Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tu mi bardziej chodziło o to że chciałeś dysponować naszym wsparciem jak swoim, a jak zabraliśmy to gorzej zachowywałeś się od dziecka któremu zabrano zabawkę. Raz masz już nie grać, na drugi dzień chcesz obstawy miast, na trzeci kolejny kaprys? Tak rafaellos jest okrutnym czarnoksiężnikiem, który zawrócił wszystkim w głowach.
A co ma do tego kultura? Najszybciej pisząc post, odp z cytowaniem, później cytaty tekstowe, co ma piernik do wiatraka. Osoba czytająca forum wie o co chodzi.
Już konczać to ja jakoś nie będę płakał, bo masz pretensje o naszą politykę, jakbyśmy wiele sobie zawdzięczali. Deffa to ja nie widziałem od ciebie tylko jak ci to wyrzucono, od innych graczy podobnie, nie umniejszająć tym którzy słali. A, przepraszam, przypomniałem sobie wasze zasługi. Wprowadziliście nas na m54... rofl.

HAHAHA kolejny o ciekawej teorii może czas zmienić dilera bo to co bierzesz ma jakieś głębsze dno :p

Po pierwsze drodzy koledzy gracze to nigdy nie napisałem że KOŃCZĘ w porównaniu do Rafała który głosił już nie raz takową informacje, powiem szczerze aż się nie mogę doczekać tego faktu musiałoby to ciekawie wyglądać może raz by słowa dotrzymał. A co do deff to jak uważasz kto się zachował jak dzieciak ten co prosił o deff czy ten co go postawił i cofnął za 20 min !! Bo jego koleżka Rafał krzyknął a wszyscy musieli robić co chciał dobrze że w waszym sojuszu jest dużo graczy mądrze grających i im nie podobają się takie akcje Rafałka :p

Po drugie - co do kultury pisania to ma to dużo !! ponieważ jest to forum asowe dotyczące świata o nie kazdy kojarzy post za postem kto to pisał dla tego raz jeszcze nie życzę sobie przypisywania czegoś pod cytowanym mną powyżej !! Jeżeli już tak bardzo chcesz o zrobić to po prostu odznacz to cyferką albo skieruj wiadomość do konkretnego gracza !!

A jak tak bardzo chcesz to zaraz odkopie wiadomości z wami i wkleję jakie to był ustalenia koalicji ciastek z kolumną bo chyba ktoś ma już demencje postępującą - więc jak pisałem zanim coś napiszesz cofnij się w czasie albo nie pisz bo szkoda monitora na pisanie nieprawdy !! Jestem ciekaw jakby to wyglądało wg waszych powyższych wypocin na temat jacy to my źli i niedobrzy bliśmy i jechaliśmy na waszym deffie nic nie dając od SIEBIE !!

Tym miłym akcentem kończę:)

W IMIENIU SWOIM I KOLEGÓW Życzę Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świat Wielkanocnych pełnych stołów pełnych Leginów jaj, Kolumn bab, Ekip babeczek no i ciastek do woli. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Od Rafała to już sie odczep bo widać że chcesz go tylko sprowokować.Rafał zajmuje się obroną i podjął słuszną decyzje.A twoich przekrętów nic nie tłumaczy.
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie no oczywiście ale pakt TBC i Ciach nie bedzie wieczny 2 najwieksze masówki niezmieszczą sie w jednym sojuszu :)

