Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Jak,czytam te forum to mam wrażenie że gimba tu gra a nie dorośli ludzie.

Wiem, zaraz napiszecie... nie.czytaj :p
Nie wiesz co mądrego napisac, to piszesz coś co myslisz ze Ciebie nie obrazi, ale w sumie obraza.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31082

Guest
laxia dziś wrócił z urlopu rehabilitującego i wraz z nim jak anioł stróż też wróciły fejk konta fejkujące. I wiecie co? jego gracze jak Zeusbonk naprawdę wierzą w to, że to zbieg okoliczności a laxia i ich sojusz grają fair play :D

No cóż specyficzni gracze muszą być by grać z takim kimś więc nie wymagam też aby nie wierzyli swojemu wodzowi:)
 

DeletedUser31082

Guest
SAMIEC
Przecież wrócił już niby w piątek. :D to jak to tak? ustaly te fejki czy nie ?

Podczas jego urlopu z racji ograniczonego czasu i nie jak zawsze odpalonego laptopa 24/h z bocikiem to te fejki były sporadyczne i po zbanowaniu już nie było nowego od razu. Gdy laxia juz siedzi 24/h na gp to boty lataja non stop na wielu graczy i po zbanowaniu od razu powstaje nowe. Takze wszystko wrocilo juz do normy laxia ma czas po urlopie boty lataja co 10 min i od samego rana:) Ja wiem, ze gdy tu na fo napisalismy, ze nie ma laxi to skonczyly sie boty bo tak bylo to ten gdzies tam na urlopie odpalil bota na chwile by nie bylo takiego perfidnego dowodu, ze to on no ale naprawdę to nie bylo te fejkowanie jak za czasow gdy laxia siedzi na gp non stop;p

Swoją drogą taka ciekawostka fejkowani nie sa gracze zwykli tylko ci co topia mu kolony albo wspieraja aktywnie okupowane miasta no fair play i po prostu ci gracze co sa problemem dla no fair play. A potem po nocnym fejkowaniu botem leci laxia ze swoimi ogniami na 7:01 liczac, ze po wylaczeniu alarmow nabije pkt i doda odznaczenie do profilu jaki z niego wojownik:D

Admini gry powinni dla jaj mu dac oznaczenie bociarz roku:D
 

DeletedUser27766

Guest
Rozmawiasz do osoby, która od poczatku swiata tu grała i mozna powiedziec ze miala wpływ na caly swiat i na wszystko co sie dzieje.
Mordo, moj powod skonczenia gry z Soulsy byl prosty, z chamem i wiesniakiem jakim jest Sheamusek nie bede grał, zrobil zadyme u pajonkow jak rowniez u nas.
Alien32 kojarze ciebie z Oroposu, ladowalismy tobie klocki jak chcielismy, tzn Goku tobie ladowal, a ja tylko dosylalem potem deffa i zero odbijania bo nie mieliscie szans.
Widze ze to normalka u niego ale jak to podsumowali przy moim odejsciu "on gra z nami juz dlugo to przeciez go nie rozbierzemy "
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser31077

Guest
Czyli po standardzie, jak nie można normalnie wygrać to fejki :)
jakie fejki,fejkuje gracz,wysyła i cofa,albo i nie,laxia uruchamia tiny taska i ustawia go na gracza którego akurat nie lubi hehehehehe i trzyma kciuki za to by dany gracz wyłaczył apke,i tak jak było juz napisane na minute po bonusie leca ataki,a potem napisze na fo "ja tez nie chciałbym grac przeciwko sobie" taki to jest gracz dziewieciolecia zaniedługo jak mniemam bo rachube straciłem

ps;do paktowiczów miszcza laxiowego,własnie wracam z dolnośląskiego i odbyłem dosc ciekawa rozmowe na temat trola,ulubionym zajeciem/taktyką na wczesniejszych swiatach było rozpracowywanie aktualnych paktowiczów,po czym nocne zrywanie paktu i ataki jak we swoje zaraz po bonusie,pozdrowionka dla paktowiczów laxiowego hehehehehehe nie znacie dnia ani godziny hehehehehe

ps2;wakacje jak co roku pewnie w okolicach Hornu spedzać bede,wiec sprawdze ile miszcz na wczasach wykopał,ciekawe czy warto kija moczyć w nowych kanałach hehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
laxia dziś wrócił z urlopu rehabilitującego i wraz z nim jak anioł stróż też wróciły fejk konta fejkujące. I wiecie co? jego gracze jak Zeusbonk naprawdę wierzą w to, że to zbieg okoliczności a laxia i ich sojusz grają fair play :D

No cóż specyficzni gracze muszą być by grać z takim kimś więc nie wymagam też aby nie wierzyli swojemu wodzowi:)
Najlepsze jest to ze on zasadzie w radzie grepo haha.
smiley_emoticons_lol.gif


Jakie screeny
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ja zmieniłem ekipe przez tego pajaca
smiley_emoticons_grin.gif
Screeny, jak realnie jest wysmiewamy i kreca z niego beczke
smiley_emoticons_lol.gif

Co tu sie dziwic jak on ma cos z glowa, zrobi jeszcze zadyme nie jedna w Soulsach i doprowadzi ich do rozpadu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry