Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak zauważyłeś ja nie porównuje go do siebie tylko do topowych graczy na Tau. Byłeś w top-1 chwilę? na jakim nicku? bo chyba to było jak się pierwszy zalogowałeś i przez kilka godzin. A jak pod innym nickiem to go napisz bo ja też mogę napisać, że byłem top-1 a nikt nawet mnie nie widział.

Skoro Ty uciekałbyś przed średnim graczem w walce z wyspy to zastanawiam się co będzie tutaj jak trafisz na czołówkę:D

Ale widzę, że tu koledzy jeden drugiego chwalą i robią nie wiadomo jakich graczy. Teraz tomkedz chwali Hanibala i pisze, że jest jednymz najlepszych;p go go


witam turka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Każdy może przyjść pod nowym nickiem na nowy serwer i pisać swoją historię. Więc raczej nie można ich nazwać tchórzami bo może po prostu chcą mieć spokój i nie być nękanymi głupimi wiadomościami. I przylepami którzy mogli pod nimi się ustawić a nie są tego godni. Większość agresywnych graczy w ogóle nie udziela się na forum zewnętrznym. I to oni jak zwykle ustawią serwer.

ja nie nazywam ich tchórzami bo nick zmienili tylko bo się boją ujawnić swój nowy nick..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To sprawdz Meetoo na NY, komnata chwaly, jako NoMercy pod przywodztwem tomkedza, zbudowalismy tam 4 cudaki, zrobilismy to jako pierwsi w histori swaita 2.0 :]
co do fuzji Psychozy z NoMercy, Psychozie na NY sie nie udalo z nami wygrac, wiec docenili rywala i postanowilismy razem wygrac Tau.
Zreszta jestes nikim wiec nie widze powodu zebysmy musilei ci sie tlumaczyc.
Jestesm ciekaw jak dlugo przetrwasz na Koryncie, szkoda ze mam do ciebie prawie 5h ogniami, bo chetnie bym sprawdzil twoje umiejetnosci gry :]

hahaha fuzja no mercy z psychoza by razem wygrać świat:D? chyba by razem budować cuda bo doszliście tylko po to by robić za tych co wysyłają surowce na cuda. Psychoza chwile walczyła ze SPARTA o wygranie świata ale SPARTA uległa praktycznie bez walki. No Mercy doszło od zupełnie innej strony i nie braliście udziału w żadnych walkach o cuda. Słaliście surowce i w nagrodę dostaliście korony.

Gdybyście nie doszli to psychoza by trochę później zbudowała cuda bo z wami by sobie szybko poradzili. No Mercy to był średni sojusz na Tau i nie wiele liczył się w walce o cuda. Pozwolili wam dojść tylko dlatego, że mieli do pokonania SPARTE i nie chcieli od drugiej strony użerać się z innym sojuszem.

No Mercy nie zbudowało by nawet jednego cudu jakby chciało rywalizować o wygranie świata. Było tam kilku graczy i to też nie z top a reszta masa słabych graczy.

Ja jestem nikim a Ty kim jesteś? gdzieś coś osiągnąłeś ? byłeś gdzieś w czołówce? co pokazałeś na tau? top-200?

Więc niby dlaczego piszesz, że ja jestem nikim jak sam nic nie znaczysz w gp?

Pokaż swoje umiejętności?

http://pl.grepostats.com/world/pl19/player/958624

już mam:)

310 agresor 402 deff hahaha to już trzeba być zdolnym by zamykać rankingi na światach:D

Za najlepszego się nie uważam i nigdy nie dorównam najlepszym ale Ciebie mógłbym pewnie trochę nauczyć w GP bo widać, że sobie nie radzisz w tej grze:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

po 2. nie strasz mnie Renatą (nieważne jaki nick by miała)

Od luśki:
Tomku, spokojnie.
Jakiś gracz (nie wiem kto, ale pozdrawiam) wypowiedział tylko swoją opinię, nie sądzę, aby chciał Ciebie mną straszyć.
Akurat Ty nie musisz mi dowadniać kim jesteś, jeśli ja nadal muszę to zapewne tak pozostanie :)

A tak przy okazji, z prawie emerytalnym (od grepolis) dystansem stwierdzam, że dopiero teraz widzę jak zabawne są forumowe napinki.
Gdzie te czasy, gdy sama łapałam za to bany :rolleyes:

I tego dystansu wszystkim życząc pozdrawiam
luz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahaha fuzja no mercy z psychoza by razem wygrać świat:D? chyba by razem budować cuda bo doszliście tylko po to by robić za tych co wysyłają surowce na cuda. Psychoza chwile walczyła ze SPARTA o wygranie świata ale SPARTA uległa praktycznie bez walki. No Mercy doszło od zupełnie innej strony i nie braliście udziału w żadnych walkach o cuda. Słaliście surowce i w nagrodę dostaliście korony.

Gdybyście nie doszli to psychoza by trochę później zbudowała cuda bo z wami by sobie szybko poradzili. No Mercy to był średni sojusz na Tau i nie wiele liczył się w walce o cuda. Pozwolili wam dojść tylko dlatego, że mieli do pokonania SPARTE i nie chcieli od drugiej strony użerać się z innym sojuszem.

No Mercy nie zbudowało by nawet jednego cudu jakby chciało rywalizować o wygranie świata. Było tam kilku graczy i to też nie z top a reszta masa słabych graczy.

Ja jestem nikim a Ty kim jesteś? gdzieś coś osiągnąłeś ? byłeś gdzieś w czołówce? co pokazałeś na tau? top-200?

Więc niby dlaczego piszesz, że ja jestem nikim jak sam nic nie znaczysz w gp?

Pokaż swoje umiejętności?

http://pl.grepostats.com/world/pl19/player/958624

już mam:)

310 agresor 402 deff hahaha to już trzeba być zdolnym by zamykać rankingi na światach:D

Za najlepszego się nie uważam i nigdy nie dorównam najlepszym ale Ciebie mógłbym pewnie trochę nauczyć w GP bo widać, że sobie nie radzisz w tej grze:D


Zaraz pewnie zostaniesz zablokowany co Turku:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Od luśki:
Tomku, spokojnie.
Jakiś gracz (nie wiem kto, ale pozdrawiam) wypowiedział tylko swoją opinię, nie sądzę, aby chciał Ciebie mną straszyć.
Akurat Ty nie musisz mi dowadniać kim jesteś, jeśli ja nadal muszę to zapewne tak pozostanie :)

A tak przy okazji, z prawie emerytalnym (od grepolis) dystansem stwierdzam, że dopiero teraz widzę jak zabawne są forumowe napinki.
Gdzie te czasy, gdy sama łapałam za to bany :rolleyes:

I tego dystansu wszystkim życząc pozdrawiam
luz


Ja jestem spokojny tylko teksty możesz komuś nogi myć uchodzą za prowokujące. A ja nie chce sie denerwowac :D bo to tylko gra :) znam wartość swoją znam wartość innych graczy (niekoniecznie wszystkich, ale wielu na pewno).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

porównywalne ;) nie wnikam w szczegóły

poprostu jak cos pisalałem na FO z reguły to po 5-6h mialem bana wiec tu nie ma co sie bawic w pierdoly ;) i tak wszystko zweryfikowane będzie za kilka dni, tygodni, miesięcy :)

okaże się że ja nie będę TOP-1 :D (bo nie mam takich ambicji) (niech turek to sobie zapisze żeby mógł później szydzić) grunt że sojusz będzie mocny i będzie parł do przodu :D

a za pozdrowienia dziekuje i przekaże dalej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

porównywalne ;) nie wnikam w szczegóły

poprostu jak cos pisalałem na FO z reguły to po 5-6h mialem bana wiec tu nie ma co sie bawic w pierdoly ;) i tak wszystko zweryfikowane będzie za kilka dni, tygodni, miesięcy :)

okaże się że ja nie będę TOP-1 :D (bo nie mam takich ambicji) (niech turek to sobie zapisze żeby mógł później szydzić) grunt że sojusz będzie mocny i będzie parł do przodu :D

a za pozdrowienia dziekuje i przekaże dalej :D

To jedno nas łączy, wiara we własnych ludzi. Ja także uważam, że mam świetny zespół.
A jesli przegramy i ktoś zabierze nam miasta, cóż.... taka gra. Jedyne co możemy zrobić to powalczyć. Udowadniać już nic nikomu nie musimy, bo to co chcieliśmy pokazać pokazaliśmy na tau. A ja znowu będę mogła odpocząć od grepo :)

Czy będziemy grać dalej w dziesiątkę? Nie wiem. Są fuzje przeprowadzane w pierwszym kwadransie gry, są fuzje pod cuda. Są też takie, które mogą się zdarzyć w trakcie rozgrywki.
Zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja swoim ludziom ufam i oni ufają mi a że to gra to inna kwestia. niekoniecznie musimy zawsze wygrywac udowadniać też nie musimy za dużo bo to co mielismy udowodnic udowodnilismy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A można wiedzieć jak ten najbardziej zaufany sojusz nazywa?
Ferajna Kubusia Puchatka?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A można wiedzieć jak ten najbardziej zaufany sojusz nazywa?
Ferajna Kubusia Puchatka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zwolennicy Merlinów ;)

hihihihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A można wiedzieć jak ten najbardziej zaufany sojusz nazywa?
Ferajna Kubusia Puchatka?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A można wiedzieć jak ten najbardziej zaufany sojusz nazywa?
Ferajna Kubusia Puchatka?