Oj Szadzio nic nie jest wieczne....ale też wszystko ma prawo bytu każdy nowy twór w swoim założeniu może być dobry i zły....
I nie uważam, że jedni są źli a drudzy dobrzy...i trzeba od razu z błotem mieszać...W moim mniemaniu chcecie by każdy was szanował, jednak u nas ludzie na szacunek nie zasługują...cóż oby święta dały czas na wytchnienie...a pewno po nich i tak znowu miecze się skrzyżują jak to w takich grach przystało.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt ....z jajkiem w tle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie no 5 kolumna ładnie się ustawiła :) byłam zdziwiona tym frontem i dlaczego jest taka sytuacja, ale teraz już wszystko rozumiem.
Sladox powiem Ci, że to chyba nie pierwszy raz taka sytuacja ? pamietasz co było wcześniej. Ja byłam bardzo zaskoczona Waszym paktem z 5 kolumna - właściwie spojrzenie na mapkę/zmiany sojuszy/sytuacji/wczesniejszej obserwacji i moje słowa brzmiały "powtórz bo nie wierze....." :>
Nawet nei trzeba było wiedzieć wszystkiego :) chociaż wiedza to klucz :)
Ale rację maja pod tym względem, że żeby coś budowac musi być zgoda . EE z Legionem się zgadzaja, chociaz nie jestem pewna ich dobrych relacji z piatka.. i jak wiatr zawieje tak czasami róznie może z tym być.
Jednego mozna być pewnym..trzeba będzie teraz uważać na tych którym się pewne rzeczy nie podobaja.. rozbijanie koalcji może stać się celem głownym :).
Pozdrawiam,
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

HAHAHA kolejny o ciekawej teorii może czas zmienić dilera bo to co bierzesz ma jakieś głębsze dno :p

Po pierwsze drodzy koledzy gracze to nigdy nie napisałem że KOŃCZĘ w porównaniu do Rafała który głosił już nie raz takową informacje, powiem szczerze aż się nie mogę doczekać tego faktu musiałoby to ciekawie wyglądać może raz by słowa dotrzymał. A co do deff to jak uważasz kto się zachował jak dzieciak ten co prosił o deff czy ten co go postawił i cofnął za 20 min !! Bo jego koleżka Rafał krzyknął a wszyscy musieli robić co chciał dobrze że w waszym sojuszu jest dużo graczy mądrze grających i im nie podobają się takie akcje Rafałka :p

Po drugie - co do kultury pisania to ma to dużo !! ponieważ jest to forum asowe dotyczące świata o nie kazdy kojarzy post za postem kto to pisał dla tego raz jeszcze nie życzę sobie przypisywania czegoś pod cytowanym mną powyżej !! Jeżeli już tak bardzo chcesz o zrobić to po prostu odznacz to cyferką albo skieruj wiadomość do konkretnego gracza !!

A jak tak bardzo chcesz to zaraz odkopie wiadomości z wami i wkleję jakie to był ustalenia koalicji ciastek z kolumną bo chyba ktoś ma już demencje postępującą - więc jak pisałem zanim coś napiszesz cofnij się w czasie albo nie pisz bo szkoda monitora na pisanie nieprawdy !! Jestem ciekaw jakby to wyglądało wg waszych powyższych wypocin na temat jacy to my źli i niedobrzy bliśmy i jechaliśmy na waszym deffie nic nie dając od SIEBIE !!

Tym miłym akcentem kończę:)

W IMIENIU SWOIM I KOLEGÓW Życzę Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świat Wielkanocnych pełnych stołów pełnych Leginów jaj, Kolumn bab, Ekip babeczek no i ciastek do woli. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Co mnie to obchodzi, że sobie nie życzysz? To koncert życzeń? Jak chcesz zmian to wprowadź je do regulaminu, na pewno administracja przyjmie je pozytywnie. Do deffa to jednak to chyba ty pokazałeś swoje oblicze bo to nie była nikogo powinność. Kładliście lache na nas jak my mieliśmy bunty, to wycofaliśmy bo może wg was tak powinno być, że ktoś was wspiera a w drugą stronę 0. Skąd ja to znam?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

...że ktoś was wspiera a w drugą stronę 0. Skąd ja to znam?

Uuu a to ciekawe :cool: Grałem w kolumnie... Powiadasz, że wy "nas" wspieraliście, a my was nie? :eek:
To bardzo ciekawe... Ja jakoś nie pamiętam żeby ktoś od was (ciastek) pomógł komuś od "nas" hehe Co najlepsze my w 90% sami deffowaliśmy własne miasta jak mieliśmy bunty. Nie my zakładaliśmy tematy w zakładce koalicji gdzie szły na 5 stron i nie szło się połapać :) Codziennie było po 200 wpisów o deffa gdzie 98% tematów to były wasze. Więc jak mieliśmy wam pomagać skoro w zakładkach był syf totalny? :) Proszę Cię, ale teraz to jest takie płakanie i szukanie byle jakiego powodu aby wyjść na tych "poszkodowanych"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Od Rafała to już sie odczep bo widać że chcesz go tylko sprowokować.Rafał zajmuje się obroną i podjął słuszną decyzje.A twoich przekrętów nic nie tłumaczy.

SLADOX zbyt mocne słowa !! Naucz się że aby kogoś obrażać i wytykać powinieneś wpierw przytoczyć i udowodnić winy !! Skoro miałeś odwagę wytknąć mi kilka stron dalej że jestem hmm z robasem jedną osobą to czemu ja nadal gram przecież za multi jest BAN jak widzisz gram pisze itd co świadczy że jest OK i swoje teorie spiskowe zapisz w dziale BAJKI i MITY. Bardziej na waszym miejscu zastanowiłbym się nad multi u was bo z tego co wiem kilka jest :p albo nad tymi którzy dzielą konta !! Może pobawimy się w zabawę kto z kim i dla czego !? :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adriaxus jak napisałem powyżej poczytaj dowiedz się a potem pisz jakie były ustalenia koalicyjne !! Ale jak widać daleko byłeś od centrum danch i nie wiesz co i jak!! Wpierw cofnij się w czasie potem pisz !!
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kancior na moje oko czekapiasz sie rafala...przy okazji cofania defa kazdy na spokojnie wytlumaczyl powod wycofania ale jak widac teraz jest to dobry sposob do wysmiewania naszego sojuszu....i trzeba rozgraniczyc wysylanie defa bo mam obawy ze mnie legion zacznie atakowac od mamy kilka stron buntow....skoro uwazasz ze byl burdel w zakladkach to nie wiem czeku czepiasz sie akurat tego momentu gdyz wtedy dzialalismy na swojej zakladce a podawalismy kilka najgorszych miejsc....wiesz u nas def w niektore miejsca plywa nawet po 10h dlatego nie dziw sie ze ktos odebral to jako sabotaz ...i przypisywal ci inna latke....jezeli nie robisz multi konta nie dostales bana za to, to oznaka ze mielismy mylne mniemanie co do twojej osoby aczkolwiek nadal uwazam ze nasza wspolpraca byla dziwna od samego poczatku i nie wiwm kto na tym zyskiwal a kto tracil
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sam dobrze wiesz co do mnie pisałeś i to pozwala mi tak myśleć.Jesteś czy nie jesteś to mnie to tez mało obchodzi.Nie wiesz czego sie uczepić to uczepiłes sie Rafała i powodów dlaczego def został wycofany , tak jakby to miało wieksze znaczenie.Sam do tej pory nie odpowiedziales dlaczego u nas w sojuszu od jednych ściagałes defa a do innych pisałes zeby lecieli z buntem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adriaxus jak napisałem powyżej poczytaj dowiedz się a potem pisz jakie były ustalenia koalicyjne !! Ale jak widać daleko byłeś od centrum danch i nie wiesz co i jak!! Wpierw cofnij się w czasie potem pisz !!

Kancior , będe Ci dzidziuś za chwile pisał .Jakie ustalenia ? przysiegaliśmy sobie dozgonną miłość ? Dostaliście nagle kose czy coś ?To jak według Ciebie powinno wyglądać rozwiązanie paktu ? Rozeszliśmy sie i powodzenia. Wasza decyzja byłaby taka sama to niewiele zmienia to ze dowiedzieliście sie o tym po fakcie.Rozmywasz temat i czepiasz sie wszystkiego czego sie da, a tak naprawde to mało kogo to obchodzi poza Tobą.Chyba już wszystko zostało napisane .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sam dobrze wiesz co do mnie pisałeś i to pozwala mi tak myśleć.Jesteś czy nie jesteś to mnie to tez mało obchodzi.Nie wiesz czego sie uczepić to uczepiłes sie Rafała i powodów dlaczego def został wycofany , tak jakby to miało wieksze znaczenie.Sam do tej pory nie odpowiedziales dlaczego u nas w sojuszu od jednych ściagałes defa a do innych pisałes zeby lecieli z buntem

O PRZEPRASZAM , ale albo mi się wydaje albo Sladox już nie pamietasz co pisałeś !! sam wywołałeś tą dsykusje pisząc ze to ja "płakałem" a nie napisałeś skąd wziął się problem !!

