Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wystarczy ci ze mamuta głaszczesz:eek: zostaw te kobiety w spokoju ;);););)

W życiu bym nie dotknął włochacza nawet kijem. I nie pisz tak bo się doktorkowi zrobi przykro. On taki nim zafascynowany
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

e bydlaczku przyslowia są mądroscia narodu ;)
tak wiec chyba cos w tym prawdy musi byc ...sam mowiles zeby zycie mialo smaczek .....;P
redzia ja ci wspolczuje jak ty go znosisz ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie no tak juz na sero i bez zartow to ja bardzo lubie i szanuje Manfreda. I nie jest prawda ze ze chcial wykorzystac usta doktorka bo to 100 procentowy facet o czy wiele kobiet zaswiadczyc moze
smiley_emoticons_nicken.gif


Mnie w te romanse tez nie mieszajcie. Jestem monogamista i tylko jedna rudowlosa mi w glowie
smiley_emoticons_cuinlove.gif


a Furiae poszla na urlop w grze a tu spami i sieje ferment
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a ty skad juz wiesz ze mam urlopik ?
czekaj czekaj az redzia poczyta :) znowu bedziesz sie tlumaczyc ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

martwisz sie o mnie ?no nie wierze ...
dziennego tez chyba nie , nie wiem ..pamiec zawodzi i sporo roboty przez cb ostatnio mam :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no mi też się podoba ten cyrk - czasami lepsze to niż granie w grepolis :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale ktoś ładnie forum posprzątał....

let's play a game

Ruda nie bój żaby bo przecież doktorek oficjalnie powiedział, że do gry wróci, powalczy i nie zamierza się przenosić na inne morza..
Wszyscy wiedzą, że to poważny i odpowiedzialny człowiek czynu który woli działać a nie przechwalać się na forum . Na pewno z gęby szmaty nie zrobi i dotrzyma słowa danego wszystkim na forum i nie będzie szukał wymówek ani też nie zniknie nagle.
A wtedy okaże się czy lepszy z niego pisarz czy grajek..

Tak tak doktorku.. Podwójny test człowieczeństwa... Złamiesz dane słowo czy udowodnisz swoje umiejętności?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja nic nikomu nie muszę i nie będę udowadniał :)
Tym bardziej waszemu sojuszowi.
Mylisz chłopie gre od życia ale to nie moja sprawa.
Możecie się napinać prowokować wali mnie to :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale propozycje dostałeś Mati, masz się bronić sam przed calym sojuszem tak? :D gdyby to był stary system to jest to do realizacji bez problemu ale na nowym gra w pojedynke nie ma najwiekszych szans gdyz trzeba przyjmowac ataki na klate by nie bylo buntu wiec def sie skonczy i w koncu powbijaja wszedzie bunty i miasta beda padac
na starym systemie mogli by latac non stop i nic nie podbic bo kliny i cofki by zalatwily sprawe
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież to nie żadna propozycja tylko jego obietnica..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale propozycje dostałeś Mati, masz się bronić sam przed calym sojuszem tak? :D gdyby to był stary system to jest to do realizacji bez problemu ale na nowym gra w pojedynke nie ma najwiekszych szans gdyz trzeba przyjmowac ataki na klate by nie bylo buntu wiec def sie skonczy i w koncu powbijaja wszedzie bunty i miasta beda padac
na starym systemie mogli by latac non stop i nic nie podbic bo kliny i cofki by zalatwily sprawe

normalnie jak superman :) tylko siedziec samemu i 150 chłopa nie da rady bo kliny cudowne i cofki jeszcze cudowniejsze załatwią sprawę :)

Kurcze to ja już na starym nie będę grał bo i tak nic nie przejmę jak tak trudno jest przejmować :) tylko skąd Ci ludzie biorą te wioski

jeszcze raz powtarzam - kliny i cofki są na obu systemach!! i na obu się je wykorzystuje. Tak samo jak na starym się wpuszcza kolona tak samo na nowym. Ma byc trudno musi byc dobre synchro ma byc łatwo nie musi
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widać coś Cię oślepiło ;) napisałem wyraźnie że na nowym musiałby przyjmować ataki by nie mieć wszędzie buntów a to się wiąże z utratą defa. Kolejnym skutkiem jest brak wojska na kliny. Na starym systemie nie trzeba tracić woja w tak bezsensowny sposób jak przyjmowanie ataków na klatę.

Tutaj broniłby się póki miałby defa, def by się skończył i po zawodniku natomiast na starym systemie jest jeszcze off ale tez bylby def bo nie straciłby go przez przyjmowanie atakow, dzieki temu dluzej by mogl bronic miasta niz na nowym.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przecież to nie żadna propozycja tylko jego obietnica..

nie widziałem by obiecał gdzieś walkę z całym sojuszem:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widać coś Cię oślepiło ;) napisałem wyraźnie że na nowym musiałby przyjmować ataki by nie mieć wszędzie buntów a to się wiąże z utratą defa. Kolejnym skutkiem jest brak wojska na kliny. Na starym systemie nie trzeba tracić woja w tak bezsensowny sposób jak przyjmowanie ataków na klatę.

Tutaj broniłby się póki miałby defa, def by się skończył i po zawodniku natomiast na starym systemie jest jeszcze off ale tez bylby def bo nie straciłby go przez przyjmowanie atakow, dzieki temu dluzej by mogl bronic miasta niz na nowym.

mnie znudziła ta dyskusja NOWY STARY - dla mnie te systemy są tak bardzo podobne że aż takie same i nie widzę większej różnicy na jakim gram.
I na starym się robi bunkier na froncie i na nowym się robi bunkier na froncie :) i to nawet Glorian robi bunkry :) i murek 25 lev :)

Nie no jest pewna różnica i to znacząca. Na starym trzeba byc akttywnym nawet na imprezie :) na nowym można miec to gdzieś haha
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To nie dyskusja na temat systemu tylko sposobu obrony miast. To wielka i zasadnicza róznica bo nie mając wojska nie obronisz miast. Na nowym wojsko traci się cały czas bo przyjmujesz ataki, na statym sa uniki i tylko kliny gdzie tracisz minimum woja i latwiej to odbudowac. Tutaj doktorek bronilby sie tydzien 2 moze 3 i byscie go zjechali na starym systemie zapewne i pol roku by wam nie starczylo by tego dokonac.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To wszystko jest bardzo proste.

Są tacy co wygrywają zawsze bez różnicy jaki system. Inni tylko na jednym z nich. Są tez tacy co wszędzie przegrywają i do tej kategorii zaliczamy doktorka.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry