Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

11 miast przejętych w Grudniu oraz 13 w Styczniu to dość dużo jak na osobę, która nie gra od listopada...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

widzisz i coś w lutym jeszcze wpadło :) widzisz dla mnie taka gra to nie gra... cały listopad urlop, wcześniej zresztą też... a powrót sam powinieneś dobrze wiedzieć na jakich warunkach tak jak już pisałem Playa dobrze wiedziała ;), po za tym przez ten czas może było 5 dni gdzie grałem z kompa reszta to tylko sprawdzanie i pykanie na komórce... a ilość przejętych miast w tym czasie świadczy tylko o jakości wroga, przecież nie będę się tłumaczył, że przejąłem miasta słabych graczy bo wtedy to o was też nie najlepiej świadczy skoro tam rozwinąć skrzydeł nie możecie... zobacz staty z mojej aktywnej gry, a tej przed kasacją i będziesz miał pełny obraz sytuacji :) i odpowiedź na to kto jest jakim wojownikiem a kto dużo krzyczy ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ci słabi gracze jednak gwizdnęli Ci wioskę a taką ładną nazwę miała:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ci słabi gracze jednak gwizdnęli Ci wioskę a taką ładną nazwę miała:)

Tak jest miała nazwę noobik albo coś w tym stylu, no zabrali to jest właśnie to o czym pisze a czego widzę w dalszym ciągu nie rozumiesz :) czytaj wyżej jeszcze raz tylko proszę powoli :)

Gwoli ścisłości zabrała Promachos jak dobrze pamiętam szedł sam atak z kolonem, ale mogę się mylić i przez jakieś 20 minut była możliwość odbicia :) to właśnie oddaje całość naszej współpracy i waszych klinów ;)

Taki żarcik, te miasto straciłem z własnej głupoty i niedopatrzenia cóż 30 ataków na komórce podczas jazdy i klin w drugim mieście przerosło moje umiejętności i sprawiło, że nie zauważyłem tego ataku nawet aż do jego wejścia. Co nie zmienia faktu, że miasto straciłem i graty dla Promachos :) co w związku z tym ??

Tylko tyle że potwierdza to moje wcześniejsze słowa i całkowicie zaprzecza temu co pisałeś mi na pw, ale ciągnij temat dalej robi się ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mathair napisał:
Zabawne o wojownikach pisze osoba znajdująca się we wszelkich rankingach odnośnie walki w drugiej 50 ... na jakieś 40 naprawdę aktywnych osób w grze

A pochwal się to ile punktów ataku na koncie gipser zrobiłeś Ty. Bo prawda jest taka, że w porównaniu z poprzednikiem to grałeś słabiutko.
Łatwo jest przypisywać cudze osiągnięcia sobie, co nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A pochwal się to ile punktów ataku na koncie gipser zrobiłeś Ty. Bo prawda jest taka, że w porównaniu z poprzednikiem to grałeś słabiutko.
Łatwo jest przypisywać cudze osiągnięcia sobie, co nie?
Hahaha to dobre :) zapytaj lepiej osób u siebie w soju, toś mnie teraz rozbawił - dziękuje mam teraz mega dobry humor :)
 

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Wszystko zostało legalnie zrobione ,zawsze fair play:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na tym świecie grałem chyba ze wszystkimi ,z GnS czułem ze gram akcja za akcją to były krótkie ale dobre czasy,w Rzezni no cóż ,dopóki był Glorian wszystko było OK .MDG jest najlepszym istniejacym sojuszem na tym swiecie. Artur ma prawo do wypisywania swoich wywodów bo zagrania Rzeżni sa nie fair wiem cos o tym .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

z okazji urodzin GREPOLIS Na KORYNCIE takie oto się rzeczy wydarzyły:

W dniu dzisiejszym nasz sojusz zdobył w ATAKU

729,289 punktów


AGRESORA DNIA zdobył gracz Rzeźni, który wywalczył 272,700 punktów ataku


Dzięki nam obrońce dnia zdobył gracz JacekSt, ktory jest pierwszy dzień na koncie.


web2.freemobo.com-repository-634960.1314.gif

WSZYSTKIM naszym przeciwnikom w grze oraz obrażającym nas na FO życzymy, aby nigdy nie osiągnęłi takich wyników :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

z okazji urodzin GREPOLIS Na KORYNCIE takie oto się rzeczy wydarzyły:

W dniu dzisiejszym nasz sojusz zdobył w ATAKU

729,289 punktów


AGRESORA DNIA zdobył gracz Rzeźni, który wywalczył 272,700 punktów ataku


Dzięki nam obrońce dnia zdobył gracz JacekSt, ktory jest pierwszy dzień na koncie.


web2.freemobo.com-repository-634960.1314.gif

WSZYSTKIM naszym przeciwnikom w grze oraz obrażającym nas na FO życzymy, aby nigdy nie osiągnęłi takich wyników :)

A widzisz ja wam za to szczerze gratuluje bo mimo iż są to podwójne pkt to naprawdę robi dobre wrażenie :) i nie ważne dla kogo akcja udana ważne, że w końcu się komuś chce na tym serwerze.

Oby tak dalej, może ten serwer jeszcze nie umarł ;)


Co do samych pkt widziałem już większą ilość, ale nie zmienia to faktu iż akcja musiała być bardzo dobrze zgrana i jedna z naprawdę nielicznych biorąc pod uwagę większość polskich serwerów, także jeszcze raz pokłon z mojej strony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A widzisz ja wam za to szczerze gratuluje bo mimo iż są to podwójne pkt to naprawdę robi dobre wrażenie :) i nie ważne dla kogo akcja udana ważne, że w końcu się komuś chce na tym serwerze.

Oby tak dalej, może ten serwer jeszcze nie umarł ;)


Co do samych pkt widziałem już większą ilość, ale nie zmienia to faktu iż akcja musiała być bardzo dobrze zgrana i jedna z naprawdę nielicznych biorąc pod uwagę większość polskich serwerów, także jeszcze raz pokłon z mojej strony :)

wystarczy sprawdzic w grepointelu - ani nasi przeciwnicy ani nasi sojusznicy nie przekroczyli 200 k punktów w ataku z dnia wczorajszego, mimo podówjnych punktów. wiec nawet jesli wziąśc podzielic to na polowe to i tak mamy wiecej niz jakikolwiek sojusz na Koryncie ma na podwójnych :D

wynik nie jest po zorganizowanej akcji, tylko jest sumą wszystkich punktów ataku graczy Rzeźni. każdy "latał" gdzie chciał. a gracz na koncie JacekST poprostu został przez nas "przywitany" - zrobliśmy mu Rzeźnię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wystarczy sprawdzic w grepointelu - ani nasi przeciwnicy ani nasi sojusznicy nie przekroczyli 200 k punktów w ataku z dnia wczorajszego, mimo podówjnych punktów. wiec nawet jesli wziąśc podzielic to na polowe to i tak mamy wiecej niz jakikolwiek sojusz na Koryncie ma na podwójnych :D

wynik nie jest po zorganizowanej akcji, tylko jest sumą wszystkich punktów ataku graczy Rzeźni. każdy "latał" gdzie chciał. a gracz na koncie JacekST poprostu został przez nas "przywitany" - zrobliśmy mu Rzeźnię :)

Ehhh a myślałem, że zrobiliście coś zorganizowanego ... no ale i tak graty, co do wyniku na koryncie to mnie to nie dziwi bo tak jak pisałem i mamy w profilu jest to świat na którym walczy się jak dla mnie najmniej (przynajmniej ze światów na których grałem ... najwięcej jest natomiast gadania, ale tym bardziej graty. Ciekaw jestem czy były jakieś ciekawe przejęcia ?? Wiem mogę sobie sprawdzić ale moje lenistwo w tym wypadku jest zbyt wielkie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ehhh a myślałem, że zrobiliście coś zorganizowanego ... no ale i tak graty, co do wyniku na koryncie to mnie to nie dziwi bo tak jak pisałem i mamy w profilu jest to świat na którym walczy się jak dla mnie najmniej (przynajmniej ze światów na których grałem ... najwięcej jest natomiast gadania, ale tym bardziej graty. Ciekaw jestem czy były jakieś ciekawe przejęcia ?? Wiem mogę sobie sprawdzić ale moje lenistwo w tym wypadku jest zbyt wielkie ;)


jest wiele ciekawych przejęc bardzo ciekawego gracza. nazwya sie SZARAK :rolleyes:
hehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jest wiele ciekawych przejęc bardzo ciekawego gracza. nazwya sie SZARAK :rolleyes:
hehehehe

Hehe to raczej graczy szaraków :) a myślałem że te ważne miasta dawno przejęte i zostały tylko jakieś szare miasta na rubieżach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

rubieże teraz w cenie bo centrum zadefowane - zero zabawy :confused:

Właśnie największa zabawa zawsze była i będzie z rozbijania bunkrów :)

PS może mi ktoś powiedzieć co i jak było niezgodne w moim poście z regulaminem i co zostało zmienione ?? bo ani nie kojarzę, ani nie mam żadnej innej wzmianki oprócz edita w swoim poście heh.

Co do wcześniejszych informacji o pkt to wielkie graty dla KAES bo widzę, że to ten gracz wykazał się tak pięknym dla oka wynikiem :)
 

DeletedUser19262

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

oj zabawa była super:D teraz odbudowywujemy wojo i dalej jedziemy z koksem:D heh nie wolno stać w miejscu jak coniektórzy;p
 

DeletedUser21350

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Miałem się na forum nie udzielać ale już turek mnie rozbawia tym co piszę na profilu. Najgorsze jest to że on zawszę się przyczepi do wszystkiego , udało się Rzeźni zdobyć najwięcej pw to za złoto , off budują to też za złoto to z tego wychodzi ze gracze Rzeźni to mają gdzieś po 5 tyś zł msc bo wszystko za złoto. I co najgorsze już mnie denerwuję te pisanie że sprzedałem Rzeźni cudaka heh wg masakra,Akcja udana , mnie akurat nie było na grze wg bym się nie spodziewał tego ataku.Kotlik od razu mnie wywalił bo jego nie wiadomo skąd obliczenia że co do 1 offa wysłali żeby przejąc wioskę , ale na dzień dzisiejszy się ciesze że odeszłem od tego słabego sojuszu bo sam o wiele lepiej sobie radzę niż z nimi :) Wracając do Turka piszę że wioski zabierane są nieaktywnym gracza no sorry ale jak ktos siedzi 24 na dobe to się mu wioski nie zabierze. Śmiało zapraszam do mnie cały dzień i noc na grepolis prawie i nie masz szans mi wpakować kolona :)
Zarówno w Rzeźni jak i w innych sojuszach za złoto się gra ale już taki tok myślenia że jak komuś za dobrze idzie to oszukuję itp.
Teraz pewnie zleca się i będą pisać że jestem od Was , współpracuję itp.
Pozdrawiam wszystkich tych co zazdroszczą i zganiają wszystko na złoto :)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

on sądził ze co do jednego ofa wyslaliśmy bo nie widział ile weszło na pusto :)
tak samo z ogniami ze poł Rzeźni by nie zdążylo bo za daleko skoro ognie były tylko moje i Rafcia.
pisać sobie każdy może co chce ja wiem ze nie kupiliśmy tej akcji Ty to wiesz a reszta dalej bajki może pisać :)
pozdrawiam
 
Do góry