Marklopik jak juz napisałem część gracz była ok i nie mam do nich pretensji - Sladox przytoczył słowa swojego kolegi potępiając mnie a nie jego jakbyście poczytali kolegi Rafaellosa epitety pod moim czy Asioczka adresem wykonaniu kolegi a później jego akcje w stylu cofamy deff od KANCIORA (jak już pisałem dopiero postawiony deff) to nie pisalibyście tych głupot (bez urazy) tylko poprosilibyście swojego kolege o wyjasnienia!! A może już rada Ciastek zapomniała tekst w postaci "JUŻ JA WSZYSTKO ZROBIE ABYŚCIE DEFFA NIE DOSTALI !!" (dla tych co nie wiedzą to słowa Rafaello) więc jak pisałem wpierw poznajcie fakty później piszcie!!
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O PRZEPRASZAM , ale albo mi się wydaje albo Sladox już nie pamietasz co pisałeś !! sam wywołałeś tą dsykusje pisząc ze to ja "płakałem" a nie napisałeś skąd wziął się problem !!

Marklopik jak juz napisałem część gracz była ok i nie mam do nich pretensji - Sladox przytoczył słowa swojego kolegi potępiając mnie a nie jego jakbyście poczytali kolegi Rafaellosa epitety pod moim czy Asioczka adresem wykonaniu kolegi a później jego akcje w stylu cofamy deff od KANCIORA (jak już pisałem dopiero postawiony deff) to nie pisalibyście tych głupot (bez urazy) tylko poprosilibyście swojego kolege o wyjasnienia!! A może już rada Ciastek zapomniała tekst w postaci "JUŻ JA WSZYSTKO ZROBIE ABYŚCIE DEFFA NIE DOSTALI !!" (dla tych co nie wiedzą to słowa Rafaello) więc jak pisałem wpierw poznajcie fakty później piszcie!!

Powiem tak w dniu wysylania defa sledzilem temat wiec wiem ze info od nas dostales dlaczego cofamy nie wnikam w twoje pmy z rafalem dla mnie istotny był przekaz cofamy bo mamy ciezko a nie cofamy bo wy nie umiecie ze soba rozmawiac....dla mnie to ty trzymasz sie swojej wersji ze to dzieki rafalowi cofnelismy def a jestes w bledzie sami nie zdazylismy obronic wszystkich miast bo def krazyl....zycie ale uwazam ze temat nie powinien schodzic w inna strone bo wiedziales od rana ze def zostanie cofniety...
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jednak będę pisał Ci dzidziuś .Znam słowa Rafała te które cytujesz i jak czas pokazał sie nie mylił. I po co w ogóle to piszesz . Najpierw napisz po co wołałeś defa i jak sie okazało nie był Ci potrzebny za to była akcja EE na nas.I dlaczego innym razem rozbijaliśmy sie o siebie samych ?
Cała ta dyskusja tutaj o Was ma pokazać ze mimo iz dowiedzieliscie sie po czasie to według mnie i tak mielismy prawo nic Wam nie pisać bo Ty sam dałes nam do tego powody i uderzanie w nas jako kiepskiego koalicjanta nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jednak będę pisał Ci dzidziuś .Znam słowa Rafała te które cytujesz i jak czas pokazał sie nie mylił. I po co w ogóle to piszesz . Najpierw napisz po co wołałeś defa i jak sie okazało nie był Ci potrzebny za to była akcja EE na nas.I dlaczego innym razem rozbijaliśmy sie o siebie samych ?
Cała ta dyskusja tutaj o Was ma pokazać ze mimo iz dowiedzieliscie sie po czasie to według mnie i tak mielismy prawo nic Wam nie pisać bo Ty sam dałes nam do tego powody i uderzanie w nas jako kiepskiego koalicjanta nie ma sensu.


