Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Alladyn ja troszkę mam mało czasu w weekendy, po za tym Ciebie to lepiej ignorować.

Heroinn - jak wbijałam bunty to nie miałam pojęcie o banie więc do mnie nie te słowa.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to sie wesoło zrobiło tyle fajnych miast do wzięcia :)
 

DeletedUser20517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wyrzuca sie graczy aby sobie statystyk nie popsuc w grepostats :) to jest najdziwniejsze wg mnie gdyz to powszechna statystyka
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale taki babaherod mógł jeszcze sporo zamieszać, a tak to jak dla mnie trochę strzał w kolano :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To wy nie wiedzieliście, że najważniejsze są statystyki dla prowadzącego sojusz? Nie liczą się gracze liczą się punkty. To nie gracze tworzą ten unikatowy klimat i sprawiają że warto posiedzieć przy tej grze kilka h to tabelki!. (dla mniej inteligentnych to była ironia)

ptaku2.JPG
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To wy nie wiedzieliście, że najważniejsze są statystyki dla prowadzącego sojusz?
Akurat w przypadku 9L dawno było to widać, chyba że Adrian nie należy do waszego sojuszu. Wklejał tabelki i będzie wklejał je dalej np. z podbojami babaheroda, mimo że ten wykopany na zbity pysk i się do niego nie przyznajecie
Słaba ta ironia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Akurat w przypadku 9L dawno było to widać, chyba że Adrian nie należy do waszego sojuszu. Wklejał tabelki i będzie wklejał je dalej np. z podbojami babaheroda, mimo że ten wykopany na zbity pysk i się do niego nie przyznajecie
Słaba ta ironia...

Tylko że ja dzięki bogu nie gram w legionie to tak dla sprostowania ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ach wybacz :D Bez sprawdzania w statach kojarzę już tylko kilka nicków :)
Ale myślę że wszyscy wiedzą o co chodziło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bo ja to jestem ten dyplo co mota sojuszu The Black Company ;p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak nie znacie sytuacji to nie strzępcie sobie języków bo wam nawet septolete nie pomoże :p.Gracz zbanowany więc został wywalony tym bardziej że mimo kontaktu tel. nie wyrażał chęci dalszej gry bo nie odpisywał.Przecież kwiatów mu nie będę wysyłał więc wywaliłem żeby mnie oczy nie bolały.

Swoją drogą TBC nie wiedziało jak babaherod pokonać to mu bana sprzedali.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z tego co wiem to nie nasza robota ptaku ;) To jego wina że nie potrafił trafnie nazywać miast ;) a gracz był podburzany zanim dostał bana ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z tego co wiem to nie nasza robota ptaku ;) To jego wina że nie potrafił trafnie nazywać miast ;) a gracz był podburzany zanim dostał bana ;)

Szdzio a Ty grasz w TBC ???.Przecież wyraźnie piszę kto mu bana sprzedał.Swoją drogą ja też mam kilka ciekawych pw od jednego gracza z TBC a jednak nie sprzedałem go do supportu.Najwidoczniej niektórzy mają taką mentalność przyniesioną z reala.Co do babaherod nie ma co ukrywać że język miał cięty ale nie ma też co gadać graczem był dobrym i niektórzy do pięt mu nie dorastają.Grę i tak miał kończyć więc ten ban był tylko tym co go utwierdziło w przekonaniu że na Juktas jest dużo nieczystej gry.Pozdrawiam i dobranoc.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tiaaa...bo to normalne obrażać innych tak?! Jakby nie było powodu do bana, to by bana nie dostał. Prawda!? Ot, taka rzeczywistość. Ktoś mu kazał tak miasta nazywać?!

No więc w sumie, to o czym my tutaj rozmawiamy?!
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tiaaa...bo to normalne obrażać innych tak?! Jakby nie było powodu do bana, to by bana nie dostał. Prawda!? Ot, taka rzeczywistość. Ktoś mu kazał tak miasta nazywać?!

No więc w sumie, to o czym my tutaj rozmawiamy?!

