Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Już jesteśmy drudzy. Wyprzedziła nas pierwsza masówka na tym świecie...
Wystarczy patrzyć na średnią punktów...


Sojusz Elite Warriors:

-Zapraszamy każdą osobę, która gra dla zabawy, ale również często jest aktywna.
od 250pkt

Chociaż co dziwne około 70 graczy ma poniżej normy rekrutacyjnej
 

DeletedUser

Guest
Tak jest. W sumie, to jeszcze świat się nie rozpędził. Jeszcze więc, nie można wyszukiwać faworytów.
 

DeletedUser

Guest
0 punktów

Wiecie dlaczego gdy doszedłem do plemienia pisze mi że mam 0 punktów chociaż mam ponad 230??
 

DeletedUser

Guest
A ja się pytam co to za Elita?
Pewnie nikt z was nie grał na danym świecie dłużej (być może się mylę) ale Elita to raczej kojarzy mi się małą grupką ludzi, powiedzmy ludzi, którzy przez pewien okres czasu byli na pozycji top1-10 w rankingu ogólnym jak i agresorów.
Jak na razie ciężko jest znaleźć taką osobę (no powiedzmy 2-3).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na następnym świecie mozna by taka elite z prawdziwego zdarzenia zrobić a nie tylko z nazwy:D
 

DeletedUser

Guest
Elita - czyli najlepsi gracze, a jak na razie to słabych graczy nie mamy ;) co do ataków i obrony to nic powiedziec nie mozna bo jest okres ochronny, a na M 44 mamy najlepszych graczy ;) wszyscy w 1 dziesiątce są w Elicie. A i co do masówki , to Elita nią nie będzie , teraz zbieramy tylko osoby... a jak będzie ODSIEW i wyrzuci sie tych gorszych to zobaczycie że to sojusz wart swojej nazwy ;))
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie tak jak poprzednik napisał, rekrutację mamy zamkniętą czyli masówki nie będzie, a zostaną tylko prawdziwi gracze ;)
 

DeletedUser803

Guest
Na razie kazdy sojusz na tym swiecie jest masowka, wiec nie macie sie co tak palic;)
Squnqsik, kojarzy... poprawiaj sie nim sie ktos kapnie;D

Za jakies 2 tygodnie mozna bedzie juz wstepnie mowic o tym, ktore sojusze sa najlepsze, ale tak naprawde bedzie wiadomo za jakis miesiac.

Milej gry wszystkim Wam zycze.
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem fanem masówek, jednak ELITA to naprawdę tylko chwilowa masówka. Wyłonięte zostaną te najbardziej zgrane, ogarnięte osoby.
 
Do góry