HAHAHHA Sladox ale ty jestes wierny idei jak Kaczyński tylko pamiętaj o brzozach :p

Co do deffa to w momencie kiedy słaliście nie było żadnej akcji dodatkowo jesli gracze proszeni są o 200-300szt od osoby to chyba nie wiem czy o jest wielki deff dla graczy po 20 pare miast :p Ale dobra nie ma co pisać wy i tak będzie swojego bronić ja swojego . A co do kwestii jak to nazwałeś ty "kiepskiego koalicjanta" to ja jestem troche inego zdania !! NIESŁOWNEGO KOALICJANTA !!
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Była akcja, majster a skoro te 200szt to tak mało to po co nas o to prosiliście? x.x
Teraz czas na bycie niekulturalnym bo przy cytatach nie będzie wpisanych osób ROFL :D
Uuu a to ciekawe Grałem w kolumnie... Powiadasz, że wy "nas" wspieraliście, a my was nie?
To bardzo ciekawe... Ja jakoś nie pamiętam żeby ktoś od was (ciastek) pomógł komuś od "nas" hehe Co najlepsze my w 90% sami deffowaliśmy własne miasta jak mieliśmy bunty. Nie my zakładaliśmy tematy w zakładce koalicji gdzie szły na 5 stron i nie szło się połapać Codziennie było po 200 wpisów o deffa gdzie 98% tematów to były wasze. Więc jak mieliśmy wam pomagać skoro w zakładkach był syf totalny? Proszę Cię, ale teraz to jest takie płakanie i szukanie byle jakiego powodu aby wyjść na tych "poszkodowanych"
Akurat nie mogę zarzucić mojemu sojuszowi niczego odnośnie słania deffa dla was. Więc nie wiem ile grałeś w tej kolumnie, ale przy zdrowych zmysłach każdy może powiedzieć, że w słaniu deffa dla was nie powinniście mieć pretensji, bo mając i u siebie bunty rozdawaliśmy po równo, tak jak was traktowaliśmy. Z kolei od was mógłbym wskazać maxymalnie 5graczy, którzy wysłali cokolwiek. Tak, były nasze na początku bo to była nasza jedyna zakładka, więc nie mieliśmy tak jak wy osobnych. Później zrozumieliśmy, że granie na równo z koalicjantami najwidoczniej się nie opłaca, skoro jest dawane a dostaje się maksymalnie okruchy. Nie pisze, że nic nie dostaliśmy nigdy, nie próbuję nawet porównać możliwości, ale bez przesady. Nie próbuję pokazać całemu światu, że jestem poszkodowany. O akcjach ofensywnych nawet nie będę wspominał, bo w tej kwestii to tylko asioczek. W tej sytuacji jedynie wskazuje fakty i kontrargumentuje kanciora wypociny na temat wspaniałomyślnej polityki kolumny.

Marklopik jak juz napisałem część gracz była ok i nie mam do nich pretensji - Sladox przytoczył słowa swojego kolegi potępiając mnie a nie jego jakbyście poczytali kolegi Rafaellosa epitety pod moim czy Asioczka adresem wykonaniu kolegi a później jego akcje w stylu cofamy deff od KANCIORA (jak już pisałem dopiero postawiony deff) to nie pisalibyście tych głupot (bez urazy) tylko poprosilibyście swojego kolege o wyjasnienia!! A może już rada Ciastek zapomniała tekst w postaci "JUŻ JA WSZYSTKO ZROBIE ABYŚCIE DEFFA NIE DOSTALI !!" (dla tych co nie wiedzą to słowa Rafaello) więc jak pisałem wpierw poznajcie fakty później piszcie!!
Deff był cofnięty i ja dzisiaj jestem w 100% zadowolony z tej decyzji. Zostałeś poinformowany dlaczego cofnięty był deff.
Ty widzisz tylko swój świat, swoich bluzgów nie przytoczysz, do swoich dziecinnych pretensji nie przyznasz się. Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona Rafaellosa, który jest naszym kolegą i ma nasze poparcie. Niesłowny koalicjant? Jakoś twoja krytyka najmniej mnie obchodzi.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

