Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Zresztą jak widać FO ogarnął tez smutek i rozpacz ... już nawet tutaj się graczom nie chce wchodzić .... :D:cool:
na wakacjach byłeś to i nikt nie czyta FO
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser20384

Guest
Siemka Przemo grałem chwilkę ale nie mam czasu na grę :) po za tym jak widzę jak zeszła gra na psy to tym bardziej mi się nie chce. Do tego każda aktualizacja to porażka INNO. :D:D:D

Siemka, heh ciągłe narzekania, jak zawsze ;P choć wiadomo zgoda.

Nie wchodzą pewnie przez to zmianę wyglądu FO heh
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser11474

Guest
hehe
witaj Mateusz;) zazwyczaj nie zagladam tu bo po co ....;) jakos za kolorowo tu sie zrobilo;))))))
 

DeletedUser10066

Guest
Bijemy się z prawie całym światem oprócz skarpet, grabki wysyłają darmowe punkciki z kolonami, kaczki ostatnio chyba podupadły, ciekawie się dzieje :D

Na załączonym obrazku możemy podziwiać śmiałą próbe wyczyszczenia miasta przez gracza grabków :D


Te mistrzu od tropienia transów, mam dla Ciebie fajną ciekawostkę, popatrz sobie na to.
Przyganiał kocioł garnkowi.
[report]cde3d58eb7117279a7455f52028180da[/report]

I vice versa. :)
24810275248185975972.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Masa szaraków u Znaków spowodowana jest rozkazem ze stron Skarpet . A jak już ogólnie wiadomo Znaki ze strachu nie potrafią powiedzieć "NIE" skarpetom wytypowali kilka kont które miały się usunąć...
 

DeletedUser

Guest
Może ludzikom znudziła się gra w jednym wielkim pakcie skarpety-znaki-agressive-sprzątacze-drinki ;)
Albo ktoś z tego towarzystwa wzajemnej adoracji wyszedł żeby w końcu pograć zamiast klepać domki
 

DeletedUser24377

Guest
Może ludzikom znudziła się gra w jednym wielkim pakcie skarpety-znaki-agressive-sprzątacze-drinki ;)
Albo ktoś z tego towarzystwa wzajemnej adoracji wyszedł żeby w końcu pograć zamiast klepać domki
drinki w pakcie?
smiley_emoticons_lol.gif
nie komentuj lepiej na drugi raz. dowiedz się więcej i nie siej propagandy
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Ojjj.... wnioskując po nazwie miasta ktoś mnie nie lubi ;)
 

Załączniki

  • screen grepo.png
    screen grepo.png
    495,8 KB · Wyświetlenia: 68

DeletedUser19286

Guest
Ojjj.... wnioskując po nazwie miasta ktoś mnie nie lubi ;)
W takich sytuacjach możesz zgłosić gracza w systemie ticketów. Na pewno zostanie oceniony. Sam jednak pamiętaj, żeby nie używać nazw miast do dialogów z innymi graczami, gdyż to może prowokować do takiej właśnie słownej agresji. Na marginesie dodam, że ten gracz jest z sojuszu o nazwie Camora. Tym bardziej jest mi przykro, bo z sojuszem o tej nazwie wygraliśmy świat Chi i takie rzeczy byłyby nie do pomyślenia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27770

Guest
Może ludzikom znudziła się gra w jednym wielkim pakcie skarpety-znaki-agressive-sprzątacze-drinki ;)
Albo ktoś z tego towarzystwa wzajemnej adoracji wyszedł żeby w końcu pograć zamiast klepać domki
:eek: skąd Ty masz takie info, na pewno na dobry świat patrzysz?

Heheheahahah ,założyciel to nie wszystko mają innych klawych graczy :D
To Ci gracze co teraz szaraczki walnęli? Razem z ich założycielem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18813

Guest
Ogólnie grających jest chyba z 600 osób lub mniej tak to widzę :D Mutlikulti mod ? :D
 

DeletedUser18058

Guest
jak tak dalej będzie to za chwilę przestaną być potrzebni.

wtedy ktoś na górze powie... dobra dzięki miło było ale już Was nie potrzebujemy.
mają dwa wyjścia: albo się postawią i wymuszą otworzenie świata bez natychmiastowego skracania, eventów i tęczowych grafik albo...

spawy przy stołkach zrobią "pierdut". nikt w to grać nie będzie więc i oni potrzebni nie będą.
 

DeletedUser18058

Guest
jestem przekonany o tym, że taki świat przyniósłby znacznie więcej nowych graczy niż te wszystkie wodotryski, którymi nas raczą.
po pierwsze ściągnąłby do zabawy nie tylko pojedynczych graczy, którym tęczowa polityka się nie podoba.
ściągnąłby do gry pewnie całe sojusze tych, którzy jak patrzą na ten chłam, którym stało się grepo to wpisują w google "gra społecznościowa"
Pewnie mnie zaraz jakiś strażnik teksasu wytnie ale powiem wprost. Grepo w tej chwili to szajs. Coś na co szkoda czasu. Czemu? Bo jakiś baran wymyślił sobie, że bogatsi powinni mieć tak ogromną przewagę.

Wiecie co ściągało tu ludzi? To, że ta gra dawała odsapnąć od życia. Dawała każdemu chwilę wytchnienia od codzienności i problemów.
Teraz to już nie nie działa bo ten, który nie ma w życiu nie będzie miał i w grze.
I możecie sobie malować forum, robić konkursiki, reklamy w telewizji ale dopóki nie dacie produktu, który ludzie chcą dopóty nic z tego mieć nie będziecie.

ktoś mądry za chwilę wyczai, że grepo upada. zrobi grę na podobnych zasadach ale dla ludzi a nie wybranych.
wtedy spawy puszczą, kotara opadnie i stuknie po raz ostatni (wiekiem od trumny)
tyle będzie z grepo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry