Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
oj punktami za eko się nie kieruj :p jak macie dużo woja , to dacie radę z nimi.. większość z topki ma tylko punkty za eko , a z pewnością jak by jakiś koleś z 10 miastami do jednego z nich podskoczył, to by padł ten topek :p mimo że nie mam doświadczenia w tej grze i jestem dość przeciętnym graczem tego serwera to wiem to.
 

DeletedUser

Guest
Multi konto :)

hmmm gdzie sie zgłasza ze gosciu ma multikonto ?? bo była taka sytuacja ze rzuciłem czar na goscia z valchali gracz Solvafeali potem po 2 min mi oddal a później po jego rzuceniu minute póxniej dostaje tan sam czar z jakiegoś słabego sojuszu Rzymianie taki sam czar tylko ze na inne miasto od gracza Nediyn i m isie wydaje ż gosciu ma multi konto bo nie wierze że wysyła wiadomość z moim nickiem do goscia i ze w ciagu 1 min on zdazy przeczytac i wyslać czar bo przecież 2 gracz nie siedzi non stop na swojej grze i daje odswierz strone i czeka na jakies wiadomosci przy 2 k pkt od gracza co ma 50 k pkt
 

DeletedUser17

Guest
hmmm gdzie sie zgłasza ze gosciu ma multikonto ?? bo była taka sytuacja ze rzuciłem czar na goscia z valchali gracz Solvafeali potem po 2 min mi oddal a później po jego rzuceniu minute póxniej dostaje tan sam czar z jakiegoś słabego sojuszu Rzymianie taki sam czar tylko ze na inne miasto od gracza Nediyn i m isie wydaje ż gosciu ma multi konto bo nie wierze że wysyła wiadomość z moim nickiem do goscia i ze w ciagu 1 min on zdazy przeczytac i wyslać czar bo przecież 2 gracz nie siedzi non stop na swojej grze i daje odswierz strone i czeka na jakies wiadomosci przy 2 k pkt od gracza co ma 50 k pkt


Do supportu zgłoś.

W ustawieniach powinno to się znajdować
 

DeletedUser

Guest
witam :)

a ja jakos was tu nie rozumiem, ja sobie spokojnie towarek zbieram, wojska nie budúje, bo po co? przeciez tu wszyscy sobie budynki stawiaja, towarek zbieraja, a w was sama przemoc. byscie sie wstydzili...
 

DeletedUser

Guest
w samym rozbudowywaniu budynków , bynajmniej ja nie widzę sensu,dla mnie było by hańbą rozbudować budynek do końca, bo by mi tylko zabierał ludzi z gospodarstwa, których potrzebuję by zrobić ciut więcej wojska. Ja się staram od czasu do czasu atakować graczy, a że innym to lepiej wychodzi , no trudno.. to jest tylko gra.
 

DeletedUser

Guest
w samym rozbudowywaniu budynków , bynajmniej ja nie widzę sensu,dla mnie było by hańbą rozbudować budynek do końca, bo by mi tylko zabierał ludzi z gospodarstwa, których potrzebuję by zrobić ciut więcej wojska. Ja się staram od czasu do czasu atakować graczy, a że innym to lepiej wychodzi , no trudno.. to jest tylko gra.

Ja bym nie była tego taka pewna,że innym ataki lepiej wychodzą.
Ale jeżeli chodzi o rozbudowe budynków to się w 100% zgadzam,bo po co budować coś co się i tak już do niczego nie przyda(chyba,że tylko dla pkt).
 

DeletedUser

Guest
wiesz, no ja uważam np że jeśli wioskę mam od wojska lądowego, to nie ma sensu ładować na maxa w port.. tak samo działa to oczywiście w drugą stronę ,2 rzecz to kopalnie mi one nie są potrzebne rozbudowywać na maxa, bo co skoro mam tyle faremek że i tak nie mam praktycznie co z surką zrobić po 3 świątynie, przy takiej liczbie miast jak np ja mam , nie opłaca mi się również ładować maks świątynie.. gdyż w późniejszym czasie i tak za każdy poziom świątyni będzie się dostawać praktycznie nic.. a z tych mieszkańców można by było zrobić troszkę więcej woja.. widać rail że nie miałeś za dużo budynków , tylko po kilku przejętych od razu przechodziłeś na następny serwer..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poza Top 30 sojuszy jest jedna wielka masakra i beznadzieja...

Jak to jest że ja mając 5k pkt i 1300 punktów walki (SOLO) mam ich więcj niż sojusz który ma 80 graczy i ćwierć miliona punktów -.-. Epsilon poza TOP schodzi na gospodarcze ps.. schody.

Leski przekroczyłeś już 9999 na jeden typ zabitych jednostek jako atakujący w murze miejskim? :D
 

DeletedUser

Guest
Myślę że Leski już dawno przekroczył ten pułap 9999 w zabitych szermierzach, łucznikach, prockach i hoplitach. Co do reszty to musi się Leski wypowiedzieć.
 

DeletedUser

Guest
jasne że przekroczone, szkoda tylko że już brakuje chęci by atakować, ale może mi to przejdzie..
 

DeletedUser

Guest
A tak przy okazji skąd to pytanie o poziom 9999? tak z ciekawości czy myślisz, że licznik nie pokazuje więcej?
 

DeletedUser

Guest
śmieszne

Jak ja farmiłem gostka to od niego mam ponad 6000zabitych hoplitów a w ogóle pkt agresora mam tylko 9k a ogółem 11 i niestety tylko 5miast ale kulturka na 9:]Złoto robi swoje,cały czas u siebie mam igrzyska olimpijskie;]
 

DeletedUser

Guest
Kim jest gracz kenabzd, który jest nagle pierwszy na świecie...?
 

DeletedUser

Guest
no nie nagle, już od jakiegoś czasu jest pierwszy w statystykach za eko
 

DeletedUser

Guest
co do kenabzda to rzeczywiscie juz dlugo jest pierwszy i nawet ladnie prezentuje sie w punktach ataku...chociaz do Leskiego mu troszeczke brakuje!
i napewno co po niektorych cieszy rowniez fakt ze juz jakis czas nie jest w sojuszu Valhalla:)
 
Do góry