W końcu nie jestem "namber łan" na forum i spokojnie mogę
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No widzisz i jak pięknie ty się cieszysz że zabrałeś deffa a ja się cieszę że podpisaliście pakt z TBC dzięki temu wiedzieliśmy ile warte są uzgodnienia z wami. Nam tez otworzyły sie oczy i teraz jest ok.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W końcu nie jestem "namber łan" na forum i spokojnie mogę
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Hahaha i na Ciebie przyjdzie dzień jak za starych dobrych dni :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dostaje się maksymalnie okruchy
Okruchy, bo tak jak pisałem wcześniej broniliśmy własnych miast...
Nie próbuję pokazać całemu światu, że jestem poszkodowany.
No, a jednak... Bo to "My" jesteśmy Ci źli co nie wysyłali wam deffa gdzie było po "milion pincet" tematów w zakładce i nawet się połapać nie szło zwłaszcza jak się wracało z roboty, a na forum 500 wpisów. Myślisz, że chciało się patrzeć, szperać, podliczać?
O akcjach ofensywnych nawet nie będę wspominał, bo w tej kwestii to tylko asioczek
hm... Teraz masz na myśli czasy "sieka z Legionem" czy "sieka z TBC"??
wspaniałomyślnej polityki kolumny.
No tak... Pamiętaj, że to nie my zmienialiśmy fronty jak skarpetki :) Najpierw lejecie Legion później z nimi PON-a podpisujecie i bierzecie się za TBC, a teraz znowu legion, a pakt czy tam pon z TBC.
Zmienne jak kobiety.

Nadal robicie z siebie pokrzywdzonych i piszecie na forum jak to was wykorzystali wszyscy po kolei
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Polityka zmienia się wraz z sytuacją na świecie, chyba sami to powinniście wiedzieć bo to jest wasz główny argument, więc nie rozumiem po co ta uwaga?
"My" jesteśmy Ci źli co nie wysyłali wam deffa gdzie było po "milion pincet" tematów w zakładce i nawet się połapać nie szło zwłaszcza jak się wracało z roboty, a na forum 500 wpisów. Myślisz, że chciało się patrzeć, szperać, podliczać?
Przykro mi, że jesteś zmęczony codziennie, we wszystkie dni roku. Zaczynając gre w grepo i dalej to ciągnąć powinieneś sobie zdać w końcu sprawę, że to nie solo gra :(.
Okruchy, bo tak jak pisałem wcześniej broniliśmy własnych miast...
nie mówię, że nie ale jak napisałem wcześniej- mimo wszystko trochę więcej zainteresowania byłoby wskazane.
hm... Teraz masz na myśli czasy "sieka z Legionem" czy "sieka z TBC"??
podczas pierwszej akcji przeciw legionowi to ja tylko asioczka widziałem, przykro mi.
Nam tez otworzyły sie oczy i teraz jest ok.
Czy to te same oczy, które kazały odejść z legionu? :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przykro mi, że jesteś zmęczony codziennie, we wszystkie dni roku. Zaczynając gre w grepo i dalej to ciągnąć powinieneś sobie zdać w końcu sprawę, że to nie solo gra .
A mi przykro, że nie wiesz co to normalne życie, a one nie opiera się tylko na siedzeniu przed kompem i klikaniu w wioski
podczas pierwszej akcji przeciw legionowi to ja tylko asioczka widziałem, przykro mi.
Lepiej jednego niż nikogo haha :)
nie mówię, że nie ale jak napisałem wcześniej- mimo wszystko trochę więcej zainteresowania byłoby wskazane.

Ciastka znowu pokrzywdzone :(
04ludzik.gif



P.s
Zrób sobie przerwę od grepo, bo coś już mózg lansuje ostro ;)
 
Do góry