Mój?
Pędzące Marchewki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie ważne jaki sojusz wygra. I tak tomkedz, ze swoimi ludzmi zaproponuje pomoc w slaniu surki na cuda w zamianz akoronki i dopisza sobie kolejny "wygrany swiat"

Jezeli tak sie wygrywa swiaty to wydaje sie to banalnie proste. Wszyscy ci co nie cenia swojego sojuszu i tagu leca po koronki pod tag najlepszego sojuszu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahaha fuzja no mercy z psychoza by razem wygrać świat:D? chyba by razem budować cuda bo doszliście tylko po to by robić za tych co wysyłają surowce na cuda. Psychoza chwile walczyła ze SPARTA o wygranie świata ale SPARTA uległa praktycznie bez walki. No Mercy doszło od zupełnie innej strony i nie braliście udziału w żadnych walkach o cuda. Słaliście surowce i w nagrodę dostaliście korony.

Gdybyście nie doszli to psychoza by trochę później zbudowała cuda bo z wami by sobie szybko poradzili. No Mercy to był średni sojusz na Tau i nie wiele liczył się w walce o cuda. Pozwolili wam dojść tylko dlatego, że mieli do pokonania SPARTE i nie chcieli od drugiej strony użerać się z innym sojuszem.

No Mercy nie zbudowało by nawet jednego cudu jakby chciało rywalizować o wygranie świata. Było tam kilku graczy i to też nie z top a reszta masa słabych graczy.

Ja jestem nikim a Ty kim jesteś? gdzieś coś osiągnąłeś ? byłeś gdzieś w czołówce? co pokazałeś na tau? top-200?

Więc niby dlaczego piszesz, że ja jestem nikim jak sam nic nie znaczysz w gp?

Pokaż swoje umiejętności?

http://pl.grepostats.com/world/pl19/player/958624

już mam:)

310 agresor 402 deff hahaha to już trzeba być zdolnym by zamykać rankingi na światach:D

Za najlepszego się nie uważam i nigdy nie dorównam najlepszym ale Ciebie mógłbym pewnie trochę nauczyć w GP bo widać, że sobie nie radzisz w tej grze:D
mowilem ci sprawdz MeeToo z NY
Nie ważne jaki sojusz wygra. I tak tomkedz, ze swoimi ludzmi zaproponuje pomoc w slaniu surki na cuda w zamianz akoronki i dopisza sobie kolejny "wygrany swiat"

Jezeli tak sie wygrywa swiaty to wydaje sie to banalnie proste. Wszyscy ci co nie cenia swojego sojuszu i tagu leca po koronki pod tag najlepszego sojuszu:)
na Tau przestalem grac po 2 tygodniach, z powodow osobistych, wiec mozesz po mnie jechac. Nie znam cie, nigdy nie mialem z Toba do czyienia, ale mam nadzieje zmienic to szybko na Koryncie. A gdybym chcial sie czegos nauczyc, napewno nie poszedl bym na lekcje do Ciebie. Badz Czujna. Tym zakoncze z toba, ta jakze pasjonujaca rozmowe o świecie i grze :] Pozdrawiam MeeToo :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

no własnie CI to moge nawet zaproponowac ... kurde będę złotą rybką hahaha masz 2 zyczenia ;p


1 życzenie mogę CI swieze mieso na kebaby dostarczyc
2 życzenie mogę nawet je zjeść pod warunkiem że do nich nie naplujesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

niewiem czy zdołacz pokonać gracza który ma 175pkt
będzie tródno:mad:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

niewiem czy zdołacz pokonać gracza który ma 175pkt
będzie tródno:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

niewiem czy zdołacz pokonać gracza który ma 175pkt
będzie tródno:mad:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

niewiem czy zdołacz pokonać gracza który ma 175pkt
będzie tródno:mad:

Przeprazam, masz mnie za glupka? nie musisz pisac dwukrotnie tego samgeo, odrazu zorientowalem sie o co chodzi hahahaha:] oczywiscie zartuje i rozumiem ze to psikus przegladarki :]
hmm, moze kiedys sie rozbuduje, kolonem do niej plyne dlugo, wiec raczej na poczatku jej nie dwiedze:] ale w pozniejszym etapie gry, kto wie:]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

tomkedz powiedz chociasz w jakim soju jesteś
bo nie wiem czy mam się śmiać czy gratulować:)
 
Do góry