Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Gratki Demony za dzisiaj
No widzisz. A ja uwazam , ze nie ma czego gratulowac. To jak starcie Dawida z Goliatem, tylko, ze wbrew temu mitowi, to Goliat zawsze zwyciaza. To raczej Wam naleza sie gratulacje za te kilka wybronionych wioch. I tu wsadze szpilke, sojusz z ktorym wspolpracujecie i dla ktorego jestescie tarcza zostawil Was samych, bo tez mial bunty. Jak to uslyszalem to sie przewrocilem ze smiechu. Kilkakrotnie od Was wieksi, mieli kilkakrotnie mniej buntow. I nie pomogli. Jestem osobiscie tym rozczarowany, bo znam Zakarczemnego , czy Haralda i zawsze mialem o SS dobre zdanie. A tu taka lipa. Naprawde szczerze gratuluje sojuszowi Bez Nazwy tej samotnej walki dzisiaj.
 

DeletedUser20436

Guest
Wsadzaj te szpilki, tak jak złoto w murek ale tu staraj się oprzeć na jakimś sensownym źródle. Na ile każdy może to pomaga, nikt nie ma za sobą dwóch bratnich sojuszy którzy ślą stałki, żeby ktoś mógł w końcu mur postawić od nowa w nocy :D. Jesteście top2,top4 i top8 na świecie i każdy wie o tym ile możecie postawić deffa i ile offa, a jednak czasami noga się gdzieś podwinie, czasami jakaś luka zostanie wykorzystana. Nie musicie tego pisać jacy jesteście mocarni i jak często podbijacie miasta, chyba że tak budujecie własne ego ;p.
Wiemy przecież, że żaden sojusz nie jest tak perfekcyjny jak demony i nie wsadzamy tak dużo deffa do miast z buntem ;p.
Poza tym widzę też, że drugi dzień z rzędu masz problem z liczeniem, tak jak wczoraj kiedy to przecież całym sojuszem robiliśmy akcje, tak dziś wiesz kto ile miał buntów i od kogo ;p.
Zamiast podburzać miasta w grepo próbujesz podburzać morale, kto co lubi.
smiley_emoticons_viking.gif

Kopytko i inni zrobili kawał dobrej roboty, my ile mogliśmy to pomogliśmy, chcesz to rozliczaj kogo chcesz z tego ale może niektóre miasta padły, bo nasz deff nie dopłynął na czas po prostu i tak naprawdę to był fart jaki my mieliśmy wczoraj?
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Czyzby zaczal plynac po moim wpisie bo sie komus glupio zrobilo ? ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Wsadzaj te szpilki, tak jak złoto w murek ale tu staraj się oprzeć na jakimś sensownym źródle. Na ile każdy może to pomaga, nikt nie ma za sobą dwóch bratnich sojuszy którzy ślą stałki, żeby ktoś mógł w końcu mur postawić od nowa w nocy :D.

no kolejny wpis jacy jesteśmy złotniki.
Ale chciałbym zauważyć że nie tylko u nas rosną złote murki.
nie raz wam podburzam moment a murek na maxa :)
 

DeletedUser20436

Guest
Czyzby zaczal plynac po moim wpisie bo sie komus glupio zrobilo ? ;)
Nie, jedynie oczy bolą jak się czyta twoje posty wyssane z palca ;p. Czekam na kolejny tomik bajek
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

no kolejny wpis jacy jesteśmy złotniki.
Ale chciałbym zauważyć że nie tylko u nas rosną złote murki.
nie raz wam podburzam moment a murek na maxa :)
przecież gmk sam pisał jak to on wsadza golda, jak to on tylko robi, żeby pw wpadło, to się odniosłem do tego i zakpiłem. Ja nikomu do portfela nie zaglądam ale skoro się sam chwali tym, to ja mam tylko frajdę, że mu się ten mur zeruje i wyrzuca złoto w bezsensowny sposób. Jak jest pyszny, to jest pysznie ;].
 

DeletedUser31071

Guest
Taka jest społeczność grepo. Może gmk tak pisze bo jemu nie szkoda tych pieniędzy? :) Podobno jak wypije to może zaszaleć z goldem :D Ale kto mu zabronia. Niech sobie złoci mur, Ty adriaxus mu ten mur rozbijaj i jestem ciekaw kto na tym lepiej wyjdzie w efekcie końcowym. Szczerze mówiąc..premka wystarczy tylko by być dobrym graczem. Jeśli wie się jak ma się grać to gold dla takiego gracza jest w sumie niczym ważnym. Myślę, że temat złota został bardzo dawno wyczerpany. Ludzie go używają i tyle. Nikt nie jest święty
 

DeletedUser20436

Guest
Przecież ja nikomu nie bronię używania golda, napisałem też, że nie zaglądam nikomu do portfela. Dałem mu przytyki odnośnie tego co napisał, bo lubi przeinaczać fakty, to się nie odniósł do tego, dałem przytyk odnośnie golda, to wszyscy zaczęli się odnosić do golda
smiley_emoticons_drunk.gif
. Zwykły przytyk dla gracza, próbującego zrobić z siebie nie wiadomo jaką gwiazdę, która na pewniaka jeszcze żąda ataków i stracił miasto ;p.
 

