Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakby były prace techniczne, to by pewnie wszystkie serwery nie działały, a nie tylko ten jeden:)

PS: Z tego co pamiętam, to już wcześniej takie problemy były...na Akcjum zdaje się. Świat przestawał działać co jakiś czas...widać, niczego się nie nauczyli w tym Inno.

Sparta przecież miała taki okres, że cały czas padała. I zawsze w nieodpowiednich momentach
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no nie ukrywam... że kolony lecą a tu nawet nie można wstrzelić się atakiem przed itd....
po za tym dobrze że wiochy sfarmione do 15 mam wiec może grepo wróci....
a wygląd kolona to naprawdę wygląda jak sracz... nie wiem co tam w Inno palą ale naprawdę kiepski gust mają...

serio , to wygląda jak jakaś łajba a na środku toj toj
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dlaczego oni nas nie pytają czy się nam podoba nowy wygląd itd
przecież to my gramy a nie oni... :cool::cool::cool::cool:

a po co się pytać graczy ? ważne że im się podoba;) toi toi na tratwach wymiata :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Znowu popsuli gre

nic nowego, już od ponad roku takie akcje się dzieją i nikt w inno wniosków nie wyciągnał ;) może znowu sprzątaczka wyłaczyła serwer:eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a po co się pytać graczy ? ważne że im się podoba;) toi toi na tratwach wymiata :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nic nowego, już od ponad roku takie akcje się dzieją i nikt w inno wniosków nie wyciągnał ;) może znowu sprzątaczka wyłaczyła serwer:eek:

noo na kazdym swiecie prawie tak jest na początku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To nie mozliwe dzisiaj jest 13.10.2015, a ostatni wpis jest z 10.10.2015 !!! Co się dzieje ? Gdzie są wszyscy ? ;)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To nie mozliwe dzisiaj jest 13.10.2015, a ostatni wpis jest z 10.10.2015 !!! Co się dzieje ? Gdzie są wszyscy ? ;)

Widzę, że nudy większe niż na Barisie, dobrze, że się nie zdecydowałem na grę tutaj. Jak znam życie to wszystkie znaczące sojusze mają ze soba pakty i leją słabeuszy albo handlarzy
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja powiem więcej.. tu jest taka sielanka, że nikt nikogo nie bije :) sami przyjaźnie nastawieni ludzie :p
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Lipa, że Haszka Dan3n pobił, nie umie się bawić
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Można było przynajmniej wejść i poczytać spinki i posmiać się trochę...

Tyle było zapowiedzi walk... wario miał z jakimś innym mięśniakiem na gołe klaty walczyć, dwie panie niezmiernie miłe ustawiały się na walkę w kisielu... Z dużej chmury mały deszcz wyszedł
smiley_emoticons_sleep.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jeszcze jedno - jakiś legendarny Mamut miał tu grać i się odgrażał, że wykosi wszystkich - coś na forum go nie widać... gra w ogóle??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

era mamutów już dawno minęła
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale z tego co słyszałem, to się na mnie obraził i ponoć gra u siewców grozy pod zmienionym nickiem

ale na ile można plotkom wierzyć, to każdy z was musi zdecydować :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A jeszcze jedno - jakiś legendarny Mamut miał tu grać i się odgrażał, że wykosi wszystkich - coś na forum go nie widać... gra w ogóle??

Eeeee.. gdzie się odgrażał? Co jak co, ale mamut nigdy się nie odgrażał, ze wykosi wszystkich :)

A Haszka rzeczywiście szkoda..
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Może wprost nic takiego nie pisał, ale z jego postów emanowała taka siła i pewność siebie, że wszyscy pisali już o zwycęstwie jego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eeeee.. gdzie się odgrażał? Co jak co, ale mamut nigdy się nie odgrażał, ze wykosi wszystkich :)

A Haszka rzeczywiście szkoda..

hehe redka a mówiłaś że nie bedziesz juz grac :p
a mamut pewnie jest i w odpowiednim czasie sie ujawni :)
szkoda ze ja nie mam narazie motywacji do gry pewnie dlatego ze ta gra juz nie dla mnie :(
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hehe redka a mówiłaś że nie bedziesz juz grac :p
a mamut pewnie jest i w odpowiednim czasie sie ujawni :)
szkoda ze ja nie mam narazie motywacji do gry pewnie dlatego ze ta gra juz nie dla mnie :(

Grzech by było nie zagrać na takich ustawieniach :D Chociaz na razie jakoś euforii nie ma ;)
 
Do góry