Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja testuje i sprawdzam - poczatki moga zniechecać - bo faktycznie zmuszaja do klikania , ale zobaczymy jak bedzie - nie ma co mówić - na razie zbyt wczesnie.
Moze inaczej by sie tu grało przy predkosci 1 - wtedy dłuzsze przerw między kliknieciami .
Na razie za wczesnie aby rezygnowac i wyrazic swoje ostateczne zdanie
 

DeletedUser

Guest
nikt wam nie karze klikac co 5minut, mozna co 10 :D (z lupami), ale tak bardziej na powaznie, jak juz nie bedzie ochronki, surowce bedziecie sobie zwozic od graczy (jezeli bedziecie mieli sporo wojsko- malo punktowane budynki), do tego 6wiosek na wyspie swoje zrobi ;) idziecie lulu to klik i dobranoc :p
 

DeletedUser

Guest
Święte słowa sztandar :D
Będzie to samo co ze starą wersją :D
No ilu z Was tak na prawdę plądruje wioski systemowe ;>
Osobiście wole posłać 100kawalerii do miasteczka obok jak co chwila zwiększać siłę :D

Ten system jest fajny :D Pomimo, że trace wojsko na ataki, wciąż zapewniam sobie zaplecze surowcowe do finansowania nowych wojaków :D
 

DeletedUser

Guest
to dobry system - ale trwa dotad póki te wioski jeszcze są - niestety na np Gammie to juz pustynia hehe
szaraczki znikły
 

DeletedUser

Guest
No to praktycznie pierwszy dzień zmagań mamy za sobą. Co niektórzy zdziwili się, że ta gra nie polega tylko na klikaniu w domki. Wyłoniło się kilka sojusz, które prezentują się obiecująco (na podstawie pkt. ataku) i warto zwrócić na nie uwagę. Oczywiście jest jeszcze o wiele za prędko aby stawiać oceny, prognozy itp., ale dzisiejszy dostarczył kilku ciekawych informacji, których nie można lekceważyć.
 

DeletedUser9517

Guest
Ja zaraz szału dostanę jak co kliknięcie będę czekał x-sekund patrząc na klepsydrę...
Nie dość że co 20 minut trzeba klikać na wioseczki, to jeszcze przy każdej z nich "odstać" swoje pod klepsydrą...
Każde kliknięcie na miasto - klepsydra, każde otwarcie budynku - klepsydra, każde nowe zlecenie - klepsydra.
Już nawet nie wspomnę o tym, że wczoraj pól dnia się grać nie dało...

Góro, zrób coś do diaska z tymi serwerami. Zarabiasz na złocie od tych z TOP10, to do diaska, daj graczom coś w zamian...
 

DeletedUser3480

Guest
No to praktycznie pierwszy dzień zmagań mamy za sobą. Co niektórzy zdziwili się, że ta gra nie polega tylko na klikaniu w domki. Wyłoniło się kilka sojusz, które prezentują się obiecująco (na podstawie pkt. ataku) i warto zwrócić na nie uwagę. Oczywiście jest jeszcze o wiele za prędko aby stawiać oceny, prognozy itp., ale dzisiejszy dostarczył kilku ciekawych informacji, których nie można lekceważyć.

teraz to faktycznie za wcześnie na takie spostrzeżenia bo ataki na tym etapie gry to nie są zbytni opłacalne no chyba że dla prestiżu ale co prawda już coś widac kto ma przysłowiowe jaja a nie tylko budowa potrafi.
 

DeletedUser

Guest
ja jednak wole - użyje tu przeglądarkowego sloganu - farmic niż być farmionym :p:p
stare powiedzenie - najlepszą obroną jest atak :D
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy farmienie jest w tym momencie takie opłacalne. Raz trafisz na dobry łup, a za chwile nadziejesz się na odział obywatelski i tylko jestes stratny. Więcej surki zbierzesz z wiosek rolniczych.

Wyznaje jednak taką zasadę aby jak najszybciej posprzątać na swojej wyspie, aby być spokojnym o własne wojsko.
 

DeletedUser9244

Guest
U mnie na wyspie już kilku graczy się wycofało z dalszej gry, więc zostali farmami. Jednak powiem szczerze, że mało opłacalnymi. Bo czekać 1h na 50szt każdej surki to jednak mało opłacalne :p
Poza tym mieszanka silnych sojuszy, więc zapowiada się bardzo ciekawie.
Miałam uciec z NY ale w sumie już się przyzwyczajam powoli do tego systemu farmienia, pozbyłam się wyskakujących okienek, więc nie jest najgorzej;)
Z rankingu rzeczywiście już można coś wyczytać, ale tak naprawdę trzeba poczekać do pierwszych przejęć miast.
 

DeletedUser4784

Guest
Coraz ciekawiej robi się na Ny :) Wydaje się że =LIGA PERSKA= się na nas szykuje :p tak że na m55 może być ciekawie ;)
 

DeletedUser

Guest
No na czole same masówki.
Ja też jestem w takiej jak by masówce ale będzie selekcja.
Ciekawie tam będzie a ja tam jestem :D:D
 

DeletedUser

Guest
Hmm, w jakim sojuszu jesteś?
Do mojego soja Piraci się zaczynają dobierać... ;]

i dwóch z Symmachi podskakuje, ciekawe co to będzie... (m45)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A to nie moje morze^^
Opis macie dość długi, mało osób takie coś czyta... Ale w sumie widać że jakieś selekcje robicie...
gen.Karol - znam go, jest w moim sojuszu na My. Hmm, ciekawe czy on jest dobrym 'wodzem'...
 

DeletedUser

Guest
No na czole same masówki.
Ja też jestem w takiej jak by masówce ale będzie selekcja.
Ciekawie tam będzie a ja tam jestem :D:D

hehehe no to połowa wam odpadnie minimum, chyba że to będzie selekcja dla selekcji. :) bo noobów to sporo u was. :p
 

DeletedUser

Guest
Wodzem The Best inaczej tego nie ujmę.
Ma ktoś z was ataki na siebie.
Pierwszy podbój widzę ciekawe kiedy następne.
Przynajmniej jest mój według mnie lepszy system podbijania :D:D
 

DeletedUser

Guest
*Decus Amicitia* ... 100/100 osób ... ale przyznam że średnia pkt nie taka zła jak na masówę ;)
"to nie jest masówka"?? Jest, po prostu może zorganizowana ale jest.
 

DeletedUser

Guest
Masówka to jest w większości na starcie :))

@Manfredd
Graty otwarcia sezonu kolonizacji na Ny :))
 

DeletedUser

Guest
Nom, ale widzę że manfredd nie będzie długo pierwszy, bo przejął dość skromne miasteczko. Jak ktoś się rzuci na 3x silniejsze to na pewno wyprzedzi go w rankingu... Oczywiście nie ranking jest najważniejszy;P (bo zaraz ktoś wyjedzie takim tekstem^^)
 
Do góry