DeletedUser15806

Guest
Nie raz stracil i nie jedno, dlatego do pychy mi daleko. Zawsze bylem na froncie i miast stracilem dziesiatki. Jak nie setki, dlatego jedno naprawde nie robi na mnie wrazenia. I jak mam taka ochote to moge sobie popodpuszczac takich kozakow jak np Ty. I wszyscy maja radoche. Ja z PW i odrobiny emocji, a Wy z wiochy zabranej zlotnikowi. Mnie ta gra sama w sobie juz sie dawno znudzila, Wy do tego etapu dojdziecie pewnie za pare lat grania. No chyba, ze bedziecie silniejsi od nalogu, czego zycze i bedzicie potrafili skonczyc wczesniej. Aha , i zeby wszyscy wiedzieli, jestem gwiazda i mury nawet w 10 miastach postawie za zloto jak trzeba, co niejeden juz widzial. Pozdrawiam, bo mam na to wyje.....;)
 

DeletedUser20436

Guest
No to czym to inaczej nazwać jak nie pychą gwiazdorze? ;) Ja rekreacyjnie gram sobie pierwszy raz od czterech lat, karty są już rozdane na tym świecie, więc tylko latanie zostaje.
 

DeletedUser15806

Guest
Żeby nie bylo , ze cos sobie wyssalem z palca oto fragment rozmowy z jednym z graczy Bez Nazwy. Nick usune bo inaczej post skasuja.

xxx
przyjdzie i na nich pora :)
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:29
naprawde sie dziwie, bo robicie im za tarcze, a tarcze sie wzmacnia. Prosty przyklad, gdybyscie mi nie wbili 8 buntow to te 2 od nich bylyby obstawione nie 15 K deffa tylko 30 K. I wtedy mogliby sobie pogwizdac. A tak spili smietanke i sie szczyca na FO jak to utarli mi nosa. Ja sie z tego smieje, bo specjalnie prowokowalem, a miast w zyciu stracilem dziesiatki wiec jedno na mnie wrazenia nie robi. Ale sadze ze troche Was zostawili na pastwe losu, jak sie to mowi
xxx 15.08.18 o godzinie 19:25
no trudno ;)
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:25
Ale nie tyle
xxx 15.08.18 o godzinie 19:24
przeciez oni tez maja bunty
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:24
Myslalem , ze SS troche Wam pomoze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
No to czym to inaczej nazwać jak nie pychą gwiazdorze? ;) Ja rekreacyjnie gram sobie pierwszy raz od czterech lat, karty są już rozdane na tym świecie, więc tylko latanie zostaje.
Ehh, myślałem że coś jeszcze zwojujecie z takim potencjałem, ale jak przeczytałem w twoim wpisie o rozdanych kartach to raczej już wiem, że z takim podejściem to nic się zdziałać nie da :) Karty rozdane nie są, jeszcze BARDZO DUŻO może się zmienić, a nawet jak się nie zmieni to i cudaka i to nie jednego możecie zablokować :)
 

DeletedUser20436

Guest
Żeby nie bylo , ze cos sobie wyssalem z palca oto fragment rozmowy z jednym z graczy Bez Nazwy. Nick usune bo inaczej post skasuja.