Dokładnie o czym My tu rozmawiamy i kto tą całą dyskusję zaczął.Był baba i już go nie ma.A co do obrażania to bardzo nieładnie jest kogokolwiek obrażać jednak proszę nie utożsamiać każdego gracza z IX z babaherod i nie wrzucać nas do jednego worka.U nas był taki typ i u was też się znajdzie więc nie ma sensu takich rzeczy wyciągać jako karta przetargowa.Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tam z mojej strony każdego traktuję "osobno". "Odpowiedzialność zbiorowa" z racji środowiska w jakim się obracam nie cieszy się u mnie poważaniem...dobra, nie wiem jak to ubrać w normalne słowa, ale chyba jest to zrozumiałe:)

U nas też się zdarzały takie "wybryki", sam upominałem co najmniej jedną osobę, aby zmieniła nazwę miasta, bo się "zapomniała". A zaganianie, to niestety norma. Nie da się uniknąć tego...czy to u nas, czy u Was. Ot, w takim świecie funkcjonujemy. Jednak z drugiej strony na niektóre sytuacje trzeba zwracać uwagę i je temperować...przynajmniej w wirtualnym świecie, co by się później ktoś nie zapędził i nie przeniósł tego do reala.


Dobra, koniec tej dyskusji, bo już późno, a mnie się zebrało na jakieś wywody po pijaku i jeszcze bana się dorobię:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dlatego dziwi mnie ta dziecinada uprawiana na FO zresztą i poza nim.Oskarża się nas o chamstwo (przypadek babaherod) a zarówno w TBC jak i EE tego typu ludzi nie brakuje (kilka tego typu pw mam na skrzynce).Oskarża się nas o multi konta a dwaj gracze z rady TBC w tym założyciel dostali bany za multi właśnie.Proponuję trochę przemyśleć co się pisze a tym bardziej jakie wysuwa się oskarżenia.Dodatkowo jak będę jeszcze dostawał kolejne groźby na pw to już naprawdę pomyślę sobie że jest coś z zarządzającymi nie tak.Ja tego typu zachowaniom jestem przeciwny i upominam niestety za rękę każdego nie poprowadzę.Gorsza sprawa jest u was bo może poza 1-2 członkami rady TBC którzy to negują reszta wręcz jest rozbawiona i popiera tego typu występki.Normalnie świat i ludzie schodzą na psy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Masz racje ptaku nie jestem w TBC :) Nie wiem kto mu bana sprzedał :) ale dosyć pisania trzeba zająć się rzeczywiście sytuacją na świecie i sloty nabijać ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Masz racje ptaku nie jestem w TBC :) Nie wiem kto mu bana sprzedał :) ale dosyć pisania trzeba zająć się rzeczywiście sytuacją na świecie i sloty nabijać ;)

Dokładnie grajmy rozmawiajmy jak ludzie i nie zniżajmy się do poziomu "Dżina z lampy". Poza tym naprawdę już mnie męczą gracze którzy zamiast skupić się na grze wypisują obelgi i zastraszania na pw.Tak jak pisałem świat schodzi na psy i ludzie w internecie wystrugają kilku szermierzy i myślą,że są kozakami a w rzeczywistości to zakompleksieni trutnie siedzący tylko przed monitorem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dokładnie grajmy rozmawiajmy jak ludzie i nie zniżajmy się do poziomu "Dżina z lampy". Poza tym naprawdę już mnie męczą gracze którzy zamiast skupić się na grze wypisują obelgi i zastraszania na pw.Tak jak pisałem świat schodzi na psy i ludzie w internecie wystrugają kilku szermierzy i myślą,że są kozakami a w rzeczywistości to zakompleksieni trutnie siedzący tylko przed monitorem.

Na niektóre sytuacje nie ma się wpływu tak było jest i będzie, bardzo wiele czynników często decyduje za nas... co do multikont to nie piłbym tak na twoim miejscu do nas bo sami nie jesteście lepsi, a jak już powiedziałem nie na wszystko mamy wpływ czasem niektórzy decydują za nas ale to prywatne sprawy. Czym innym jest donoszenie na ludzi które legion praktykuje a teraz ma pretensje że nagle ktokolwiek ważył się poczynić te same kroki w stosunku do nich. Brawo dla osoby która postanowiła pobawić się w stróża prawa ;). Co do dziecinady ;) gra to zabawa i proponuję wreszcie to pojąć jeśli chcesz coś robić na poważnie proponuję poczytać atlas ormitologiczny ewentualnie pozbierać znaczki.

A co do trutni to proponuję pilnować własnego ula bo nieźle Ci pszczółki kuper rąbią za pleckami ;)
 
Do góry