Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
to jednak poproszę bana.
ja mam w głębokim poważaniu Wasze przestrzeganie regulaminu. Między innymi dzięki Wam. Supporterom ze strażnika teksasu z dopiskiem made in china ta gra wygląda jak wygląda.
z jednej strony jesteście tacy wspaniali i przestrzegacie regulaminu a z drugiej kręcicie lody aż miło.

dawaj tego bana.
 

DeletedUser18058

Guest
nieeeeee
to byłoby za proste.
mógłbym pojechać temu czy tamtemu żeby dać Wam tę satysfakcję.
Teraz jak mi pozwoliłeś komentować Waszą pracę to będę to robił do tego momentu aż mi wlepicie bana za komentowanie pracy teamu:)
Takie zagięcie czasoprzestrzeni
 

DeletedUser19286

Guest
Nie pozwoliłem na komentowanie pracy Teamu. Nie mam takich uprawnień.
 

DeletedUser18058

Guest
gdybyś nie pozwolił to już bym tego bana miał.
tymczasem prawda jest taka, że do niektórych nicków jesteś poprostu uprzedzony i tylko szukasz momentu w którym możesz wlepić karę.

innym odpuszczasz a najgorsze jest to, że masz słabe wyczucie i zawsze piszesz na forum wtedy kiedy nie powinieneś.
dolewasz oliwy do ognia
 

DeletedUser19286

Guest
gdybyś nie pozwolił to już bym tego bana miał.
tymczasem prawda jest taka, że do niektórych nicków jesteś poprostu uprzedzony i tylko szukasz momentu w którym możesz wlepić karę.

innym odpuszczasz a najgorsze jest to, że masz słabe wyczucie i zawsze piszesz na forum wtedy kiedy nie powinieneś.
dolewasz oliwy do ognia
To jest Twoja opinia, mam prawo z nią sie nie zgadzać. Jeśli mnie oskarżasz o stronniczość to pokaż to innym ludziom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26320

Guest
gdybyś nie pozwolił to już bym tego bana miał.
tymczasem prawda jest taka, że do niektórych nicków jesteś poprostu uprzedzony i tylko szukasz momentu w którym możesz wlepić karę.

innym odpuszczasz a najgorsze jest to, że masz słabe wyczucie i zawsze piszesz na forum wtedy kiedy nie powinieneś.
dolewasz oliwy do ognia

Ja nie mówię że uprzedzenia są dobre ale niektórzy gracze swoimi wypowiedziami sami uprzedzają do siebie innych....

Edit.
I szkoda że czasem są to gracze którym jeśli chodzi o umiejętności nic nie brakuje, i nie potrzebują non stop pluć jadem na forum
 

DeletedUser27770

Guest
Jak zwykle bany na FO się sypią ale MULARDA nie zbanowali pomimo 2 zgłoszeń :D haha niech żyje złoto
Przyznajcie się, że INNO Wam zakazało banować takie osoby :cool:
 

DeletedUser27770

Guest
Ale Was ten Mulard boli... Żal patrzeć na to :D
Boli mnie to, że jest traktowany ponad graczy. W nosie mam to, ze złoci. Jego sprawa czy wepchał 100 tys czy więcej. Chodzi mi o to, ze ja jako gość, który nie ciśnie na złocie za takie teksty na privie co on wypisywał dostałbym od razu bana. Więc pytam z jakiej racji on nie jest zbanowany :]
 

DeletedUser18058

Guest
To jest Twoja opinia, mam prawo z nią sie nie zgadzać. Jeśli mnie oskarżasz o stronniczość to pokaż to innym ludziom.
spójrz na to z boku. bany dla doktorka nie zawsze są zasłużone.
nie raz tu na forum leciały znacznie mocniejsze słowa niż dziś.
masz z nim na pieńku i wygląda to tak, że przy każdej wymianie zdań z nim ładujesz mu karę.

Ty się denerwujesz to jest kara. My się denerwujemy to lecą na forum cięższe słowa.

To na prawdę takie trudne czasem odpuścić? Po co ten ban? tylko nakręca do kolejnych takich odpałów. Zdejmij dzisiejsze kary. Chłopaki będą już dziś grzeczni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Tak z ciekawosci, gdy ty obrazasz ludzi w grze to tez sam siebie banujesz?
Ludzie pamietaja dobrze, co na serwerze testowym z nowymi wioskami pisales.
Naprawdę? A ja bana od niego za "obrazę teamu" tutaj otrzymałem :] Czyli wychodzi na to, że pouczają i banują a sami robią to za co zbanowali :D
 

DeletedUser26320

Guest
No, nie nabił tyle PW co Ty więc na pewno jest nikim w porównaniu do Ciebie, zasługi w grze nie czynią z Ciebie lepszego człwieka "bohaterze"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widze ze ktos zostal osobistym adwokatem mularda:D

raczej gammy:) a to też ciekawe jak mógł nabić tyle samo punktów co ja skoro tutaj nie gram :) a jeśli chodzi o Grepolisscore to spokojnie :) sumując wszystkie te punkty z moich kont na których grałem wyjdzie ich ponad 350k, nie sądzę by ktokolwiek miał więcej a na pewno nie gamma:) jeśli chodzi o pkt walki to oczywiście mój rekord jest zapisany w komnacie i wynosi 12 425 042. Oczywiście jest to wynik z czasów gdzie złoto nie miało takiego wpływu na grę jak teraz. Dziś mając nieograniczone zasoby w postaci złota można nabić nawet 100 000 000 pkt walki jako wojownik bez jakiś większych problemów;) w końcu sa boskie zmysły i eventy prawie co miesiąc. No ale areczek chciał zabłysnąć przed szkoła:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26609

Guest
Boli mnie to, że jest traktowany ponad graczy. W nosie mam to, ze złoci. Jego sprawa czy wepchał 100 tys czy więcej. Chodzi mi o to, ze ja jako gość, który nie ciśnie na złocie za takie teksty na privie co on wypisywał dostałbym od razu bana. Więc pytam z jakiej racji on nie jest zbanowany :]
Pisz więc ticket i proś by sprawą kontaktował się koordynator polskiego supportu i jednocześnie złóż skargę na supporterów, którzy w Twojej ocenie olali temat.
To nie jest takie trudne.
A dyskutując na temat pracy supportu / banów lub ich braków, sami dajecie paliwo supportowi, bo gdyby chcieli być szczególarzami to połowa z Was miałaby już wakacje od FO
 

DeletedUser26320

Guest
Widze ze ktos zostal osobistym adwokatem mularda:D
Z Mulardem nigdy w życiu nie miałem nic wspólnego :) z gammą również.

raczej gammy:) a to też ciekawe jak mógł nabić tyle samo punktów co ja skoro tutaj nie gram :) a jeśli chodzi o Grepolisscore to spokojnie :) sumując wszystkie te punkty z moich kont na których grałem wyjdzie ich ponad 350k, nie sądzę by ktokolwiek miał więcej a na pewno nie gamma:) jeśli chodzi o pkt walki to oczywiście mój rekord jest zapisany w komnacie i wynosi 12 425 042. Oczywiście jest to wynik z czasów gdzie złoto nie miało takiego wpływu na grę jak teraz. Dziś mając nieograniczone zasoby w postaci złota można nabić nawet 100 000 000 pkt walki jako wojownik bez jakiś większych problemów;) w końcu sa boskie zmysły i eventy prawie co miesiąc. No ale areczek chciał zabłysnąć przed szkoła:)

Gdzieś mam ile PW nabiłeś, mój życiowy rekord to 1% Twojego, i co z tego? To jest powód żeby obrzucać wszystkich wokół błotem?
 

DeletedUser27770

Guest
a jeśli chodzi o Grepolisscore to spokojnie :) sumując wszystkie te punkty z moich kont na których grałem wyjdzie ich ponad 350k, nie sądzę by ktokolwiek miał więcej a na pewno nie gamma:)

;) Nie jest to moje :D
jmxkqrgunjbflvdbajlftqshvmgdexheuuwhijjnudnalbxbyhbmonlcitnjmmaqcswbiixmiaevptauarqsuzlhljuishvybfsn
 
Do góry