Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Czyli na ty świecie panuje pokój, wszyscy się lubią i śpiewają wspólnie "kumbaja"? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Witam!
Dawno tu nie zaglądałem, czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto aktualnie wojuje z sojuszami Imperium Romanum?

ja nie wojuje bo mnie kupili za 200złota -- ale ciii bo mnie moje panny zlinczują jak się dowiedzą o moim chytrym planie hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

czy TERRORYŚCI mają z nimi pakt czy się leją? :)
 

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

evelin77 dobrze sie uklada z imperium ^^ ponoc ich najlepszy czlowiek:p
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

evelin77 dobrze sie uklada z imperium ^^ ponoc ich najlepszy czlowiek:p

Wręcz zajebiście bym powiedział :) Teraz przewijają nam o naszych multikontach na Maratonie :eek:

Mają chłopaki poczucie humoru :)

Pozdro dla GLORIA VICTIS
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ale to normalka 300 osobowy sojusz zamiast się wziąć i przejąć miasto (miasta) jest bezradny kiedy trafia na osobę aktywną. Więc co robi? A krzyczy, że przeciwnik jest nieuczciwy i ma multi a do tego jaskinię złota :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ale to normalka 300 osobowy sojusz zamiast się wziąć i przejąć miasto (miasta) jest bezradny kiedy trafia na osobę aktywną. Więc co robi? A krzyczy, że przeciwnik jest nieuczciwy i ma multi a do tego jaskinię złota :)

a niech sobie myślą co chcą.

widziałem że ostro wysunął się na prowadzenie sojusz the rulers -- gratuluje, średnia na gracza powalająca

aha a gdzie sojusz spisek?? ten głośny z maskotką blondi i napakowany adminami po szyje? uciekli na nowy świat którego jeszcze nie ma?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a niech sobie myślą co chcą.

widziałem że ostro wysunął się na prowadzenie sojusz the rulers -- gratuluje, średnia na gracza powalająca

aha a gdzie sojusz spisek?? ten głośny z maskotką blondi i napakowany adminami po szyje? uciekli na nowy świat którego jeszcze nie ma?
Co do spisku to sprawa wyglądała tak, że większość graczy dołączyło do the rulers a reszta graczy potem dołączyli sie do sojuszu Asy i Ósemki
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a niech sobie myślą co chcą.

widziałem że ostro wysunął się na prowadzenie sojusz the rulers -- gratuluje, średnia na gracza powalająca

aha a gdzie sojusz spisek?? ten głośny z maskotką blondi i napakowany adminami po szyje? uciekli na nowy świat którego jeszcze nie ma?

Wiesz jak to jest. Czasem jest za mało zwartych graczy, by utrzymać sojusz.
Zostali tylko ci, którzy chcieli tu grać ze sobą :)
No i przeszliśmy do Asy i Ósemki.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja tam asem nie jestem :)
Mam w sojuszu DUŻO lepszych :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

no widzę że nasz topek odpuścił rulersów - mała kłótnia kochanków??

swoją drogą ciekawe kogo on atakuje bo to na 80% graczach ma kiepskie morale z taką ilością wsi :)))
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

no widzę że nasz topek odpuścił rulersów - mała kłótnia kochanków??

swoją drogą ciekawe kogo on atakuje bo to na 80% graczach ma kiepskie morale z taką ilością wsi :)))

Przesadził z rozwojem :)
Może tylko swoich atakować, może dlatego odszedł?
 

DeletedUser20449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ja powiem tak ,,, wy wszystkie dobre wpisaniu a jak idzie co do czego to nagle każdy off i taka jest prawda

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a potemtylko wstyd ze offa sie bije
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

no widzę że nasz topek odpuścił rulersów - mała kłótnia kochanków??

swoją drogą ciekawe kogo on atakuje bo to na 80% graczach ma kiepskie morale z taką ilością wsi :)))

=KICAJ= już tak ma, że lubi "kicać", od sojuszu do sojuszu.:cool:
 
Do góry