xxx
przyjdzie i na nich pora :)
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:29
naprawde sie dziwie, bo robicie im za tarcze, a tarcze sie wzmacnia. Prosty przyklad, gdybyscie mi nie wbili 8 buntow to te 2 od nich bylyby obstawione nie 15 K deffa tylko 30 K. I wtedy mogliby sobie pogwizdac. A tak spili smietanke i sie szczyca na FO jak to utarli mi nosa. Ja sie z tego smieje, bo specjalnie prowokowalem, a miast w zyciu stracilem dziesiatki wiec jedno na mnie wrazenia nie robi. Ale sadze ze troche Was zostawili na pastwe losu, jak sie to mowi
xxx 15.08.18 o godzinie 19:25
no trudno ;)
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:25
Ale nie tyle
xxx 15.08.18 o godzinie 19:24
przeciez oni tez maja bunty
Mamfart 15.08.18 o godzinie 19:24
Myslalem , ze SS troche Wam pomoze
Nie mam poczucia humoru, niski poziom inteligencji- ok, gdybym jeszcze się przejmował opinią pyszałka ;p. Śmieję się, w końcu emotikony też powstały po to, żeby suchy tekst nie był pozbawiony jakiegoś nastroju, używam ich często, podchodzę do gry luźno, więc skoro tego nie widzisz to bardziej po sobie jeździsz aniżeli po mnie ;p.
Szczycimy się na fo? Bardziej śmiałem się z ciebie, że piszesz że nikt cie nie atakuje, nikt nie mówi B, wziąłeś sobie wolne w pracy, to tylko zakpiłem z tego wszystkiego, bo to dla mnie śmieszne ;) . Czy to miasto coś zmienia? Nie, czy wygraliśmy wojnę? Nie. Czy to cokolwiek zmienia na świecie? Nie. Po prostu po tych wszystkich wpisach nie mogłem oprzeć się napisania, że chyba nie taki fart, nawiązując z kolei do twojego wcześniejszego wpisu. To ty zacząłeś się tłumaczyć, ty to zacząłeś ciągnąć ale ty się nie spinasz, przecież setki miast straciłeś. Nie wiem po co się tak tłumaczyłeś, że gdyby babcia miała wąsy, że gdyby to, że to praktycznie dla pw, zabrakło jeszcze, żebyś napisał, że oddałeś to miasto specjalnie:D . Napisałeś, że wrażenia nie robi stracone miasto, a jednak ciągle się tłumaczyłeś, dlaczego straciłeś, pisałeś jakieś rzeczy z kosmosu ile to osób na ciebie nie poleciało, jakie akcje to nie były. A co to za różnica czy 50 osób, czy 3? ;p Nawet manfed napisał, że nikt nie lubi, no bo nie lubi tracić miast - prawda ale nie każdy musi to tłumaczyć w jakiś głupi i naiwny sposób ;p.
Co do buntów to mieliśmy i nie tylko od was, co to zmienia? Czy dana osoba napisała, że nie pomogliśmy? No to spytaj się tej samej osoby i liczę, że też tę konwersacje wstawisz :) .
Ehh, myślałem że coś jeszcze zwojujecie z takim potencjałem, ale jak przeczytałem w twoim wpisie o rozdanych kartach to raczej już wiem, że z takim podejściem to nic się zdziałać nie da :) Karty rozdane nie są, jeszcze BARDZO DUŻO może się zmienić, a nawet jak się nie zmieni to i cudaka i to nie jednego możecie zablokować :)
Z takim potencjałem? Przecież tu każdy mówi o rozbiórkach i demonach, z naciskiem na demony. Ile razy na wcześniejszych stronach było to mówione? Macie w top 5 dwa sojusze, w top 10 trzy sojusze. Macie politykę zielonych kropek i punktowanie słabszych, możesz to nazwać świetną polityką, spoko, każdy niech robi jak chce ale nie mów też że druga strona ma nie widzieć tego jak wygląda świat, więc nie wyskakuj mi tu z właściwym nastawieniem ;p. Poza tym to moje spostrzeżenie, a nie sojuszu, czy koalicji, czy kogokolwiek, nie przeszkadza mi to w atakowaniu i bronieniu, więc nie wiem w czym to jest problem?
Kończę ten temat, bo widzę, że twoja duma i pycha nie pozwoli ci skończyć, mnie w sumie też męczy odpisywanie i tłumaczenie wszystkich słów, więc jak taki wyluzowany jesteś i ciebie to nie rusza to przynajmniej pisz jakby cie to faktycznie nie ruszało, a nie spinasz pośladym przez tłumaczenie się i pisząc jakieś s-f. Dawać mi rady, też nie musisz bo naprawdę śmiechu w życiu mi nie brakuje i na pewno nie biorę tej gry na poważnie przez co nie czuje się spełnionym przez kozaczenie na forum jak ty ;p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Chłopie ty za wąski w uszach jesteś, żeby ktokolwiek brał cię na serio z tego co widzę, gmart ciśnie z ciebie bekę i tylko cię zaczepia a ty wywalasz poematy na pół strony, ja mam jeszcze większą bekę a ty dalej się spinasz :D Moją dumę urażoną?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Czym? Wypocinami na FO?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20436

Guest
Poematy na pół strony są po to żebyś mógł w końcu coś poczytać, a nie tylko misje wyspowe na grepo, wtedy może nauczysz się czytać ze zrozumieniem i wyłapywać kontekst ;).
 

DeletedUser29075

Guest
Poematy na pół strony są po to żebyś mógł w końcu coś poczytać, a nie tylko misje wyspowe na grepo, wtedy może nauczysz się czytać ze zrozumieniem i wyłapywać kontekst ;).
Eee tam, nie mają jakości, żeby móc przykuć moją uwagę :) Nauki też mam dość, wolę się takimi marionetkami jak ty pobawić
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry