Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeszcze Killer, jeszcze On...przecież gdyby nie On, to by panował pokój i wszyscy by się nadal kochali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeszcze Killer, jeszcze On...przecież gdyby nie On, to by panował pokój i wszyscy by się nadal kochali :)

Killera i jego język to chyba każdy zna tym bardziej że gramy z nim nie od dziś.To akurat że pojechał tym obu gwiazdom to dobrze a że zrobił to w swoim stylu no cóż taki jest Adrian że się nie pitoli jak to robił Maniek czy MG którzy zamiast rozwiązać sytuację uciekli szybciutko zostawiając cały bałagan.Było pognać te baby i nie byłoby tego całego cyrku
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wpisy na FO niestety czasami inaczej sugerują no ale może się mylę więc czasem warto najpierw pomyśleć a później napisać
smiley_emoticons_biggrin.gif

Wracając do całej sytuacji jaka miała tu miejsce i moich osobistych odczuć pisanych na chłodno.Dobrze ,że skończyłem grę po podziale bo tylko zaoszczędziłem sobie tego cyrku który urządziła piękna Elody (curly17) i boski Robson.Tak to przez waszą kłótnię rozpadł się sojusz który miał siać postrach i miał przejść do historii. Piękna Elody napisała w którymś wątku "jakich kolegów ?" ano właśnie kolegów już nie ma ale tak wbij sobie do tego móżdżka ,że tych znajomości było i to bardzo dużo.Przez waszą kłótnie ludzie musieli wybrać jedną ze stron lub zakończyć grę nie chcąc być między młotem a kowadłem bo z czasem było logiczne ,że te przyjaźnie będą upadały jedna po drugiej.Także droga Elody (curly17) i Robsonie brawo dla was za zniszczenie wielu znajomości w imię wygrania wirtualnej koronki
smiley_emoticons_bravo2.gif
.Plus dla Robsona że przynajmniej skończył tu grać honorowo bo Elody siała nienawiść dalej jak widać na FO po jej wpisach.

Ps.Nie będę oceniał sytuacji po podziale bo tu akurat winne są w takim samym stopniu obie strony i tu chyba nie ma nikt wątpliwości.

Bardzo dziękuję za uznanie mojego wkładu w to, by ekipa oblecha Killera i Ciebie - tchórza, który nawet nie chcesz przyznać, na jakim grasz nicku, nie wygrała tego świata.
Dziękuję, na prawdę, to miły prezent na święta.
Dziękuję też za docenienie walorów mojego umysłu. Uważaj mnie za swoją dłużniczkę.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Killera i jego język to chyba każdy zna tym bardziej że gramy z nim nie od dziś.To akurat że pojechał tym obu gwiazdom to dobrze a że zrobił to w swoim stylu no cóż taki jest Adrian że się nie pitoli jak to robił Maniek czy MG którzy zamiast rozwiązać sytuację uciekli szybciutko zostawiając cały bałagan.Było pognać te baby i nie byłoby tego całego cyrku

Killera znam już dawno, podobnie jak reszta. Jaki jest, to wiadomo nie od dzisiaj...i jego charakter został bezbłędnie wykorzystany do swoich celów. Urabianie Killera trwało pewnie jakiś czas, aż w końcu nie wytrzymał i powiedział co myśli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bardzo dziękuję za uznanie mojego wkładu w to, by ekipa oblecha Killera i Ciebie - tchórza, który nawet nie chcesz przyznać, na jakim grasz nicku, nie wygrała tego świata.
Dziękuję, na prawdę, to miły prezent na święta.
Dziękuję też za docenienie walorów mojego umysłu. Uważaj mnie za swoją dłużniczkę.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Oblechy //śmingus, dyngus//
smiley_emoticons_hust.gif
) tchórze (no jest tam jeden u was co zamiast mieć jaja i postawić sojusz na nogi uciekł szybciutko) ludzie bez honoru (no honor to Ty masz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
) i tym podobne epitety.Oj jak mi Ciebie szkoda na te święta
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oblechy śmingus, dyngus//
smiley_emoticons_hust.gif
) tchórze (no jest tam jeden u was co zamiast mieć jaja i postawić sojusz na nogi uciekł szybciutko) ludzie bez honoru (no honor to Ty masz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
) i tym podobne epitety.Oj jak mi Ciebie szkoda na te święta
smiley_emoticons_lol.gif

smiley_emoticons_lol.gif

Pishinger, masz coś jeszcze do powiedzenia w tym tygodniu?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Bo z Tobą to widzę, jak zwykle - w jednym poście napiszesz coś z sensem, a w następnych piętnastu piszesz same głupoty bez znaczenia. Idź na spacer poszukać natchnienia.

Mnie to żal w tym wszystkim anpu - bo on jako jedyny spośród tych, którzy w CSM mieli coś do powiedzenia, reprezentuje klasę i poziom. Pewnie gdyby miał tyle samo poczucia odpowiedzialności i honoru co choćby Kartura, dawno już by się stamtąd wypisał.
Ale ma stety/niestety dużo więcej i szacunku do siebie i do ludzi, i dojrzałości, i poczucia odpowiedzialności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe w tej grze?

Nie to, że ktoś kogoś zdradził...
Nie to, że ktoś kogoś podbił...
Nie to, że ktoś z kimś nie potrafi się dogadać...
Nie to, że ktoś na kimś się zawiódł, bo oczekiwał czegoś innego...
Nie to, że ktoś rywalizuje z kimś o "złote batki"...

Najobrzydliwsza jest nienawiść ludzi do siebie i obrzucanie się wzajemne błotem.
Oj, wcześniej byłeś/aś och i ech, a teraz masz obrzydliwy ryj, straszny głos, głupi/a jesteś i w ogóle.
Jak dzieci w przedszkolu...

Ludzie to tylko gra - zejdźcie na ziemię!

A tak w ogóle to Wesołego Alleluja - spędźcie święta z bliskimi, w miłości i radości,
a nie obrażając się wzajemnie w wirtualnym świecie :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe w tej grze?

Nie to, że ktoś kogoś zdradził...
Nie to, że ktoś kogoś podbił...
Nie to, że ktoś z kimś nie potrafi się dogadać...
Nie to, że ktoś na kimś się zawiódł, bo oczekiwał czegoś innego...
Nie to, że ktoś rywalizuje z kimś o "złote batki"...

Najobrzydliwsza jest nienawiść ludzi do siebie i obrzucanie się wzajemne błotem.
Oj, wcześniej byłeś/aś och i ech, a teraz masz obrzydliwy ryj, straszny głos, głupi/a jesteś i w ogóle.
Jak dzieci w przedszkolu...

Ludzie to tylko gra - zejdźcie na ziemię!

A tak w ogóle to Wesołego Alleluja - spędźcie święta z bliskimi, w miłości i radości,
a nie obrażając się wzajemnie w wirtualnym świecie :)
WKOŃCU KTOŚ NABRAŁ ODWAGI ABY TO NAPISAĆ WPROST. TAKA JEST PRAWDA
Masz zupełną racje
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe w tej grze?

Nie to, że ktoś kogoś zdradził...
Nie to, że ktoś kogoś podbił...
Nie to, że ktoś z kimś nie potrafi się dogadać...
Nie to, że ktoś na kimś się zawiódł, bo oczekiwał czegoś innego...
Nie to, że ktoś rywalizuje z kimś o "złote batki"...

Najobrzydliwsza jest nienawiść ludzi do siebie i obrzucanie się wzajemne błotem.
Oj, wcześniej byłeś/aś och i ech, a teraz masz obrzydliwy ryj, straszny głos, głupi/a jesteś i w ogóle.
Jak dzieci w przedszkolu...

Ludzie to tylko gra - zejdźcie na ziemię!

A tak w ogóle to Wesołego Alleluja - spędźcie święta z bliskimi, w miłości i radości,
a nie obrażając się wzajemnie w wirtualnym świecie :)

Tak, wiemy :) A najbardziej w tej całej sytuacji jesteś ty poszkodowana :)

Wesołych świąt wszystkim :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak, wiemy :) A najbardziej w tej całej sytuacji jesteś ty poszkodowana :)

Wesołych świąt wszystkim :)

Czy ja gdzieś pisałam o sobie redko? Troszkę dystansu Ci potrzeba.

Masz tu rude króliczki na święta i uśmiechnij się :)

krolik-nowozelandzki-czerwony-z-mlodymi.jpg
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czy ja gdzieś pisałam o sobie redko? Troszkę dystansu Ci potrzeba.

Masz tu rude króliczki na święta i uśmiechnij się :)

krolik-nowozelandzki-czerwony-z-mlodymi.jpg

Nie będę wywlekać tu brudów :)

A za królika dziękuję, mam jednego w domu i mi wystarczy :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe w tej grze?

Nie to, że ktoś kogoś zdradził...
Nie to, że ktoś kogoś podbił...
Nie to, że ktoś z kimś nie potrafi się dogadać...
Nie to, że ktoś na kimś się zawiódł, bo oczekiwał czegoś innego...
Nie to, że ktoś rywalizuje z kimś o "złote batki"...

Najobrzydliwsza jest nienawiść ludzi do siebie i obrzucanie się wzajemne błotem.
Oj, wcześniej byłeś/aś och i ech, a teraz masz obrzydliwy ryj, straszny głos, głupi/a jesteś i w ogóle.
Jak dzieci w przedszkolu...

Ludzie to tylko gra - zejdźcie na ziemię!

A tak w ogóle to Wesołego Alleluja - spędźcie święta z bliskimi, w miłości i radości,
a nie obrażając się wzajemnie w wirtualnym świecie :)

Sisi, nie bądź świętsza od papieża
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.
Oczywiście, pożądane byłoby, gdyby wszyscy odnosili się do siebie może nie tyle z szacunkiem, co grzecznie, ale raczej wiesz, że to nierealne
smiley_emoticons_smilenew.gif
.


I jak to działa - na FO nie wolno, ale w innych miejscach, po cichutku, to już hulaj dusza, piekła nie ma? Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie powiedział nienawistnego słowa na PW czy TSie - i tak Sisi, puszczam do Ciebie oko.
Poza tym wyciągasz słowa napisane ileś stron wcześniej, co jedynie podsyca atmosferę, miast ją nieco ostudzić.

Ja tam dziś widzę same ładne słowa
smiley_emoticons_lol.gif
- "piękna Elody", "boski Robson". Nie wiem jak tam z boskością Robsona, ale pierwsze by się zgadzało
smiley_emoticons_bravo2.gif
.


Wesołych Świąt
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kuba, tylko nie w głowę
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

smiley_emoticons_lol.gif

Pishinger, masz coś jeszcze do powiedzenia w tym tygodniu?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Bo z Tobą to widzę, jak zwykle - w jednym poście napiszesz coś z sensem, a w następnych piętnastu piszesz same głupoty bez znaczenia. Idź na spacer poszukać natchnienia.

Mnie to żal w tym wszystkim anpu - bo on jako jedyny spośród tych, którzy w CSM mieli coś do powiedzenia, reprezentuje klasę i poziom. Pewnie gdyby miał tyle samo poczucia odpowiedzialności i honoru co choćby Kartura, dawno już by się stamtąd wypisał.
Ale ma stety/niestety dużo więcej i szacunku do siebie i do ludzi, i dojrzałości, i poczucia odpowiedzialności.

No tak Ty to masz poziom który pokazałaś wielokrotnie na FO.Jesteście chyba wszyscy siebie warci na tym świecie.Gwiazdeczki chciały wygrać wspólnie świat a teraz skaczą sobie do oczu jak dzieci w piaskownicy po zabraniu grabek.Tak czy tak i czy chcesz czy nie to Ty i Robson (acha i wrzucę redkę jeszcze i killera bo się obrażą) jesteście winni całego tego szamba i będzie śmierdzieć za wami do końca waszej przygody z grepo
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No tak Ty to masz poziom który pokazałaś wielokrotnie na FO.Jesteście chyba wszyscy siebie warci na tym świecie.Gwiazdeczki chciały wygrać wspólnie świat a teraz skaczą sobie do oczu jak dzieci w piaskownicy po zabraniu grabek.Tak czy tak i czy chcesz czy nie to Ty i Robson (acha i wrzucę redkę jeszcze i killera bo się obrażą) jesteście winni całego tego szamba i będzie śmierdzieć za wami do końca waszej przygody z grepo
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Co Ty wypisujesz za głupoty?

nie dogadali się to walczą i wygra lepszy atak gra. Nic w tym dziwnego. I przyjaźni to tam nie było nigdy.

Chciał jeden wygrać sam to i drugi spróbował.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co Ty wypisujesz za głupoty?

nie dogadali się to walczą i wygra lepszy atak gra. Nic w tym dziwnego. I przyjaźni to tam nie było nigdy.

Chciał jeden wygrać sam to i drugi spróbował.

no popatrz nie było przyjaźni powiadasz
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Znaczy ,że od początku serwera to tylko fikcja była
smiley_emoticons_hust.gif
.No i ciekawe po ciul przyleciałeś po raz drugi na Edessę ? Godzić wrogów ? czy czasem od początku nie chciałeś tylko celowo większego burdelu narobić i osłabić jedną ze stron podbierając im graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no popatrz nie było przyjaźni powiadasz
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Znaczy ,że od początku serwera to tylko fikcja była
smiley_emoticons_hust.gif
.No i ciekawe po ciul przyleciałeś po raz drugi na Edessę ? Godzić wrogów ? czy czasem od początku nie chciałeś tylko celowo większego burdelu narobić i osłabić jedną ze stron podbierając im graczy.

Nie ma przyjaźni. U nas też. Ja już Elo z 20 razy do supportu podawałam
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
- póki co bez rezultatu, ale nie poddaję się
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no popatrz nie było przyjaźni powiadasz
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Znaczy ,że od początku serwera to tylko fikcja była
smiley_emoticons_hust.gif
.No i ciekawe po ciul przyleciałeś po raz drugi na Edessę ? Godzić wrogów ? czy czasem od początku nie chciałeś tylko celowo większego burdelu narobić i osłabić jedną ze stron podbierając im graczy.

utrzeć nosa cwaniakom
 
Do góry