jak ze ....

no wypadalo chociaz raz sprobowac swoich sil;)
ale najpierw trzeba umiec ...

Odwagi chlopcy , kazdemu da sie miasto wziasc i nie trzeba ani w nocy, ani na morale ;)
Nawet moze byc online
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Tak teraz grepo wygląda jak nie chcesz morali to trzeba grać na nowym systemie a jak nie chcesz ataków w nocy to zmień grę :p
 

DeletedUser10946

Guest
Tak teraz grepo wygląda jak nie chcesz morali to trzeba grać na nowym systemie a jak nie chcesz ataków w nocy to zmień grę :p


no niestety , to juz nie jest gra strategiczna tylko ekonomiczna ;)

ataki w nocy ?
nie mowie o atakach w nocy tylko o atakach 24h na dobe z gradem ..

no ale podobno nie dawalam innym spac ;) coz skoro dla nich 1,2,3 w nocy to byl wieczor to czemu sie dziwili, ze dla mnie 6 to juz rano ?

niech sobie lataja ;) odwdziecze sie , wierz mi
tylko niech sie przy okazji nie panosza jacy to sa wielcy i to wszystko

bo do tego co ja napisalam , trzeba mozgu a nie portfela ;) nie wszystko da sie kupic
 

DeletedUser15394

Guest
Patrząc na bonus nocny 1 godzina to jest wieczór bo się zaczyna dopiero, szkoda że nie mam weny do gry bo ten bonus jest najlepszy dla takiego nerda jak ja ;/
 

DeletedUser10946

Guest
klockow pod bonus w te ich nocne ataki nie wliczam ;)
ale zanim sie pojdzie plakac , ze ja im spac nie daje to sie patrzy na to co sie samemu robi

chodza pozno spac?
prosze bardzo, ale ja wczesnie wstaje ...
wiec jak sie lata po mnie po nocach to sie golych ogni kolo mnie nie trzyma
albo sie potem nie placze

i tylko tyle ;)
 

DeletedUser15394

Guest
To jak gość koło mnie zostawił puste miasto, tylko demokryt stał ;p
 

DeletedUser10946

Guest
ja sowje miasta na ile moge zaslaniam ;) raz usnelam film ogladajac apka nie zadzialala, miasto stracilam , coz moja wina

ale nigdy odkad gram nie zatruwalam sasiadom zycia, nawet za czasow jak alarmow nie bylo ..
i walczylam tez przeciwko zlotnikom, chociaz dawno temu , mozliwosci byly troche mniejsze ..
fejkowanie calymi dniami jest zagrywka ponizej pasa i zadnym zwyciestwem..

przepraszam towarzystwo , ze grepo nie jest calym moim zyciem
i od Koryntu juz nocy dla tej gry nie zarywam ;)
 

DeletedUser10946

Guest
Niech wstawią/wstaw kolona na dobrych moralach dla wszystkich to zobaczysz wojowników ;)

widze caly czas ;)
nie zrozumiales o czym pisalam ... nic a nic
nie trzeba byc wirtuozem zeby ogni nastrugac ;)

wstaw ty kolona dobremu graczowi jak jest online i nei na morale jak ustoisz godzine to zmienie zdanie

juz nawet nie do konca godzina wystarczy
 

DeletedUser32016

Guest
Wtedy była jeszczea mowa o moralowcach grających przeciwko nam a nie o ciągłych atakach więc miałem prawo tak to zrozumieć ;)
Ja jestem spokojniutki i nikomu życia nie zatruwam:oops:
 

DeletedUser10946

Guest
Ja caly czas pisze glownie o ciaglych atakach ;)
nie plakalm , ze mi na morale miasto wzieli nie wstawilam birem to sobie wszedl na czysto ;)

a jeszcze a propo moralowcow co wam miasta biora ;)
z tego co wiem to robia to na zywca
i bez fejkow i nie po nocach ..
zrobienie klina moralowcowi to chyba nie problem ...?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32293

Guest
To zmień sojusz, może nie będzie ataków, na tą chwilę jesteś na czerwono także się nie dziw dlaczego te ataki:)
 

DeletedUser10946

Guest
To zmień sojusz, może nie będzie ataków, na tą chwilę jesteś na czerwono także się nie dziw dlaczego te ataki:)

to nie sa ataki, to jest zatruwanie mi zycia
tez nie zrozumiales ;)
no ale skoro to wasz sposob na gre...

po moim trupie zaswiece Wam sie na zielono ...
 

DeletedUser32293

Guest
Nikt cię nie zmusza żebyś była na zielono, kazdy gra jak lubi :)
 

DeletedUser10946

Guest
Nikt cię nie zmusza żebyś była na zielono


Skarbie, chyba obydwoje wiemy, ze mam u Was specjalne wzgledy bo po innych naszych graczach az tak nie latacie ;)
6 stron gownianych atakow z doby ..
A ze na podstawie wlasnie takich graczy wyrabiam sobie opinie o calym sojuszu ?
coz, ja w sojuszach z takimi graczami nigdy nie gralam ..
a skoro wy z takimi gracie znaczy, ze to akceptujecie


ale czekaj jak to bylo, przeciez ja zdrajaca i kretem jestem ;) bez powodu do Trupy nie przeszlam, drugiego nawet nie chce mi sie komentowac ..
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wiem po co te kłótnie skoro świat jest już ustawiony pod wygranie vvv, nie wiem co by miało się stać żeby to przegrać jak przy cudach można zablokować cudaka to przy dominacji nie nadrobisz starty miast do pierwszego sojuszu jak przy starcie dominacji będzie pewnie strata z 1k miast
 

DeletedUser10946

Guest
ja tu przyszlam pograc a nie wygrac ;)
koronki tez nigdy nie mialam , i bez niej jestem krolewna :p

P.s.
Ktos sie tu kloci ?
 

DeletedUser30644

Guest
Ja to bym usunął te całe morale... Grę to psuje, taki naleśniczek albo inny bociarz nałoży 30 wsparć na moralowego kolona to cofką się nie wybronisz :d
 
Do góry